Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..20.07...?........26......dolnośląskie mala929.......7.07....?......22.....śląskie madźźź...........11.07....?......19.........lubelskie moniaszka_1986.....05.07.2014....28......dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaszka to fakt ktos sie podszywal pod moj nick ale jestem teraz zalogowana na /madźźź/ i juz nikt nie bedzie pod moim pseudonimen pisal jakichs bzdur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..21.07...?........26......dolnośląskie mala929.......7.07....?......22.....śląskie madźźź...........11.07....?......19.........lubelskie< br /> moniaszka_1986.....05.07.2014....28......dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..21.07...?........26......dolnośląskie mala929.......7.07....?......22.....śląskie madźźź...........11.07....?......19.........lubelskie& lt; br /> moniaszka_1986.....05.07.2014....28......dolnośląskie kamilka326....06.07......?.....22.....podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..21.07...?........26......dolnośląskie mala929.......7.07....?......22.....śląskie madźźź...........11.07....?......19.........lubelskie& lt; br /> moniaszka_1986.....05.07.2014....28......dolnośląskie juminet..........24.07.....?........27........małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że pisałam równocześnie z kamilka326 ;) to jeszcze raz: lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..21.07...?........26......dolnośląskie mala929.......7.07....?......22.....śląskie madźźź...........11.07....?......19.........lubelskie& amp; lt; br /> moniaszka_1986.....05.07.2014....28......dolnośląskie kamilka326....06.07......?.....22.....podlaskie juminet.........24.07........?.........27.......małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe sie uśmiałam biedna eniek sobie wpadła:) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5823370 poczytajcie sobie dziewczyny:) o biednej 18letniej eniek która się wypowiada jakby się długo o te dziecko starała:) no i teraz jej najwiekszym problemem jest to że koleżanki się od niej odwrocily:) nie dziwie się że ktoś się z niej drwi jesli sama swiadomie zafundowala małemu czlowiekowi taki los.. Trzeba być mega egoistą aby nie mając zupełnie warunków ani perspektyw na przyszlosc swiadomie spłodzic sobie dziecko w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu idź na drzewo liście tasowac ;/ żałosne są te wasze komentarze anonimy i podszywacze ;p kazdy sie tu wypowiada anonimowo nikt nikogo nie zna, moze wlasnie ta Eniek jest wartosciowa osoba nie znacie ja w realu nikt nikogo nie zna wiec nikogo nie oceniajcie jak to sie mowi "nie oceniaj książki po okładce" a wasze bezsensowe komentarze sa h*jo** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 1220
no to może wyjaśnie że wypowiadam sie tu na temat pierwszy i ostatni raz:) moją uwage na temat zwróciła właśnie eniek tamtym tematem i szkoda tylko troche dziewczyn że im topic popsuła.. No bo taka prawda że wypromowała tam wasz topik... Mogła pisać pod innym nikiem albo przynajmniej nie przyznawać sie ze rodzi w lipcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopiszcie mnie do tabelki bo pisze z telefonu i nie mam jak jej skopiowac :-/ 26 lat, synus, malopolska :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dopisuje sie do tabelki :) Na fb mozna zalozyc grupe zamknieta na jakis tam dany temat :) Ja zajmuje sie adopcjami psow i mam stowarzyszenie wiec czesto tworze takie grupy, tylko wlasnie jest problem jak jakis gosc sie podszyje wiec rzeczywiscie na poczatek dobrze jest zalozyc prywatne forum :) lipiec2014.........19,07...dz......31........slaskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie antoinette 23...26.07....?........23......dolnośląskie Magdalena208..20.07...?........26......dolnośląskie mala929.......7.07....?......22.....śląskie Karolina 24....14.07....synus.....24.....dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczepiliście się dziewczyny nie wiadomo o co. Bo młoda? Bo do liceum chodzi? Śmieszne i naciągane powody. Ja kończyłam liceum wieczorowe będąc w ciąży, ale tam dziewczyna w ciąży to żadna sensacja, bo większość albo w ciąży, albo mająca dzieci. W dziennych panuje zupełnie inna atmosfera i nic dziwnego, że dziewczyna czuje się niekomfortowo. Miała ochotę, wygadała się i o co afera. Lepiej powiedzieć na głos co nas męczy niż później czuć się sfrustrowanym, i zabawiać się na forach czyimś kosztem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tyle osób czerpie radość z poniżania i obrażania, co to wam daje? Eniek jest taka jaka jest ale z tego co czytam to właśnie ona mimo tylu niemiłych postów nadal jest kulturalna, nie ubliża "gościom", nie schodzi do ich poziomu... urodzi to dziecko i może będzie lepszą matką niż nie jedna z was! najgorsze jest to, ze wypisuja te bzdury kobiety- matki... jaki przykład dacie swoim dzieciom, czego chcecie je nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eniek, one wszystkie ci zazdroszcza, bo pewnie stare i brzydkie nie mogą miec dzieci lub pierwsze rodzą dobrze po 30 ra dlatego takie oszczerstwa pisza!! jakby mogly cofnac czas to wszystkie by zachodzily w twoim wieku a pozniej na studia szly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, nie wiem dlaczego uczepili sie tak Eniek. Tez nie rozumiem jak mozna kogos tak obrazac i oceniac. Kazdy ma prawo do wyborow w swoim zyciu, takich czy innych. Nigdzie nie jest zapisane prawnie, ze ktos musi skonczyc liceum jak ma 18 lat, mozna je skonczyc majac 40 lat i co komu do tego. Moja mam tez urodzila mnie w wieku 18 lat, nie skonczyla szkoly wtedy, a teraz jest po studiach, a ja jestem normalnym czlowiekiem z wpojonymi wartosciami. Wiec nie takim jak ten caly gosc oceniac kogos, bo pewnie siedzi w domu na bezrobociu albo w biurze bo posadke przez ciocie dostala. Wiec niech lepiej zajmie sie swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina24 podziwiam cię za twoją działalność. ja też kocham zwierzaki zwłaszcza psy. buduję dom i już się nie mogę doczekać przeprowadzki bo na mojej posesji na pewno zagości kilka pupili. prawdopodobnie weźmiemy ze schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek, ludzie zawsze innych ludzi obgadywali, obgadują i obgadywać będą. Przejmowanie się tym nic nie da, wręcz przeciwnie. lepiej się skupić na sobie. nie reaguj na pomarancze, jeśli będzie cos na ciebie, nawet nie odpisuj, zero reakcji Była taka opowieść o ojcu i synu. Ojciec chciał pokazać swojemu synowi, że co by nie zrobili, ludzie zawsze będą wszystko krytykować. Codziennie prowadzili na targ osła, tyle że w inny sposób, np. jednego dnia ojciec jechał na ośle, a chłopiec szedł obok, lub nieśli osła, obydwaj jechali na ośle.. taka natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja osobiscie wolalabym zamkniete forum...mysle ze na fb jeszcze przyjdzie czas...a zakladanie fikcyjnych profili jakos do mnie nie przemawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzialam we wrocławskim schronisku z paroma jeszcze dziewczynami, glownie zajmujemy sie amstaffami, pit bullami, bulterrierami i staffikami, ale jak jakas bieda potrzebuje pomocy to tez trafia do nas :) Od kad pamietam zawsze mialam psy, teraz tez mam 2 amstaffy bydleta moje :) salvae dokladnie tak jak piszesz, zgadzam sie w 100%, najlepiej dziala ignorowanie. Tez jestem za zamknietym forum narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wsparcie;) I co z tego ze założyłam nowy temat ? O Jezu jestem gorsza bo mam 18 lat i dziecko w drodze.. Nie lubię osób które oceniają nie znając człowieka. Tak koleżanki się odwróciły bo nie imprezuje i nie piję wiec jestem gorsza, a w tym temacie akurat można liczyć na wsparcie o ile się jakiś gość nie wtraci. Daje ci to gościu satysfakcję to się ciesz. I nie obrażaj. Bo szkole skończę czy to teraz czy za rok;) Najważniejsze zdrowie małego;) Do tabelki dopisze sie wieczorem jak będę w domu,teraz jadę coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam i czytam...nie chodzi chyba o to,że Eniek ma 18 lat ,raczej o to,że jest zupełnei niedojrzała i nie przygotowana do zostania matka i to przeraża łatwo to zauważyc po jej wypowiedziach,naiwna młoda osoba na poczatku swej dorosłej drogi i od razu z balastem w postaci ciazy bez zawodu,pieniędzy,mieszkania z niepewną przyszłością... wierzy w miłośc i że jej związek przetrwa a zabawa w mamę będzie świetna? otóż nie będzie to świetna zabawa tylko harówka 24 h na dobę we łzach,płaczu i bezsilności a chłopak? oby wytrzymał to wszystko...kaprysy cięzarnej,złe samop[oczucie,potem maleństwo ,które wymaga ciągłej uwagi i dla którego trzeba zmienić całe swoje dotychczasowe życie i mówię wam to ja,dziś 40 latka ale urodziłam dziecko w wieku 19 lat ale byłą mężatką a mąz juz pracował no i miała włąsne mieszkanie przeszłam to wszystko i wiem jak to jest ...na szczęscie córka mnie posłuchała i z macierzyństweem się nie śpieszy zycie nie jest łatwe a 18 latka z dzieckiem...jeszce gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest niedojrzała ale dojrzeje i to w przyspieszonym tempie bo ją sytuacja do tego zmusi patrząc na wypowiedzi z kafe to 3/4 matek jest niedojrzałych i nie dorosło by mieć dziecko! x a boi się jak kazda kobieta, która będzie pierwszy razem mamą, bo to nowa sytuacja, zmiana stylu zycia, odrzucenie od znajomych, brak wsparcia od najblizych... a jak chce się wyżalić to rzucają w nią mięsem! Nie wiecie o tym, ze szczęśliwa matka to szczęśliwe dziecko, po co ją denerwować, chcecie by się cos stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcecie forum zamknięte jest już założone. Link bede wysyłała do dziewczyn które podadzą swoją poczte. tylko zaczernionych bedzie pewniej że nikt sie nie podszyje. Ale póki na forum zamkniętym nie bedziemy siebie pewne nie dodawajcie prosze galerii żeby nie było niepotrzebnych kwasów. Więc zainteresowanych prosze o meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×