Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość nowa Laurka
Dziewczyny, orientujecie sie czy badanie na toxo jest wykonywane na czczo?Ostatnio robilam caly komplet badan, wiec bylam na czczo, teraz jednak mam do wykonania jedynie toxo i to dosc pozno, bo po 11.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salvaje gratuluje zakończenia sesji. co do wózków to ja widze teraz po koleżance że mimo wózka 3 w 1 musiała kupić nową spacerówkę a dzidziuś ma dopiero rok, sama sie ciągle zastanawiam jak kupić. a jeżeli któreś z was nie mają kasy za wiele to widziałam kilka uzywanych wózków naprawdę ładnych z których korzystali maksymalnie rok bo potem dziecko zaczeło juz siedzieć i kupili spacerówkę, więc na pierwszy rok gdy dziecko nie siedzi sama sie zastanawiam nad odkupieniem od koleżanki. x kamilka też dokładnie ten wózek oglądałam ale popatrz na wagę, to jest bardzo ważne żebyś mogła go podnieść bo nie zawsze mąż będzie obok a jakieś schody czy do bagażnika, ja dlatego wole po sklepach pojezdzić i spróbowac podnieść i porównać takie 27 kg z 18 kg jaka to róznica. x zreszt a marcysia ma racje mamy jeszce czas conajmniej do maja z zakupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale mi większość wpisów nie pokazuje, szkoda :( używany wózek też dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszka1986
Eniek, kiedy powiesz starym o dziecku? Boisz się, ze wszyscy się dowiedzą, że się puszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
oj wpisy od gości i podszywów najlepiej poprostu lekceważyć. Znamy tu swój poziom kultury i wiemy czego sie po sobie spodziewac wiec nie denerwujcie sie tym nawet:) To są niestety minusy kafeterii. Ktoś kto nie ma swojego zycia nudzi sie i tyle. Eniek nie daj sie głupio prowokowac bo ktoś czerpie z tego tylko radość. Lekceważ całkowicie i tylko zgłaszajmy głupie posty i tyle. Eniek nie odpowiadaj nawet na głupie obrazliwe podszywy bo sie ktos tylko nakreci i predko nie zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Laurka
SAME KRETYNKI PUSTAKI ŚMIEJE SIE Z WAS W sumie mogłam podpisać się swoim Nickiem zakładając wczorajszy temat o Eniek i Lipcówkach bo i tak nikt nie wie kim jestem debilstwo, prostactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wózków - z wielu modeli wielofunkcyjnych, które oglądałam żadna spacerówka nie przypadła mi do gustu. Wózek głęboki był ok, a jak go złożyć na spacerówkę to tragedia... :) Dlatego kupiłam używany głęboki wózek, a po pół roku jakoś spacerówkę. I to chyba dobre wyjście. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Eniek wcale nie obrażam, stwierdzam fakty :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze tu nie warto pisać o sobie i problemach, ciąży l. Bo inni się nasmiewaja, i krytykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Laurka
o eniek ameryke odkrylaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Co się dziewczyny z wami tutaj dzieje? Myślalam, ze jest tataj na forum miło i możemy wspólnie wymieniać się opiniami o przebiegu ciąży, ale jak widze się pomyliłam! Nie chciałam nikogo obrażać, ale połowa z was nie powinna miec nawet dzieci, zwłaszcza ty eniek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Bo jestes glupia jak but,nie dość ze bez szkoly to jeszcze zero inteligencji.no jakas masakra:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
hihi :D dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Laurka
Pieknie, jeszcze tego tutaj brakowalo, zeby sie jakis nieprzyjemny gosc podszywal pod nas....Te zlosliwe wpisy wyzej to nie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
A macie moze jakies doswiadczenia lub doszly was jakies opinie o wozku firmy x lander model xa albo x move?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa Laurka załóż sobie konto, wystarczy zabezpieczyc nick hasłem i nikt sie pod ciebie nie podszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xlandera ma mmoja szwagierka, spacerówke , jest bardzo fajny, duze koła wygodne siedzisko dla dziecka, fajnie sie prowadzi i ładnie wyglada. Nie wiem jaki model ma dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma x landera, kolezanka rowniez i obie bardzo zachwalaja. Tylko nie wiem jakie maja konkretne modele. Nick juz zabezpieczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyHa
Cześć dziewczyny ;) dopiero natrafiłam na ten temat... też mam termin na lipiec, konkretnie na 25.07. Widzę, że trochę już naskrobałyście.. ale przygarniecie mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! od teraz jestem salvae (bez literki "j") - tylko zapamiętajcie :D wszystkie dzisiejsze wpisy pod nickiem salvaje łącznie z nickiem niebieskim to podszywy współczuje osobie, która cierpi na rozdwojenie jaźni i ma zaburzenia emocjonalne by tak kombinować.... no ale jednym bozia dała rozum a innym jak widac nie.... sądze, ze wszystkie dzisiejsze wpisy, które miały na celu kogoś obrażenie były celowe i pisała je jedna/dwie osoby majac na celu skłócenie nas x miłego dnia wszystkim zdrowym na umyśle, zbieram się i jade teraz w góry. baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! o X landerach też słyszałam same pozytywne opinie!:) widze pomarańczówki zamieszały nie ma sie co przejmować na kafe zawsze było chamstwo:) A Ciebie Eniek sie uczepiły bo widzą że reagujesz na ich posty a to poprostu trzeba ignorować:D kiedyś jak zbierzemy sie to uciekniemy na forum zamknięte i bedziemy w swoim gronie pisać aż do osiemnastki naszych skarbów hahah:D lepiej powiedzcie jak tam sie czujecie ? jak wam dzień mija? cóż na obiadek macie dobrego?!:) I witam nową mamusie oczywiście że przygarniemy każdą lipcówke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
A co sadzicie o wozku x lander xa albo x move? Macie z nim jakies doswiadczenia albo doszly do was jakies opinie na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Wam tez nie wyswietlaja sie wpisy? Nie wyswietlaly mi sie posty od wczoraj dlatego jeszcze raz napisalam podobny post :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×