Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka karolka

Facet uderzył mojego syna

Polecane posty

Gość matka karolka

Mój 9letni syn został uderzony przez mojego faceta. Sytuacja jest bardzo skomplikowana bo myślałam że w końcu ułożyłam sobie spokojnie życie po tych wszystkich przeżyciach. Pierwszy facet jakiego miałam zg****ił mnie Drugi facet jakiego miałam mnie bił Trzeci zdradzał A czwarty zostawił mnie jak byłam w ciąży. Teraz myślałam że ten piąty to już ostatni, ale niestety kilkakrotnie podniósł rękę na moje dziecko. Uderzył je nie raz. Nawet zamieszkał on u mnie w domu, ze mną, z moim dzieckiem i z moimi rodzicami. Wczoraj sytuacja zaostrzyła się tak że on uderzył mojego syna przy moim ojcu. Niestety między moim facetem a moim ojcem również doszła do rękoczynów, dla mojego ojca do tej pory jest nie do uwierzenia że ktoś podniósł rękę na dziecko. Robił mi awantury że ja ciągle sprowadzam śmieci, że jestem nieodpowiedzialna itp. To nie było jakieś wielkie uderzenie, trochę przesadził bo odbił mu dłoń na plecach. A dziecko jak to dziecko, zobaczył że ma sojusznika w dziadku i to wykorzystuje. Bo dziadek już dzisiaj zabrał go do MCDONALDA, później kupił mu pościel z samochodzikami, itd. Co teraz robić? facet obiecał mi że to się nigdy nie powtórzy a ojciec że jeśli znowu wystawie jakiś numer odda mnie do szpitala psychiatrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi byc prowo bo normalna kobieta wyp..a by gacha za drzwi bez dyskusji a nie jeszcze narzeka ze dziecko poczulo ze ma sojusznika w dziadku. Jesli to prawda co piszesz to mam nadzieje ze dziadkowie sie postaraja i odbiora Ci prawa rodzicielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś p*****lnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Ciebie za matka??? "Sprzedajesz" wlasnego syna tylko po to, zeby mial Ci kto "pod noge dac"??? Trudno mi uwierzyc. Jesli nie staniesz po stronie syna, to on Ci nigdy tego nie zapomnij i gdy dorosnie zawsze Ci wypomni, ze gach byl wazniejszy od niego i pozwolilas go krzywdzic. Ja nie pozwolilabym zeby obcy mezczyzna dal chociazby klapsa mojemu dziecku... opamietaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko matki najlepsze
patologia. co jest dla ciebie wazniejsze, gach czy dziecko?? po co ci gach kobieto? by miał cie kto bzykac? wywal gnoja z domu i zajmij się swoim dzieckiem. jakie mu dzieciństwo dajesz? ze swoim fagasem który będzie go bił? kiedys twój syn odda cię do domu starców i nie drgnie mu powieka. nie pomoże ci, zostawi cię, bo będzie pamietał jakie miał dzieciństwo, ze dla mamuśki pieprzony dziad był wazniejszy niż jej syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×