Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość gość
Alkaoo zmieniłaś nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nicka mam od poczatku.name gym four. Tez jestem od poczatku tylko nie udzielam sie az tak czesto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam caly czas ten sam nick. Czytam na biezaco, udzielam sie rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a mnie pamietacie? nie pisalam chyba z tydzien... moj e-mail: macjus@poczta.onet.pl x x x jestem po usg genetycznym (bylo we wtorek tydzien temu), wszystko ok. NIc nie pisalam bo podrzucalo mnie od kompa i tv, wp[adlam w wir czytania ksiazek:-) wiec tylko leżanko i czytanko. Dzisiaj weszlam i uuuuuuuu nadrobilam wszystko.. ale sie porobilo. Nigdy nie zrozumiem skąd tyle jadu w ludziach, tak jak ktoś wspomnial wczesniej, to podchodzi pod stalking - mozna to zglosic na policje po proste.. jak dla mnie dramat i żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak i nagle wszystkie akurat dzisiaj weszly na kafe i zobaczymy co sie dzieje. Udają ze tydz nie czytamy a w dniu kiedy sie przenosimy to wrocily jak bumerang, dziwne to dla mnie. Na bank nie jedna z was czytala to co się tutaj dzialo codziennie i nie jedna cos napisala jako GOSC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa31
Cześć dziewczyny ja tak was czytam często mam już jedno dziecko teraz mam termin na 30-31 lipca więc chyba mogę dołączyć?? Czemu się przenosicie, nie ma co się wariatami przejmować w internecie to pełno czubków pisze a w realu pewnie by wymiękła panna:) acha mam pytanie czy któraś z was będzie rodzić może w Świdnicy bo ja jestem z Dzierżoniowa i zamierzam w Świdnicy rodzic pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzia31 nie mam pojecia jak sie rodzi w Swidnicy moze jakas inna ukryta lipcowka rowniez bedzie tam rodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miło sie to zrobiło kompletnie i podejrzewam że ten temat chyba za niedługo upadnie bo przez takich "gości" kto by chciał tu pisac? Mam nadzieję że tylko tam się żaden debil nie wkradnie podając tu maila że on niby nagle tu czyta tylko sie nie udziela...x mala 929 sprawdzaj dokładnie czy faktycznie sie udzielali, bo każdy gość może sobie teraz tu załozyć konto i ściemniać. mój mail kronnika@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catsun
Ja mam termin na lipiec ;) powodzonka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1986lipiec
Hej! Diewczyny teraz natrafiłam na wasze forum. Ja również jestem lipcową mamą termin mam na 6 lipca;) Wiecie już co będziecie mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szkoda że to forum właśnie w ten sposób upada. to co robią goście jest karalne ale bycie "anonimowym" dodaje odwagi. Najlepiej zająć sie swoim życiem. Domyślam sie ze ja tez dostępu na nowe forum nie dostane bo niestety nie udzielałam sie na forum. poza kilkoma wpisami na początku. Anka1986lipiec ja mam termin na 7,07 Nie wiem jeszcze kto tam w środku siedzi ale mam nadzieje ze już w następnym tygodniu sie dowiem . bardzo nie moge sie doczekać. A Ty znasz już płeć dzieciątka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cichą nadzieje na dziewczynkę, bo mam same siostry a siostry maja samych synków. 5 siostrzeńców w domu, przydałaby sie kruszynka dziewczynka. ale najważniejsze żeby zdrowe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poruszany był kiedyś temat badań usg. czytałam ze powinno robić sie trzy podstawowe (najważniejsze) ale z tego co widzę często jest tak że kobieta która chodzi prywatnie ma robione częściej. ja po doświadczeniach z moim lekarzem (wspominałam o tym jak przebiegło badanie genetyczne-w skrócie nic sie nie dowiedziałam bo sie nie odzywał) to postanowiliśmy zrobić dodatkowe usg. od soboty zaczynam 18 tydz. :) A 8,02 umówiłam sie na USG do inne lekarza. chce zeby było zrobione dobrze u kogoś kto bedzie chciał mnie poinformować o wszystkim co widzi. z moim lekarzem prowadzącym jestem umówiona na usg w 21tyg. Mam nadzieje że to nie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze się bawicie na swoim nowym zamkniętym forum? Życzę milej pogawędki i powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja do Ciebie też wysyłałam link. zobacz czy nie masz jakiejś literówki w mailu który podałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dziś wreszcie mam troche czasu:) podeślijcie mi linka i hasło na te forum bo już pewnie tam tyle naskrobałyscie ze długo nie nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail doszedł:) dzieki:) tylko narazie sie nie zaloguje bo za wiele razy dałam odśwież przez ten głupi kod:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×