Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAKIE SĄ ŁADNE MĘSKIE PERFUMY

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam 007 Bond czarna buteleczka 50 ml. Super zapach, mój chłopak używa i jest po prostu mniamuśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tańszą wersję Chanel Allure Sport z galeriazapachow.pl Długo się utrzymuje jak na odpowiednik oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Armani Code. Najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Armani Code Black to świetny zapach. Jest intensywny i przyciągający uwagę. Polecam zakup z www.zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ze strony goia.pl zapach hugo boss zielony, nie jest za mocny, jest akurat, jeszcze na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN7677
Szary Hugo Boss to bardzo fajny zapach. Dobry wybór dla osób,które lubią słodkie,intensywne nuty zapachowe. Bardzo długo się utrzymuje. Polecam zakup z strony www.zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtomek44
Jak ktoś lubię słodkie, mocne,męskie zapachy to Paco Rabanne XS Black z zapachowiec.pl Daje gwarancję,że trzyma bardzo długi czas i pachnie jak oryginał. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny jest Chanel Egoiste Platinium. Mocny, zdecydowany męski zapach. Tanio na galeriazapachow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze urzeka Hugo Boss Bottled, Paco Rabanne 1 Million i Azzaro Chrome. Na stronie zapachowiec.pl można je trafić w super cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azarro Chrome jest długotrwałym, intensywnie męskim, wyjątkowym zapachem. Połowę taniej można go nabyć z www.goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście wolę wybierać męskie perfumy, więcej znajdę takich, które przypadają mi do gustu haha :D, np. Giorgio Armani - Code lub Giorgio Armani - Acqua Di Gio, ale też Szare Hugo Bossy - Bottled, no i wiadomo Paco Rabanne - 1 Milion :D ja kupuję na stronie zapachowiec.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mój.mąż bardzo długo używał Hugo Boss Soul. Ale po kilku latach się znudziły. Teraz Armani Code i czasami CK One ( te są unisex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że mąż gustuje w świeżych zapachach więc z pewnością warto zwrócić uwagę na lacoste - Essential (zielony), Chanel - Egoiste Platinium oraz Gucci - Guilty. Kupuję perfumy dla siebie i męża na galeriazapachow.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni, więc polecam tam zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że każdy lubi inne, ale takie "bezpieczne dla chłopaka" , to Hugo Boss - Boss Bottled (szary), ja go uwielbiam haha (mój chłopak też) :D zamawiam na galeriazapachow.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espacio - YODEYMA są nieziemskie... uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OPIS Elegancja i wdzięk zespolone w wyjątkowym zestawieniu aromatów lawendy, kwiatu pomarańczy i drzewa sandałowego. NUTY ZAPACHOWE Aromatyczno - świeża Espacio to świeży i dynamiczny zapach. Dla współczesnego mężczyzny. Nuty Głowy to pierwszy akord zapachu, który czujemy w perfumach. Nuty Serca stanowią duszę perfum. Nuty Bazy to takie, które nadają perfumom głębię. Nuty głowy - Lawenda Nuty serca - Kwiat cytrusu Nuty bazy - Sandał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraz z mężem zaopatrujemy się w perfumy na goia.pl. Jest to rozlewnia perfum, która dba o jakość i mają duży wybór zapachów. Co do konkretnych zapachów jest to kwestia gustu, dla mnie świetny jest Hugo Boss - Bottled (szary), który znajduje się pod numerem 302 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHROME. nie ma ladniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hugo Boss - Bottled (Szary) oraz Hugo Boss - zielony jak dla mnie wygrywają. Kupuję je mężowi na goia.pl i jest bardzo zadowolony. Kupuję tam perfumy od dawna i nigdy się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najładniejsze zdecydowanie Paco Rabanne - Invictus, mój chłopak je zamawia na zapachowiec.pl, ja dla siebie też tam kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne męskie perfumy? To z pewnością Giorgio Armani - Acqua Di Gio, ja wszystkie perfumy zamawiam na zapachowiec.pl, jest duży wybór, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym sklepem online z kosmetykami jest jakoś od roku Prouroda24 (tu masz adres – http://prouroda24.pl). Są szybcy i też z kontaktem nie ma tutaj problemu, jak miałam jakieś pytania to uderzałam przez ich fb i szybko dostawałam feedback.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deros
warto sprawdzić na perfumyinspirowane.pl - maja duży wybór zapachów, dobre cenowo a są to bardzo trwałe zapachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mają być to świeże, delikatne perfumy to zaproponowałabym CK- Euphoria oraz Lacoste-Zielona a także Hugo Boss- Zielony. Ta trójka jest moim zdaniem godna uwagi. Szukałam odpowiedników perfum które byłyby trwałe i znalazłam takie na zapachowiec.pl. Są naprawdę godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie jakie macie mozę zdanie o zapachach zawierających w sobie feromony? Aktualnie poważnie zastanawiam się nad kupnem sobie własie takiego zapachu. Czy coś takiego reczywiscie może wpłynąć na postrzeganie kobiety względem nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarteso
Tak ale warto jest postawić na coś porządnego. Jak możesz sobie zobaczyć to wiele jest tanich feromonów chociażby na allegro ale w ich przypadku nie masz co liczyć na działanie.Jest to jedynie woda plus trochę zapachu. Sam ostatnio postawiłem na kilka sztuk. Postawiłem na Pheromone essence bo ma Androstadienon, który jest rewelacyjny i którego efekty są wyraźnie widoczne, Jednak nie jest to feromon na co dzien ponieważ ma zbyt mocne działanie.Na co dzień polecam Love Desire, które same w sobie są zapachem oraz zawierają jednocześnie feromony. Warto sprawdzić. W takim świetle, jeżeli mamy dość ograniczone fundusze, korzystnie jest kupić Sexual Attraction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakim kosztem tak ogólnie trzeba się liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaretsto
W przypadku Love Desire jakaś stówka, sexual attraction to nie pamiętam już ale ok 60 zł. W przypaku pheromone essence to juz o wiele drożej bo jakieś 2 stówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×