Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nabella

Do rodzin z trójką dzieci jakie macie dochody

Polecane posty

Gość nabella

Mamy z mężem 2 dzieci i planujemy trzecie... tzn. mąż planuje bo ja patrzę sceptycznie na ten "plan" .A mianowicie zastanawia mnie czy kolejny potomek nie "nadszarpnie" naszego domowego budzetu w znacznym stopniu ?! Jak to jest z 3 dzieckiem ? Mówi się że od trzeciego w góre wydatki nie odczuwa się tak bardzo !?Więc pytam się przy jakich dochodach zdecydowaliście sie na trzecie dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dalej lochy chwalcie sie swoimi majątkami :) autorka czeka na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczuwa się 3 dziecko-a jak się urodzi z problemami skórnymi, brzusznymi itp. to już w ogóle. Jedyne czego się nie odczuwa to wyprawka o ile masz zostawione po starszym. No i odczuwa się kompletny brak czasu dla siebie!!!!!-chyba ze masz mame do pomocy, mąż mało pracuje a ty pozwolisz sobie na rok urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dochody to już drugorzędna sprawa.....na początku po prostu będziesz oczy zapałkami podpierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura do kwadratu! Mam 3 dzieci, dwoch najmlodszych rok po roku, jakos nie podpieralam oczu zapalkami, chyba strasznie leniwe jestescie, jak ktos jest zorganizowany i energiczny to jest ok. Finansowo nie odczulismy zbyt mocno, mielismy wyprawke, wozek, etc. W sumie kupujesz tylko pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×