Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdzie teraz w Wielkiej Brytanii nie zarobi sie wiecej jak minimu

Polecane posty

Gość gość
To ja ci podam przyklad. Nie trzeba nie widomo jakiego wyksztalcenia. wystarczy ze masz jakis pomysl. Przyjechalam tu i zaczelam od sprzatania, w miedzyczasie uczylam sie jezyka i znalazlam prace w kateringu ale nie satysfakcjonowaly mnie te marne zarobki. Zrobilam sobie wiec kurs ochrony i po pewnym czasie dostalam sie do duzej korporacji ( telewizji) gdzie obecnie pracuje jako recepcjonistka oraz zdobywam doswiadczenie w pracy administracyjnej. Dodatkowo firma organizuje rozne kursy ktore warto miec w swoim CV. Jesli wiec masz ambicje to do czegos dojdziesz. W Polsce skonczylam studia po ktorych nie ma pracy bo korupcja na to nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sprzataczki do TV :D Ahahah dobrze, ze za marzenia nie kaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty do czego doszedles ze sie tak nasmiewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujesz na zmywaku i zal ci d**e sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady, nie uogólniajacie. Siostra po studiach w UK, pierwsza praca ma prawie potrojna minimalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minimalna za caly etat to £860-900, ciekawe gdzie zarobi £2700. Wez sie nie osmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i o tym wlasnie pisalam. Polaczkom zal dupska sciska i nie moga uwierzyc, ze ich rodaczka zarabia wieksza kase. Mysla, ze wszyscy tak jak oni z*********ja za najnizsza. Bo widza tylko nisko oplacane stanowiska pracy. Te lepiej platne sa poza ich zasiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka syna
Minimalna za caly etat to £860-900, ciekawe gdzie zarobi £2700. Wez sie nie osmieszaj. Przeciez piszę, ze po studiach w UK. Ma 2500 miesiecznie (brutto), to wcale nie tak dużo, gdyby była informatykiem, zarabiałaby wiele wiecej. Pracuje w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za 16 gdz mam 730 f, tez moge powiedziec ze zarabiam minimalna, nawet ponizej:P;] zrabiajac na pelny etat mialam ciut wyzej 1300f, kiedy bylam na maternity dostalismy podwyzke, nie wiem ile teraz zarabia full time, ja mam juz placone z podwyzka te 730f, wczesniej podatki mi jadly mase wyplaty, teraz nie place grosze od podatku, i nie oplaca mi sie isc na full time..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500 brutto to nie jest nieosiagalna suma. tez tak mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wcale to nie prawda, od listopada zaczynam prace w Southampton. 3 miesięczny kontrakt na początek 330 funtów stawki dziennej (brutto). Dodam że po angielsku mówię biegle (znam w sumie 4 języki obce), mam wyższe wykształcenie, 5 lat doświadczenia zawodowego, mam 29 lat i jestem kobieta, właśnie kończę macierzyński (synek ma 9 miesięcy). jednym słowem można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie bzdury. Nie kłamię. Po co miałabym kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pochwal się jeszcze co będziesz robić! w jakim zawodzie ta kasa? o najważniejszym już się nie raczy napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ten kontrakt? w burdelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moj problem, ze nie potraficie znalezc innej pracy niz te za 6.31/h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Jaką młodą osobę w Polsce stać na samodzielne życie, wynajęcie mieszkania (nie pokoju) bez pomocy rodziców? No właśnie ;) to chyba tak źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy gdzie, ja w stolicy mieszkam, a tu na samodzielny wynajem mieszkania i ogolnie zycie...uuu to bym musiala miec ze £2000 mc co najmniej na reke...A i to bez luksusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie zarobi sie wiecej jak minimum???? A czego Ty oczekujesz? Ze ktos za proste prace fizyczne, ktore prawie kazdy moze wykonywac Ci dobrze zaplaci? W ktorym kraju dobrze placa kelnerom, sprzedawcom, sprzataczkom, opiekunkom, osobim na zmywaku itd.??? Wszyscy dostaja minimalna w Anglii :D Dobry zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim burdelu? Oszaleliście? czemu polacy muszą takim jadem strzykać. Popatrz jakie są dzienne stawki dla kontraktorów, ja jestem project managerem ze specjalizacją w jakości danych. A jedyne co chciałam udowodnić przez mój post to że jedyne co się liczy to kwalifikacje i doświadczenie - narodowość wtedy nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus, aż mi się autentycznie przykro zrobiło. Pewnie jak bym napisała że jest do du..y i że za minimalną zasuwam to bym się z takim atakiem nie spotkała. Smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kafe to ja moge nawet byc burmistrzem 🖐️ swoja droga ciekawe co niby wykszalceni ludzie robia na takim forum, gdzie jeden drugiego wyzywa od najgorszych i w ogole smietnik jest. Nie powinniscie czasem siedziec na jakichs branzowych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty myslisz, ze jak sie ma dobra prace to sie tylko na branzowych forach siedzi? Ja nawet w pracy zagladam czasem na kafeterie i facebooka, ale nikogo nie wyzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikt madry nie siedzi... Wiekszosc bezrobotna badz pracujaca za £6.31/h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy wiecie o tym, kto siedzi... ja np jestem ciekawa, jak zyja inni, wiec tu wchodzę.Nie chwale sie tym, co robie i za ile, bo po co, i tak nie uwierzą, co mi zreszta wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kafeteria to forum dla biednych zdziadzaiłych polaczków cebólaków ktorzy tylko hejtuą tych, którym sie powodzi a sami plują jadem bo niewykształceni zerabiaą psie pieniądze haha pogardzam wami bidoki śmierdzące idźka k***a do lidla na zakupy to wam sie chumor poprawi ahhaha buźka wesola buźka z jezyczkiem śpioch.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaestem emerytką i siedze, bo mam czas i co mi zrobisz? A o prace nie musze sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:26 no troche racji masz, wiekszosc siedzacych tu to nieudacznicy, placza, psiocza, zrzedza, narzekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99 procent to śmierdzonce bidoki i lenie, albo matki polki co czekają tylko zeby z rańca leciec do lidlaka na przeceny po łachmany hahahah pogardzam takimi bidokami buźka z języczkiem buźka wesoła ręka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×