Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość am

1000 cal i rezultaty czy ktoś dołączy

Polecane posty

Gość gość am

Zastanawiam się nad dietą 1000 cal, czy w ramach kalorii jecie wszystko co chcecie, np kawałek czekolady, ciastko? Czy ćwiczycie, ile razy w tyg , po ile minut? Jakie to są ćwiczenia. Jeśli jktoś był, jest na tej diecie to po jakim czasie były efekty w ubyciu kg bądź cm? Myślę, że to byłaby dobra dieta dla mnie, można zjeść każdy produkt, w małej ilości, uważając na kalorie, nie byłaby zatem nudna... i nie prowadzilaby do napaści na jakieś danie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia7776
Ja ćwiczę w domu codziennie po czterdzieści minut. Na razie jestem po trzech tygodniach i jakoś mi to odchudzanie idzie. Ale właśnie zastanawiam się nad kupnem kapsułek wspomagających odchudzanie, ponieważ mam naprawdę duuużo do zrzucenia. Mam na oku dokładnie takie http://nutrina.pl/28,slimette.html i myślę, że to będzie dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abratka
Rok temu byłam na 100 cal, nawet je przekraczałam (np 1200 cal), w ramach tych kalorii zdarzało się zjeść coś dłodkiego, ćwiczylam co 2 dzień i schudłam w miesiąc ok 4-5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już drugi miesiąc. Czasami zjem gorzką czekoladę (3 kostki) albo banana pieczonego z cynamonem, ale ogolnie dietę opieram na weglowodanach złożonych, białku i tłuszczach omega 3. Ćwiczę raz w tygodniu na siłowni. Od 28 sierpnia schudłam 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Tu nie chodzi o to by jeść jak najmniej kalorii ale o to by te kalorie były odpowiednie i też w większości 1000 kalorii to głodówka więc zastanów się zanim do niej przystąpisz. Mi pani u której opiekuję się dziećmi zachwalała tabletki odchudzające Forever Slim, nabyłam od niej pierwsze pojemnik w prezencie a też można je kupić na allegro. Jako że najskuteczniej jest łykać je 3 miesiące kupiłam 3 sztuki w mniejszej cenie. Do tego nakręciła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. Stosując się do tego w miesiąc schudłam 9 pierwszych kilogramów ;) A z ruchu to tyle co spacery z potomkami którymi się zajmuję i w piaskownicy ;) Wcześniej byłam tylko na odpowiedniej diecie ale nigdy nie było takich rezultatów ;) Postanowiłam spróbować po tym jak dowiedziałam się że tabletki są sprawdzone przez najwyższego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich pewność a to jest istotne i nie każdy podobny preparat przeszedł takie badania co stawia ich w złym świetle. Nie ma w nich też żadnej zabójczej chemii tylko naturalne składniki co jednocześnie zwiększa mój spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×