Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdzie teraz w Wielkiej Brytanii nie zarobi sie wiecej jak minimu

Polecane posty

Gość gość

Wszedzie minimalna! Masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda! A juz minimalna w Londynie jest malo smiesznym zartem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro ani jezyka ani kwalifilacji nie macie to co sie dziwicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh ciekawe z jakimi kwalifikacjami Ci lepiej zaplaca... I gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nno sorry ale skoro ty nie wiesz to ja ci podpowiadac nie bede. Ja mam 12 na godzine moj maz 20. Mozna? Mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie też wszystko napisać można! jak się tak chwalisz zarobkami to pochwal się też co robisz za te pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie... Internet i papier przyjma wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, na zmywaku to nie. Ja pracuje w biurze w administracji i mam 26tys na rok, nie sa to kokosy ale ok 2 x więcej niż minimalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwal sie jeszcze,ze pracujesz w breaks food service i pracujesz po 9 godzin na nocki.buhaha administratorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dosc ze oferuja glownie minimalna nawet jako office assistant to jeszcze oprocz tego o hours contract co juz jest porazka na calego Anglia zeszla na psy i ten kraj nie ma juz nic do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest break food service?? ja pracuje dla BA a mon maz branza komputerowa. Ale pewnie i tak zazdrosnicy nie uwierza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy kraj schodzi na psy w ktorym pokaza sie polaczki:P:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, gość z 20:13 zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co masz do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie wiem co to jest break food? Nie, pracuje w biurze nieruchomości, nie uwazam zeby to byla jakas super praca czy płaca, wrecz przeciwnie, ale po skonczeniu studiow w londynie przynajmniej na taka zasluzylam. Jesli dla ciebie to jest jakis poziom nie do osiągnięcia to tylko o tobie świadczy i nie dziwi mnie, ze nie dadza ci wiecej niz minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego wszystkiego
zarobi, zarobi....ale trzeba być nie Polakiem...tzn białym niewolnikiem ze wschodniej Europy....proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze sie zarobi tylko trzeba chciec i nauczyc sie angielskiego. Wkurzaja mnie ludzie co narzekaja a nic nie robia zeby zmienic swoje zycie. Ludzie obudzcie sie!!!! Tu jest tyle mozliwosci ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2 x wiecej niz minimalna, ale co z tego, u meza i u mnie, 0 podwyzki w ciagu ostatnich 5 lat, niedlugo nas ta minimalna doscignie...a wszystko drozeje, brrrrr, ta pani co uwaza ze ciezko uwierzyc ze pracuje dla BA:P, VS sie klania;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego wszystkiego
rzeczywiście! od 8 lat latam po koledzach, ucze się, angielski dobry, a jakos nie mogę znaleźć pracy od dłuższego czasu w wyuczonym zawodzie. Ciekawe dlaczego. Bo wg anglikow miejsce polakow jest w najgorszych pracach za marne stawki...proste. No coz do szczesciar tez widocznie nie naleze i bledne kolo się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego wszystkiego
....zawsze najwięcej do powiedzenia maja ci, którym ktoś wszystko podstawil pod nos....czyli chłopak aglik "pomogl" , znajomi pomogli, polecili. a potem pisza ze reszta jest niewykwalifikowana i tepa...pffff!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk praline
Anglicy to najbardziej falszywy narod ,sa tak zaklamani ze szok co innego mowia w oczy a co innego za plecami poprostu in duzej tu zyje tym bardziej ich nie lubie oni maja Polakow za nic !!oni uwazaja ze sa najlepsi i najmadrzejsi maja taka dume w sobie a do obcokrajowcow podchodza z lekcewazeniem uwazajac nas za glupich i biednych ktorzy maja w ich kraju pracowac ciezko ale za minimum lub troszke wiecej ale nie daj boze zeby Polak zarabial wiecej od nich jesli tak sie dzieje to taka osoba ma wiele nieprzyjemnosci ze strony anglikow i nie daj boze zeby Polak awansowal !!kierownicze stanowiska sa wylacznie dla nich nawet Ci z nas ktorzy juz maja brytyjskie paszporty i tak nie sa traktowani na rowni z Anglikami poza tym oni sa tacy brzydcy jako narod i niechlujni ja ich tez mam dosc tak jak oni nas Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojmj
najlepsze stanowiska dla angoli i czarnuchow.....oni tak się boja zostać oskarżonym o rasizm, ze nie długo oddadza kolorowym nawet palac backingham. to ich multi kulti jest tak samo zalosne jak oni sami. jak można tak dac się udupic we własnym kraju...hahaha trzeba być tak samo dwulicowym do nich jak oni do nas i sprytnym...i nie zapier...lac za 2 jak większość polakow robi, ale pracować jak oni. w końcu trzeba się asymilować. jak na polskiego obywatela mam opinie leniwca i jestem z tego dumna. nie dam się wykorzystywać za grosze. co innego jak dostane taka prace, jakiej wlasnie szukam...wtedy mogę dac z siebie dużo, bo może warto....może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gosc 11:17 - jakie tu sa mozliwosci? Nie bujaj. Teraz nie ma zadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kolezanki z VS, widzisz Ty i ja i pewnie masa innych wiemy, ze to mozliwe zarabiac wiecej niz ta minimalna. Ale tutaj jednak dla wiekszosci to jest bujanie, no bo jak to poleczka ma wiecej niz minimalna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa mozliwosci jesli umiesz myslec i znasz angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakie? Wszyscy tacy madrzy: sa mozliwosci, musisz znac angielski, miec wyksztalcenie, doswiadczenie, a zaden nie poda przykladow. Bo gowno tu dzis mozna w tej Anglii, ten kraj dzis nie ma juz nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie w Wielkiej Brytanii oferuja minimalna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne bo takie sa skutki wprowadeznia polakow oni ze wszystkiego zrobia gowno czy wy naprawde nie zdajecie sobioe sprawe jak durna jest wasza szkola polska i przygotownie do zycia przez zasracych komunistycznych rodzocow szczegolnie durnych matek co uwazaja ze 10 latka to cipy nie ma co za durnota te polaki ale przeciez byly juz na ten temat programy i sondy to nic nowego i tak naprawde to kazdy kto sie wypiwiada ma troche racji no bo to wszytsko jest czyjes zdanie i sposob patrzenia na ty chyba czy cos : 🌼 http://www.youtube.com/watch?v=bH_yfrBq-lE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×