Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc nienawidzacy pajakow

pajaki w domu

Polecane posty

Gość gosc nienawidzacy pajakow

RATUNKU!!!! Mam w domu pająki niedawno dowiedziałam się jak się zwą a mianowicie te paskudy nazywają się -Nasosznik trzęś.(Pholcus phalangioides).a blee ,a feee gadziny...Wyczytałam tez że gryza człowieka ...Mam ich w domu dużooo ....nie pomaga odkurzanie, metoda kapcia tez nie - nic jak by na złość parę dni cisza i bach są znowu i to w tych samych miejscach najczęściej w łazience... ratunku może ktoś wie jak wytępić te okropne stwory z mieszkania raz na zawsze nie mam zamiaru z nimi dzielić mojego mieszkanka ,jakaś chemia tez wchodzi w grę. Od niedawna posiadam kocurka ale on niestety nie umie latac heheh by by dostac do sufitu...pomocy proszę. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa333333 heheh by to bylo takie proste to bym sie tych gadzin wuzbyla w 1 dzien ratunku te potfory nie maja racji bytu w moim domku moze ktos zna skuteczne metodt prucz kapcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pwenie maja gniazdo u Ciebie:Oprzeszukaj wszystkie katy i znajdz ich jaja.wyglada to jak klebuszki welny w szarym lub jasno brazowym kolorze.z jednego klebuszka wylazi ok 10 pajakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki bardzo ale proble polaga gownie na tym ze mojego przyszlego meza mam choruje an tzw zbieractwo i nie jestem w stanie zagladac do kazdego kata nie chce w przyszlosci o naszych dzieciach lazilt te stfory moze jest jakich sr chemiczny co zwalcza pajaki bo naprarawde nie mam sily juz z nimy walczycz sorki za bledy tip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna chemia nie pomoże, jak masz bajzel i pająki i wszelkie inne robactwo może się tam spokojnie schować /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×