Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam ubrać na rozmowę o pracę w sklepie odzieżowym pytajnik pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Hej, proszę pomóżcie mi! Jutro idę na rozmowę do sklepu odzieżowego do galerii. Nigdy nie pracowałam w takim sklepie, nie byłam na rozmowie w takim sklepie i nie mam zielonego pojęcia co mam na siebie włożyć. Co gorsze - długo byłam bezrobotna i żyłam ledwo co, więc co za tym idzie nie mam żadnych modnych ubrań. Czy w takiej sytuacji mogę dobrze wypaść? Co ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pójdź goła, w końcu to sklep odzieżowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz się czysto. Bez dużego dekoldu, bez gołego brzucha. Ważne jest byś się uśmiechała, była miła. Nie denerwuj się. Praca w sklepie nie jest ambitna, więc nie stresuj się tak. Umaluj sie, umyj wlosy,pomaluj paznikcie, wyczysc buty i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie co masz ubrać, tylko co masz założyć. Jednak po polsku powinnaś trochę mówić. Załóż dłuższą bluzkę koszulową, na to żakiecik lub cienki sweterek. Spodnie na kant 7/8 lub spódnica do kolan. Buty na średnim słupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak gość wyżej, bądz schludna:-) pólbuty, czarnr spodnie, jasna bluzka i może jakiś żakiet do tego? Tak pół oficjalnie ale bez żadnych adidasów czy polarów:-) Powodzenia na rozmowie kwalifukacyjnej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne spodnie eleganckie mam, ale zastanawiałam się nad tym czy to nie jest zbyt oficjalne na sklep odzieżowy. Żakietu wolałabym nie zakładać bo nie mam żadnego ładnego.I zastanawiam się czy sama koszula może być? Oczywiście nie biała klasyczna, bo nie idę na obronę, myślałam o takiej koszulowej bez kołnierza z pagonami w paski czarno biało szare. I czarne buty na obcasie ale nie szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z włosami? Spinać czy rozpuścić i wyprostować? mam taki dłuższy bob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy nam się sprawozdanie. Jak się ubrałaś, jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×