Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanyyy1

Zalamany tekstem dziewczyny

Polecane posty

Gość simsallala
Taki penisek jest w sam raz, nie wyobrażam sobie np. do seksu analnego który bardzo lubię takiego giganta 20cm. lub więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz tak płakał że masz małego ptaka, to w końcu wszystkie w to uwierzymy mimo, że standardowo w zupełności nam takie wystarczają... albo pomyślimy, że nie w rozmiarze problem, a w miękkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
rozumiem. ja chcialem z partnerka sprobowac seksu analnego ale wlasnie powiedziala mi ze moj penis bd za gruby na tej rodzaj seksu. to bylo pare m-cy temu. a teraz mowi takie rzeczy. dziwne. podobno seks analny moze byc bardzo przyjemny jak sie odpowiednio podejdzie do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simsallala
No to wszystko się wyjaśnia. Moim zdaniem jeżeli chodzi o twoją dziewczyne są dwie opcje: albo puściła się z jakimś typem który ma takigo olbrzyma i jsię jej spodobało, albo to wpływ "usłużnych" koleżaneczek- przyjaciółek. Mój facet po prostu kiedyś przetrzepał mi tyłek za powtarzanie głupot po takich pseudo przyjaciolkach. Wtedy byłam na niego wściekła ale teraz wiem że miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
ale czesto nawet jak gadamy z kolezankami to one pod wpplywem alkoholu wszystkie mowia ze ich faceci to maja ogromne takie 18-19cm az mi sie troche glupio sie robilo podczas takich rozmow. nie rozumiem niektorych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placzesz jak baba ;) Wiec moze problem w "meskosci" a nie w centymetrach... http://voila.pl/uploads/v6yenxbwiq Podpowiedz, co on mialby powiedziec?! ;| A wiem ze niemarudzi i nawet (ciekawostka rowniez dla mnie) wyraznie sie nie wstydzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe ze sobie sabat czarownik urządziły z koleżankami i ja nakrecily..ja znam taka jedna co opowiadała ze jej mezowi często nie wstaje sprzet, kurde czujesz a facet oczywiście nic nie wiedział o tym a całe towarzystwo wiedziało..wspolczulam mu naprawdę. Biedaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
jakos nie moge zrozumiec ze moja dziewczyna kiedys mowila co innego "ze za duzy" a teraz nagle ze za maly :/ raczej na boku nikogo nie ma bo bym to czul i widzial...wgl nie wiedzialem ze w dzisiejszych czasach dlugosc "k****a" to najwazniejsza rzecz dla wiekszosci dziewczyn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
zerwalem ze swoja dziewczyna bo wczoraj poruszylem z nia ten temat a ona do mnie z tekstem "gdybys mial wiekszego to by mi bylo dobrze"...kurna nie wiedzialem ze jest az tak zle...ale teraz nie musze sluchac pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz malego a wrecz masz calkiem sporego...wiem co mowie bo mialam wielu facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze zrobiles. Rozmiar jak rozmiar babie sie w doopie przewrocilo. Jak jej za malo niech szuka dalej a ty znajdz sobie jakas normalna laske a nie rozepchana jak poprzednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
rozepchana? bo nie wiem jak to odebrac :/ tylko teraz po tej sytuacji boje sie ze kazda tak powie ze mam za malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobita to nie facet, jak kocha to nie zwraca uwagi na wielkość ptaka tylko na to czy facet ją chce i czy jest dla niego wystarczająco atrakcyjna, sex, długość, krótkość, nie ma wielkiego znaczenia, trafiłeś po prostu na cwaną sukę która realizuje swoje gierki bo je lubi a ty jesteś dla niej co najwyżej przedmiotem którym ew. można się pochwalić, albo naciągnąć cie na kasę, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej c....a to male wiadro i ma ze soba problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taką wypie​rdoli​łbym za drzwi i polecił ruch​anie się z koniem. Sęk w tym że dziewczyny, kobiety mogą wyśmiać małego fiuta, jak i szczurzą klatę, czy dziurę w skarpetce. Lecz to są puste worki i walić takie, to jak w prześcieradło. Te, które lubią się pie​prz​yć, nawet z igły zrobią widły, ble tylko miały jazdę... :P I z drugiej strony. Słabo zapinasz a ch​uj do kolan ci w tym nie pomoże. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aalch*j jej w ryj po same kulei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
Dziewczyny a czy taki rozmiar penisa by wam odpowiadal? Czy to za malo lub za duzo? Prosze o powazne odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymiar 16 x 14 cm - masz prawie kwadratowego chooja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
a wiesz co to jest obwod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamany przestan tak gadać bo mi rece opadają. Kazdy jest inny i ma inne preferencje, dla mnie osobiscie nie liczy się długość a jakość. Ważne żebyś nim dobrze władał i przestan się nad sobą uzalac bo to nie do końca męskie. BądŹ bardziej pewny siebie !!! Swoją drogą to jakas niezla " Znawczyni" musiała być w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie smiejcie sie z chlopaka poniewaz domyslam sie jak musi sie czuc. Ciekawe jakbyscie Wy kobiety sie zachowaly gdyby facet wam powiedzial ze macie "rozklapiochy" ale male i nie seksowne piersi. Sa to bardzo "czule" punkty. Nie ma co sie chlopakowi dziwic. Dla mnie osobiscie takie wymiary jakie podales sa idealne, nawet bym powiedziala ze troche za duze bo mam meza ktory ma penisa ok 15cm i w kilku pozycjach musi uwazac bo czuje bol. Poprzedni partnerzy mieli czlonki podobnej wielkosci wiec nie zwracaj nawet uwagi nie roznego rodzaju przechwalanki "ja mam miliard, oh, ah " albo "moj chlopak ma 22 i taki to dopiero ogier". Pisza to najczesciej zakompleksione dziewczyny probujace dogryzc facetom. Faceci tez robia tak kobietom. Pozdrawiam i glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopie nie przejmuj sie bo nie masz powodu do wstydu.....jest gitara i zapinaj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 14/12 cm i jestem zadowolony. Nie ma co sluchac opini innych. Trzeba sie cieszyc zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×