Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozloszczona

czy tesciowa ma prawo zabierac mi dziecko z rak

Polecane posty

Gość gość
moja tesciowa byla podobna, robiła to w taki "miły" sposób, ale mimo to... nie mieszkalam z nia, ona w kołko nad człowiekiem latała, jak siedzielismy nie moglam sama sobie nałozyc ciasta, bo ona musiała pomagac... miała taki odruch wyreczania czlowieka we wszystkim. Mówiła do mojego meza "niuniek" mimo ze byl po 30... zawsze wszystko wiedziała lepiej od ciebie, jak mówilam, ze np. gdzies sie wybieram, to ona ze nie ma sensu, takim łagodnym tonem, nie znoszacym sprzeciwu... szook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom może być przepisany nawet na psa, ch*j ci do niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc ma racje jestes pieprzona gnida-golodopiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość to się od niej wyprowadź!!! przyszłaś gnido w jednej koszuli, bez grosza i jedyne co umiałaś to tyłek wypiąć jej synowi!!! a teraz, żeby zaakcentować jaka to ty ważna - postanowiłaś grać dzieckiem!!! wypieprzaj na soje i tam się rządź!!! xxxxxxxxx jestem pewna ze tego posta napisala jakas uposledzona teściówka ktorej synowa nie dala sobie w kasze nadmuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrde... mi nikt niczego nie ma prawa wyrywac z rąk - nawet przedmiotów. A za dziecko chyba bym pogryzła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość to się od niej wyprowadź!!! przyszłaś gnido w jednej koszuli, bez grosza i jedyne co umiałaś to tyłek wypiąć jej synowi!!! a teraz, żeby zaakcentować jaka to ty ważna - postanowiłaś grać dzieckiem!!! wypieprzaj na soje i tam się rządź!!! xxxxxxxxx jestem pewna ze tego posta napisala jakas uposledzona teściówka ktorej synowa nie dala sobie w kasze nadmuchac!!! won stad głąbie posrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość to się od niej wyprowadź!!! przyszłaś gnido w jednej koszuli, bez grosza i jedyne co umiałaś to tyłek wypiąć jej synowi!!! a teraz, żeby zaakcentować jaka to ty ważna - postanowiłaś grać dzieckiem!!! wypieprzaj na soje i tam się rządź!!! xxxxxxxxx jestem pewna ze tego posta napisala jakas uposledzona teściówka ktorej synowa nie dala sobie w kasze nadmuchac!!! won stad głąbie posrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość to się od niej wyprowadź!!! przyszłaś gnido w jednej koszuli, bez grosza i jedyne co umiałaś to tyłek wypiąć jej synowi!!! a teraz, żeby zaakcentować jaka to ty ważna - postanowiłaś grać dzieckiem!!! wypieprzaj na soje i tam się rządź!!! xxxxxxxxx jestem pewna ze tego posta napisala jakas uposledzona teściówka ktorej synowa nie dala sobie w kasze nadmuchac!!! won stad głąbie posrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozloszczona
bez grosza? czlowieku, nie wiesz co piszesz a p********z takie bajki, ze az sie czytac nie chce... to, ze mieszkam u tesciowej to tylko na chwile, bo nasz dom sie czesciowo spalil. co innego, ze na meza jest przepisany. pytam czy tesciowa ma prawo sie tak zachowywac. i nie wyzywaj mnie od gnid, nie zycze sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? zabolało cię, biedna szmato na łasce teściowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość to się od niej wyprowadź!!! przyszłaś gnido w jednej koszuli, bez grosza i jedyne co umiałaś to tyłek wypiąć jej synowi!!! a teraz, żeby zaakcentować jaka to ty ważna - postanowiłaś grać dzieckiem!!! wypieprzaj na soje i tam się rządź!!! xxxxxxxxx jestem pewna ze tego posta napisala jakas uposledzona teściówka ktorej synowa nie dala sobie w kasze nadmuchac!!! won stad głąbie posrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynko10, czemu klamiesz, ze wasz dom sie spalil? W drugim temacie piszesz, ze dopiero zbieracie na budowe domu. Nie wywoluj wilka z lasu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość to się od niej wyprowadź!!! przyszłaś gnido w jednej koszuli, bez grosza i jedyne co umiałaś to tyłek wypiąć jej synowi!!! a teraz, żeby zaakcentować jaka to ty ważna - postanowiłaś grać dzieckiem!!! wypieprzaj na soje i tam się rządź!!! xxxxxxxxx jestem pewna ze tego posta napisala jakas uposledzona teściówka ktorej synowa nie dala sobie w kasze nadmuchac!!! won stad głąbie posrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsynowa
jestem zaszokowana odpowiedziami, wprost zazenowana co za idioci sie tu wypowiadaja, wiele par mieszka z tesciami ja tez i mam identyczna sytuacje, moja tesciowa robi dokladnie to samo, nie szanuje ze dziecku daje jesc, ze dziecko chce spac ze je deserek ze sie kapie tylko ma u babci w pokoju przesaidywac????? tak ma byc wedlug was? tesciowa jakby mogla to by malej jesc****ic nie dala!!!!!!!!!!!!!!!! tylko posadzila na kanapie i cheja w zabawe a prawda jest taka ze dziecko to nie zabawka trzeba nakarmic musi sie wyspac wyjsc na spacer jak chce zabawke w pokoju niech sobie lalke kupi ja walcze i bede walczyc z ta glupia jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona kobita
To walcz i nie poddawaj się, bo to najgłupsze co możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadra
kochana ja cie doskonale rozumiem, mieszkanie z tesciowa to nic dobrego, glupcy ci napisza ze sie masz wyprowadzic ale ja wiem jak to jest kiedy ty chcesz a maz np nie bo oplaty mniejsze itd i to racja natomiast my glupich tesciowych nie zmienimy to stare zgorzkniale idiotki ktorym brak ineligencji wrodzonej o nabytej nie wspomne, madra tesciowa ci pomoze zrozumie a glupia widzi tylko swoj czub nosa i traktuje wnuki jak zabawki do zabawy ale pomoc gdzie tam, ja cie kochana rozumiem bo to samo niestety mam, nie jestem w tym samotna, ja walcze i tobie tez zycze asertywnosci ja swojej tesciowej dziecka nie daje przy kazdej okazji zabieram i mowie poprostu NIE jesli pozwolisz jej zabierac i rzadzic sie twoim dzieckiem zaszkodzisz sama sobie, mow nie ja tak robie juz swoje jej nagadalam bo wolalabym mieszkac pod mostem niz z nia, druga strona medalu to ze kocham meza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćradca
powiedz jej Nie waz sie brac mojego dziecka ja jestem jego matka kobieto liczy sie twoja godnosc nie obca baba co sie zwie tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobną sytuację. Z tym ze teściowa przyjechala do nas do pomocy przy małej (mieszkamy za granicą) To moje pierwsze dziecko. Nie karmie piersią, więc teściowa moze ja sama nakarmić. Zachowuje się jakby to było jej dziecko i najlepiej by było żebym w ogóle do małej nie podchodzila... Traktuje mnie jakbym była ulomna i nie umiała sie dzieckiem zająć. Dosłownie chce mnie wyręczyć we wszystkim co dotyczy malej... Najchętniej wzięła by łóżeczko malej do siebie do pokoju i zajmowała się nia całą dobę! A w końcu to moje dziecko i ja powinnam przy niej wszystko robić. Wkurza mnie ona strasznie. Na szczęście niedługo wyjeżdża i zostaniemy sami. Boję się tylko zeby mala nie przyzwyczaiła sie za bardzo do teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babarada
Masz odwieczny problem z dziadkami Twoich dzieci, non stop się wtrącają i udzielają milionów dobrych rad! Ten blog jest dla Ciebie, zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/Babarada-16873538581 46218/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagość
Ja mam Okropna tesciowa nawet w ciazy prubowala mi na brzuch wjechsc i psuje malzenstwo od urodzenia robibwszystko zeby dziecko nie mialo ze mna kontaktu Albo mnie nielubilo Tak jak wszyscy ludzie ktorych stawia po swojej stronie. Boje sie o dziecko Bo nawet specjalnie Go przeziebiala jak jeszcze nie mial roku. Robila dziury Wielkie w bitelce dziecko sie dlawilo. Nie mawidze jej a Boje sie o dziecko i maz Steinpilze mojej stronie ale nie Wiem jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PijaNy LaLALuuź
TFuJa PrastarA PI\jAna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×