Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Gość gość
panowie panie a co wam niech se chłop poexperymentuje puki jeszcze ma na czym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chętnie np. zapytam ale ja nie znam pana maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaje moj mail: adamuczony@tworki.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienil maila. Ja znam : adamnieuk@tworki.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubliniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas. Dlaczego nie odpowiadasz na maile. Pisze i pisze i pisze i pisze.... A tu nic. Kiedys mowiles ze masz "zatrzesienie" pacjentow. Podobno masz teraz gabinet w LUBLINCU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy pacjeci. Teras mom nowego tajnego mejla bo za durzo hcialo sglembic moja wjedze a jo nje moge tak wszyskim jej dawac. za darmohe. Tako wjedza pszeciesz kosztuje. Ale dla was zrobje wyjontek muj mejl jest: adamnieuk@lubliniec.com. Piszta, piszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adamnieuk@lubliniec.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak MATOLE ADAMIE_ja mam pytanie???? odpowiedz szczerze,kiedy możemy się spodziewać twojej wizyty u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscadam
Ja jezdem okas zdrowja, bo sie stosoje do mojch metot. Mnie nie potszeba psyhjatry. Sam ic. Hcesz otpowjec to pisz na meja: adamnieuk@lubliniec.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćadam
Ja jezdem okas zdrowja, bo sie stosoje do mojch metot. Mnie nie potszeba psyhjatry. Sam ic. Hcesz otpowjec to pisz na meja: adamnieuk@lubliniec.co m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi hi hi tu jest jakiś Świr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest rozum "autora" topiku to kazdy widzi po jego "madrych" wpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nie widzi rozumu autora bo przesłania go pusty rozum ortograficznej-admin-agnieszki która sama pisze i sama ze soba sie tylko kłuci....a to nie ma nic wspolnego z ruzumem autora który nic tu nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam. Mosz racyje. Ta ortograficzna jezd glupja i nie pasoje na tego topika. Ty lobisz tylko mondrym otpowiadac i z mondrymi dyskotowa, a nie s taka ortograficzna. Tak tszymac profesor Adam , jezdem z tobom i popjeram tfoja wjedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam. Mosz racyje. Ta ortograficzna jezd glupja i nie pasoje na tego topika. Ty lobisz tylko mondrym otpowiadac i z mondrymi dyskotowa, a nie s taka ortograficzna. Tak tszymac profesor Adam , jezdem z tobom i popjeram tfoja wjedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam. Ta ortograficzna nje omie pisac, ona glopia , nie omie mejluw wysylac bo siem nie zna na kaputeze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzeienkuje profesoze Adamie za szypkom otpowiec na mojego mejla. Bende sie stosowac do porady. TylkoTy pszeciesz masz niezglembionom wjedze. Jusz wsadzalam do uszow patyki z kupom od mojego fafika i ot razu pomoglo. A na gzybice pochwy ten ogon ot ryby - jak rekom odjol. Oj, ty prawdziwa skarbnica wjedzy i mondrosci, tylko te glopje lodzie cie nie doceniajom. Wszystkim polecam porady profesora Adama. Jestes wjelki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje , ze moglam zapoznac sie z tym topikiem. To prawda, ze autor topiku to kompletny nieuk, ignorant pelen buty. Kolezanka czytajac nie chciala wierzyc i powiedziala, ze te recepty Adama - profesora, to jakies jaja. Nie mozliwe, zeby on w to sam wierzyl!!!!!!!!!!!! Reasumujac uwazam, ze Adam zrobil najlepsza ANTY_ REKLAME medycynie naturalnej. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisac??? Stawiac pytania??? Takiemu ZERU??? Tys chyba sie dzisiaj z takim samym glupcem i prostakiem,jak ty widzial. Twoj topik nie na moj poziom. Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAdam
Adam s Podkarpacia 11.06.2014 Na bule menstruacyjne polecam łykanie naturalnego białka męskiego. To powoduje uregulowanie naturalnej gospodarki hormonalnej kobiecego organizmu i w rezultacie mniejsze krwawienie i zmniejszenie bolesności podbrusza. Jeśli partner nie przekarze całego nasienia bezpośrednio w paszczu to można część jego rozsmarować po twarzy co spowoduje wygładzenie cery twarzy i mamy dwie pieczenie na jednym ogniu upieczone. Polecam moje inne kuracje które są bardzo skuteczne i potwierdzone przez wielu wyleczonych ludzi za naprawdę niewielką cenę wporuwnaniu z lekarstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Admin Agnieszka ortograficzna Na bule menstruacyjne polecam łykanie naturalnego białka męskiego. To powoduje uregulowanie naturalnej gospodarki hormonalnej kobiecego organizmu i w rezultacie mniejsze krwawienie i zmniejszenie bolesności podbrusza. Jeśli partner nie przekarze całego nasienia bezpośrednio w paszczu to można część jego rozsmarować po twarzy co spowoduje wygładzenie cery twarzy i mamy dwie pieczenie na jednym ogniu upieczone. Polecam moje inne kuracje które są bardzo skuteczne i potwierdzone przez wielu wyleczonych ludzi za naprawdę niewielką cenę wporuwnaniu z lekarstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.06.2014 Masz problem ze soba,swoimi genitaliami,zapachem moszny,masz jakies pytania do Adasia nt jego kupy,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac zalaczajac zdjecie o***tu przed i po wyproznieniu,wtedy dowiesz sie wszystkiego o kale i jego wlasciwosciach,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora,a jak nie to Spadaj stad,bo za niski twój poziom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durny nieuku Adasiu. nie pisze sie "bule", tylko "bole", nie pisze sie "przekarze", tylko "przekaze", nie pisze sie "wporuwnaniu", tylko " w porownaniu" - ty "naukowcu" za 5 groszy. Po co ty do szkoly 20 lat chodziles matole? Przeciez niczego nie zdolali cie nauczyc, tluku jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,swoimi genitaliami,zapachem moszny,masz jakies pytania do Adasia nt jego kupy,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac zalaczajac zdjecie o***tu przed i po wyproznieniu,wtedy dowiesz sie wszystkiego o kale i jego wlasciwosciach,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora,a jak nie to Spadaj stad,bo za niski twój poziom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problem z twoimi bykami , nieuku z 20-letnim stazem w szkole podstawowej. Czego ja mam sie od ciebie uczyc? - chyba nieuctwa i ignoranctwa. Kogo ty mozesz pouczac sprzedwaco spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale masz problem.Masz problem ze soba,swoimi genitaliami,zapachem moszny,masz jakies pytania do Adasia nt jego kupy,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac zalaczajac zdjecie o***tu przed i po wyproznieniu,wtedy dowiesz sie wszystkiego o kale i jego wlasciwosciach,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora,a jak nie to Spadaj stad,bo za niski twój poziom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha! To ciekawe. Adas przerzucil sie teraz na handel wlasna sperma. No,wlasciwie to tez natura. Adas! A jaka masz dzienna wydolnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×