Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DIONELLE opinie

Polecane posty

Gość gość

Dotychczas stosowałam tabletki daylette, które totalnie mi nie służyły. Dzisiaj lekarz zapisał mi dionelle. Czy któraś z was stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie taki sam skład jak Daylette tylko odrobinę inny schemat stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład nie jest taki sam bo daylette zawierają Drospirenonum a Dionelle Dienogestum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że to są nowe tabletki, dostałam od lekarza dwa opakowania na próbę ale po przejściach z daylette jestem przerażona. NO I NIGDZIE NIC NIE JEST NAPISANE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mi również lekarz przepisał Dionelle jestem ciekawa wszych opini ??? Hallo?? czy ktoś je brał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę 2 dzień, póki co spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czekam na twoją dalszą opinię :) ja zaczynam w środę :) ale mam strasa! moje pierwsze w życiu tabletki :) stosowałam już plastry i krążki... tym razem tabletki, ponieważ coś mnie wysypuje, tabletki mają to zmienić, no nic czekam :) najbardziej boję się o wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwię się, że nikt nie słyszał o tych tabletkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaa111
To jest Nowość :) dzis mój pierwszy dzień, dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one są nowe dlatego nie ma opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaa111
Dziś 2-ga tabletka, czuje sie normalnie :) dam znać po tygodniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już biorę piaty dzień i czuje się dobrze ale za to mam taki apetyt ze nie mogę przespac całej nocy najpóżniej o 5 budze sie bo umieram z głodu...przytyłam już 1.5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj będzie już 13 tabletka. Kompletnie nie czuję żebym cokolwiek brała. W kilka pierwszych dni byłam bardzo ospała ale jest supet. Piersi rozmiar większe a na wadze mniej, tyle wygrać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny minus to ciągłe plamienia ale to już zależy od organizmu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień mam za soba! :) uff, uff... nie przytyłam ( a jem normalnie, nie odmawiam sobie) biust w normie ( nie jest wiekszy) ogólnie czuje się dobrze, obecnie mam bołe żołądka, ale wydaje mi sie że to przez ilość leków, ktore teraz biorę, bo jestem chora. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie panie:) od 9 dni biore tabletki Dionelle, no i... zaczęło mi się dziać coś z nogami oraz ręka ( lewa strona). Podejrzewam, że jest to zakrzepica żył. Odstawiam od jutra leki i wybiore sie do lekarza. Nie wiem co mam robic cała napuchłam :( pozdrawiam :) oby dla was kobietki służyły dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomiałam dodać, że jest to jeden ze skutków ubocznych tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy znosi inaczej :) moja znajoma też nie może. Ale efekt tabletek jest dobry bo po odstawieniu zaczełam miesiączkować chociaz ostatnio mialam tydzień temu xd na tym to polegało zeby miesiaczka byla co miesiąc... trudno sie mówi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore tabletki 4 lata. moimi pierwszymi byly yasminelle ale zmienilam je ze wzgledu na cene. kolejne to sylvie20 przez 3 lata bylo ok jednak pozniej zaczelam krwawic w czasie brania tabletek wiec lekarz zmienil mi na dionelle. wzielam jedno opakowanie wczoraj dostalam okres z ktorym nigdy nie mialam problemu ani brzuch ani kregoslup mnie nie bolaly teraz przechodze koszmar. bole mam tak okropne ze mdleje zadne tabletki mi nie pomagaja. chyba w koncu umre z bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tych tabletkach mam okres już 5 dni a leci mi jeszcze aż po nogach... jeszcze 2 dni a umre.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie kończę 1 blister. jeżeli chodzi o wady to straszny ból piersi. ale wydaje mi sie ze takie skutki uboczne zawsze są na początku. wezmę jeszcze 2 opakowania, może minie. jakieś zapalenie pochwy chyba się robi od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1605
Ja zaczynam od jutra i aż się boję. Jestem matką dwojga dzieci, a przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych będzie u mnie po raz pierwszy. Mam nadzieję ze kobiety, które są już matkami nie będą miały większych szans na przytycie, tylko tak jak ktoś napisał zależy wszystko od organizmu. Za parę dni podzielę się z Wami opinią mam nadzieję, że pozytywną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNJJA
Jak pisała, wcześniej nie przytyła, wszystko było ok... ale teraz pojawił się problem powinnam dostać okres dwa-trzy dni po ost, a już 11 dzień i ani śladu okresu :-/ robiłam test jedna kreska... nie wiem co jest grane?? czekam jeszcze 3 dni i lece do lekarza :/ koniec z tabletkami wracam do RINGÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja biorę dopiero drugie opakowanie, w trakcie pierwszego miałam tkliwe piersi i i z dwa, trzy razy czułam nudności żołądka. Przy drugim opakowaniu w ogóle nie czuję żadnych dolegliwości. Myślę, że organizm zaczął się przyzwyczajać.Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że wcześniej próbowałam różnych tabletek antykoncepcyjnych zawierających drospirenon i dienogest i dopiero przy Dionelli nie mam codziennych mdłości i bólu żołądka. Nie zauważyłam zwiększonej masy ani jej ubytku, choć faktycznie mam mniejszy apetyt. Dionelle biorę głównie ze względu na jej działania antyandrogenne i mam nadzieję, że za jakiś czas odbiję się to w wynikach krwi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1605
Odpisuję tak jak wcześniej obiecałam. Tabletki Dionelle biorę już 2 tygodnie i jak na razie świetnie się czuję. To moje pierwsze tabletki i jestem z nich b. zadowolona. Nie zauważyłam żadnych zmian no może mam troszkę mniejszy apetyt? Odezwę się jeszcze za miesiąc bądź dwa i dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Dionelle biorę od tygodnia. Są to moje pierwsze tabl. antykoncepcyjne. (zaczęłam brać pierwszego dnia miesiączki tak jak jest to zalecane). Póki co nie odczuwam żadnych efektów przyjmowania, czuję się dobrze, jestem już po miesiączce, dodatkowych "plamień", które są możliwe przy pierwszych opakowaniach nie mam. Nic mnie nie boli. Mam nadzieję, że spełnią swoją rolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia ich cena. Właśnie wróciłam z apteki. Jedna paczka 25 złoty. Trochę się zdziwiłam, bo do tej pory brałam yasmin po 55 ;p No ale wiadomo, lepiej dla portfela. Jeszcze zobaczymy jak ich działanie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie, że odkąd biorę tabletki Dionelle częściej oddaję mocz. Czy to coś niepokojącego? Czy mimo to mogę mieć pewność że tabletki działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo źle znoszę wszystkie tabletki antykoncepcyjne, dlatego zaprzestałam ich stosowania na kilka lat. Dziś byłam u ginekologa, długo o tym rozmawialiśmy i przepisał mi dionelle na próbę. Tylko w ulotce jest wśrod skutków ubocznych łysienie. Ja i tak tracę dużo włosów i mi one nie odrastaja, przez rok objetość kucyka zmniejszyła mi się o połowę, dlatego obawiam się je brać. Czy któraś z Was zauważyła, że odkąd je przyjmuje włosy zaczęły nadmiernie wypadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×