Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Gość gość
Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adach wąchaj kake, ssij kutocha i pomachaj swoim serowym napletem do kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kutafon siedzi tu od rana do nocy i pisze niby "w imieniu autora" hahah ale zenada. Umyj naplet, bo ser capie ci przez dżins!!!! Wez prysznic zanim gosci przyjmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc(19:55). Rozbawiles mnie do lez tym wpisem. Pojde spac w dobrym nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalem i powiedzial, ze ser z napleta zawsze zdejmuje tylko na wieksze okazje typu komunia, boze narodzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cie glowa,nogi smierdza,a moze rozwolnienie,pisz do mnie na maila,sprzedam swoj uleczajacy kal,cena juz od 2,99 za kg!Nie przegap,taka okazja tylko do konca czerwca!Tylko teraz odzywiam sie kurzymi odchodami,ktore od wiekow wiadomo maja cudowne lecznicze wlasciwosci!Chcesz hurt?Cena do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc (20:01). Masz poczucie humoru. Naleza ci sie za to gratulacje. Z tym idiota chyba tylko tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum wreszcie nabiera poziomu odpowiedniego do jego zalozyciela. Tak z kretynem trzeba prowadzic dyskusje. Brawo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chetny do wylizania uzdrawiajacego,wszecgmogacego susiora,po wiecej informacji zapraszam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sznowny Panie Adamie! Moj kut ma tylko 5cm w zwodzie! Nie jestem wstanie zadowolic mojej rzyciowej partnerki, ktura jest niestety tzw wiadrem i chyba mnie zdradza:( Czy ma Pan w swojej apteczce jakis lek na powiekrzenie pitonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno sie tak nie smialem. Odchodze na dzis od komputera, bo boki od smiechu rozbolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kupa pachnie od pewnego czasu czerwona kapustka z domieszka takiego dziwnego aromatu hmm jak jajko. co zrobic, zeby zaczela lepiej pachniec i zeby ograniczyc do minimum odglosy przy wydalaniu jej? Jak powinien pachniec zdrowy stolec? Jaka konsystencja, waga, ksztalt i smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moge prosic o adres, bo chcialabym wyslac probki mojego kalu do powachania i ocenienia czy smak sie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pana co kaze pytac zawsze nieobecnego tu autora. dlaczego moj stolec formuje sie w male kwadraciki a nie jest soczysta mieciutka paroweczka unoszaca sie na wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Adam jest ofiara peknietego k....ma. Nalezy mu sie wspolczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,swoimi genitaliami,zapachem moszny,masz jakies pytania do Adasia nt jego kupy,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac zalaczajac zdjecie o***tu przed i po wyproznieniu,wtedy dowiesz sie wszystkiego o kale i jego wlasciwosciach,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz oszukał mnie z wizytą u lekarza bo prosiłam go już wiele dni wcześniej żeby poszedł się przebadać bo ma dużą niedowagę, mało je i ma problemy z zasypianiem, mówił że pójdzie, obiecywał, potem gadał że dzwonił do adasia,że nie mógł się dodzwonić, wcześniej też skłamał że był a potem się okazało że nie był ale mu wybaczyłam ale dzisiaj znów mnie perfidnie okłamał, powiedział że był, wymyślił nawet bajeczkę co mu adas mówił, że pobierał mu krew że wszystko było dobrze z wynikiem itd. uwierzyłam ale to była kolejna bzdura bo potem się dowiedziałam od jego matki że nigdzie nie był bo dzwoniłam, dzwonię do niej jeśli mam jakieś podejrzenia bo się z nią tak umówiłam, on się w końcu przyznał że mnie okłamał... I ja już na tym etapię nie mam więcej siły do wybaczania i straciłam wszelką nadzieję na poprawę jego stanu, nie jestem mu w stanie zaufać już w nic, w żadne słowo, to koniec :( dlaczego on ciągle we wszystkim kłamie? okłamywał matkę, okłamywał innych bliskich i okłamuje mnie, mówi że mnie kocha, okazuje to i to widzę, jest dla mnie wspaniały, dobry, troskliwy ale nie potrafi mówić prawdy, nie wiem czy on ma jakieś zaburzenia że nie potrafi normalnie funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z erekcja,pisz na maila,zrobie tak,ze bedzie sterczal twardy jak sosna,polyk gratis,masz mail,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,masz jakies pytania do Adasia,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac,wtedy dowiesz sie wszystkiego,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem ze soba,swoimi genitaliami,zapachem moszny,masz jakies pytania do Adasia nt jego kupy,to pisz do niego masz maila to mozesz pisac zalaczajac zdjecie o***tu przed i po wyproznieniu,wtedy dowiesz sie wszystkiego o kale i jego wlasciwosciach,bo tu nikt ci na to nie odpowie,zawsze pytaj autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E-mail podany na topiku Mam czerniaka str 293,podpisany 294.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Medycyna naturalna zapraszam". Zapraszaj sobie rownych twojego poziomu - kinia, co ci przez skypa pokazuje swoje "intymnosci", bronislawa ze swoim o***tem i pani rzodkiewka - to jest towarzystwo na twoim poziomie i tego sie trzymaj tlumoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w pojeciu tego "profesora tluka" "medycyna naturalna", to kupy psie, kocie, mocz, ogony smierdzacych ryb itp - to juz mowi samo za siebie o jego poziomie wiedzy. Wielka krzywde wyrzadzil ten prymityw medycynie naturalnej w prawdziwym tego slowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adasia "klientela" juz pokazala poziom swoimi wpisami - nic dodac, nic ujac, mozna tylko z politowaniem pokiwac glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z05.06.2014 z 20;13 grzebanie przy pitongu to dla niego niewypał ale szyszką to on z całą pewnością jest w stanie skurczyć muszelkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a propos muszelki czy był by pan panie adasiu wygiąć ją tak aby nie zezowała strasznie mi zyzuje nie moga patseć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×