Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do mieszkania obok nas wprowadzila sie patologia mam juz ich po dziurki w nosie

Polecane posty

Gość gość

maja mala kawalerke a mieszkaja w 4 osoby malzenstwo i dwoje dzieci starsze chodzi do drugiej klasy a mlodsze tak wyglada na 3 lata naprawde szkoda mi takich ludzi ktorzy mysla dupa a nie glowa a potem skazuja biedne dzieci na taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w czym to ci niby przeszkadza? bo to, że mają mały metraż, to nie twoja sprawa i nie zaklóca ci spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu szkoda mi jest tych dzieci nie uwazasz ze to jest nienormalne??? ze mieszkaja w 4 w jednym malym pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc kolejny
dlatego ,ze 2 dzieci mieszka z rodzicami w malym metrazu masz ich po dziurki w nosie ? kurka to co ty zrobisz jak te dzieci zaczna rozrabiac? zwariujesz chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niech mi tylko ktos napisze ze to jest normalne??? widze ze sama patola siedzi na tej kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie jest normalne. jakbym miala do dyspozycji tylko jeden pokoj to nigdy bym sobie dziecka nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc kolejny
lacznie z toba droga pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ja tez sobie tego nie wyobrazam jak mozna zyc w takich warunkach?? oni chyba mysla ze na jakies luksusy tutaj przyszli ciekawa jestem gdzie mieszkali przedtem bo teraz tak zachwalaja szkoda slow normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi skad sie tacy ludzie biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie z nimi zamien daj swoje wieksze bedziesz spal spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha a co ja jestem swiety mikolaj? skoro ich nie stac na wieksze mieszkanie to po co tyle dzieci sobie robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są dzieci, które żyją w 10 osób w jednej lepiance, nie mają co jeść ani nawet dostępu do wody pitnej, a ty się "martwisz" czyimś metrażem.. do garów stara jędzo i pilnowania swoich bachorów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co takiego robia, ze masz ich pl dziurki w nosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu mam dobre serce i sie martwie tymi dziecmi jest mi ich szkoda ze maja nienormalnych rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefrefe
Brzydzę się trochę pisać do patologii, ale przemogę się. Dla mnie ty jesteś patologiczna, autorko tematu. Nie mieścisz w umyśle zagadnień tak prostych jak stawianie kropek, duże litery, o przecinkach już nie wspomnę. Jesteś upośledzona intelektualnie? Skoro tak, bo ba to wygląda, to jak możesz ocenić obiektywnie kogokolwiek innego? Idź sobie pobełkotać z okna do powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość po prostu mam dobre serce i sie martwie tymi dziecmi jest mi ich szkoda ze maja nienormalnych rodzicow alfa i omega początek i koniec dobre serce weź bo przez ciebie debilko wszystkiego się odechciewa zamiast zająć się swoją d**ą to wszystkie inne ją interesują ja rozumiem jak biją piją ale wtedy to każdy ma w d***e a tu metraż rozbawiłaś mnie więc jak to prowokacja to zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rympallka
A co,halasuja? Przeszkadzaja? Czy tylko zyja w sposob,ktory sie w twoim ciasnym mozdzku nie miesci? Jak wyprowadzalismy sie ze starego mieszkania,bo zrobili sie za ciasno po urodzeniu dziecka,to wprowadzila sie tam rodzina z dwojka dzieci. Tez bym mogla krecic nosem,ale gowno mnie to obchodzi,ich cyrk i ich malpy. Poza tym kobitka powiedziala ,tak o niepytana,ze takie rozwiazanie musza teraz zaakceptowac na max 2 lata i potem przenosza sie gdzie indziej. Patologia to nie oso y mieszkajace na malym metrazu,patologia to takie babsztyle zatruwajace innym zycie jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę! To musi być prowokacja :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja meszkam obok rodziny 36m, dwa pokoje a mieszkają tam: 4osoby dorosłe(dziadkowie i rodzice) i 2 dzieci , wiec ta rodzinka podobnie jak autorki w 4mieszka w 1 pokoju. Jednak poza patologicznym metrażem na członka rodziny innej patologii nie zauważyłam. Dzieci grzeczne zadbane nikt tam nie zapija się itp., wiec bez przesady, dorobić się można, a dzieci w wieku 40-50l mieć już raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×