Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Gość gość
gość dziś No ciebie czyli "śmiecia" nie da sie poprawić,a kto tu widział Adasia???co ty piprzysz oszołomko,ciagle tylko Adas i Adas,masz majla pisz do niego ,nikt tu nie bedzie czytał twojego biadolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas , skonczony kretynie!!! Kasiory na wlasnym topiku nie zarobisz, bo juz sie dales poznac z tej "jak najlepszej" strony, wiec i klienow nie ma - no moze za wyjatkiem Broni, rzodkiewki i tej, ktorej przez skypa o***t kontrolujesz - to jest klientela godna twojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dalej nie potrafisz odmieniac przez osoby analfabetko i polonistko z Bozej łaski, Ciebie to kołkiem lac 3xdziennie a nie zrozumiesz taka tepota z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zalozyciela topiku Adama z Podkarpacia! Ty niewydarzona pokrako o ptasim mozgu. Osmieszyles sie tym watkiem i juz nie masz odwrotu. Jestes spalony. Szukaj pracy przy zbieraniu truskawe, moze na pol litra starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oto "klientela" mistrza Adama: 2013.11.06 Po porodzie mam straszne rozstepy i od kiedy przeczytalam ten temat to stosuje sie do wytycznych i mam kontakt mailowy z doktorem Adamem. Bardzo serdeczny czlowiek i pelen zrozumienia. Udziela porad nawet przez skypa. Pokazalam mu moje piersi i uda za pomoca kamerki, pan Adam powiedzial ze mam niebywale szczescie bo moge wykorzystac cudowny lek jakim jest kal moego niemowlaka. Smaruje piersi juz jakis czas i sa cudowne efekty. Wszystkie formalnosci sa bardzo wygodne,oplata przelewem i tylko raz. Pan Adam nie bierze ani grosza za kontrolne ogledziny a bez marudzenia sprawdza postepy na skypie nawet kilka razy w tygodniu. Piersi i uda sa prawie tak gladkie jak przed porodem. Panie Adamie jest Pan cudowny! Hej! Wszystko potwierdzam! Niepokoiło mnie bardzo znamię na wardze sromowej. Pan Adam obejrzał przez skajpa, doradził znaną przez siebie kurację jodyną, Pan Adam przez lupę zobaczył, ze to znamię to najprawdopodobniej złe znamię i nie chciał ode mnie pieniędzy za następne konsultacje na skajpie. Sam zaproponował mi, że będzie sprawdzał jak znamię się zmniejsza co dwa dni. Czuję, ze w końcu pojawił się czowiek, które serce wkłada w leczenie i nie zależy mu na pieniądzach, bo mógłby brać za każdą konsultację a tak robi to często i wnikliwie. Nie ma się poczucia, ze czegoś dokładnie nie obejrzał i nie sprawdził! gość 2013.11.06 ja mialam problem z hemoroidami pan Adam popatrzyl przez skypa bardzo chetnie i powiedzial ze dobrze smarowac kocimi odchodami.Wiecie poskutkowalo,jestem wdzieczna panu Adamowi,oglada co trzeci dzien nie bierze nic a nic za porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA, ha ha haaaaaaaaaa! Juz dawno takich bredni nie slyszalem ,. A swoja droga to ten tzw. "doktor" Adam -polonista, to bez watpienia zboczeniec seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, moze nareszcie ta skompromitowana bestia- Adam zamilknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha,przeciez Adasia juz dawno nie ma ,ale durnowata ty durnowata,nawet sama nie wiesz jak bardzo durnowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos chce skorzystac to na str 293 Mam czerniaka jest podany kontakt .Olecam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas! Juz ci nic nie pomoze. Gorzej osmieszyc sie nie mozna. Oprocz tego, ze jestes zboczonym nieukiem, to jeszcze ani czci, ani honoru za grosz.Idz na truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie truskawki niech idzie na szczaw który tak zawziecie Adas poleca z nanosrebro w kubku magnetycznym.Ten psychol na wszystkich topikach sie popisuje swoja glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech idzie na szczaw,na truskawki,gdzie chce,a co to nas obchodzi co i gdzie bedzie robił Adas,czy ty Agnieszko nie jestes w Adasiu czasami zakochana???on tak lubi ogladac szczeliny o***tu u kobiet,no no ,moze i Ty na to liczysz,no no podejrzana sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A niech sie popisuje swoja wiedza,ma czym to niech pisze a co to moze nas obchodzić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ma czym sie popisywac, jak to widac na kilku przykladach wyzej. To przeciez czystej rasy zboczeniec podniecajacy sie damskimi biustami, udami, o***tem i pochwami. Prosze sobie zajrzec na wczesniejsze wpisy tego topiku - on leczy , ale chyba swoje popedy seksualne, bo na niczym innym sie nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to dlatego ze łasy jest na kobiece wdzieki,tak atakujesz Adasia,pewnie chcesz od niego meskiej przyjemności, a widzisz jakos on twojego wołania nie słucha :)bo tu go nie ma,masz maila to pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to musisz pojechac do Adasia,musisz sprwadzic jak dobrze się on zna na kobiecych wdziekach,samo tu jego wzywanie,klepanie,nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu widac wystarczy przyjemnosc obejrzenia kobiecych wdziekow przez kamerke skypa - jak to sie jedna z jego "pacjentek" wyrazila. Typowy internetowy, oblesny, chory na sex zboczeniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak,tak,ale Ty o niczym innym nie marzysz,jak o Adasiu który by cie macała dotykał po całym ciele swoimi genitaliami,ale to musisz pojechac do Adasia ,nie ma innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam zboczencu, przestan, bo mi sie na wymioty zbiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to do Adama musisz pojechać tam bedziecie robic bara bara,widze ze juz trzesz nogami ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wykolejony zboczencu!!! To pod przykrywka "leczenia" uzywasz sobie i podniecasz sie niby "leczac", bo w naturalny sposob ciebie nie stac z powodu braku partnera. Wzbudzasz wstret i odraze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne wzdudza wstret ,tylko ze ciagle o nim piszesz jaki to kochas z nigo i jak ładnie piesci narzady kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty stary, oblesny, smierdzacy, zasmarkany dziadygo!!! Ofiaro peknietej prezerwatywy! Jestes NAJSKUTECZNIEJSZYM SRODKIEM ANTYKONCEPCYJNYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne mów tak do Aasia, a nogi to juz maja mokro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, rany! Ten Adam to calkowicie zboczone seksualnie indywiduum z powaznymi odchyleniami. Perwersja - to najtrafniejsza diagnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie wiemy kim jest Adam,pisanie kim jest Adam to jak opowiadanie u duchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale nie oceniamy,nie krytykujemy ,nie piszemy własnych poezji,jak czegos nie wiemy i kogos nie znamy,bo to dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosc 11:52 Bardzo trafna diagnoza. Adas to nieuleczalny przypadek dewianta seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taka sama trafna diagnoza jak fakt ze wogóle istnieje takie nasienie jak ty,co to sama sobie buduje swoje wyobrazenia,nie majac odrobiny podstaw,to paranidalna wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rozumiem twoje ogromne uczucie do Adama,ale swoje prywatne sprawy załatwiaj gdzie indziej,i nie pisz tu więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×