Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alka27

seksmaniaczka

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
a to my o erotyce piszemy ? to ja nie zrozumiałem :( bo jeszcze przed kawą jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno a moze tak wez sie do jakiejs robot a nie od dwoch dni non stop siedzisz na kafe i piertolisz o sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotycznie będę posuwał Cię, siedzącą w wannie okolonej świecami, w usta, potem każę ubrać pończochy z pasem, stanik, majteczki, zaniosę do łóżka, wręczę różę, poczęstuję przepysznym winem i zerżnę, mocno, we wszystkie 3 otwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Alka to kolejna tepa dzida ktorej sie wydaje ze jak popisze o sexie to tak jakby go uprawiala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, każdego prywatna sprawa, co robi z czasem i kiedy. Znowu kogoś zazdrość żre. :D Pomarańczki uprawiacie tutaj seks? OMG! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Pomarańcze z natury nie mogą uprawiać seksu to jest niemożliwe biologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro pewnie będzie lało więc chodźmy się dymać | da się i o jednym i o drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj, nie wyprowadzaj mnie z tej bajki. :D Czyli jedna połówka nie kładzie się na drugą i wyciskają soku? :D Chyba, że tak ciężko pracują non stop, więc nic dziwnego, że plują w swe komputery. :) Leniwym krokiem powłóczę w kierunku bliżej nieokreślonym. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etammm, na pogodzie się nie znam, na seksie trochę tak. :P gościu, jest to jakiś pomysł na złą pogodę. :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest pora na lody...oral ;) seks zawsze i wszędzie, z przerwami na ciekawe rozmowy, wspólne milczenie i odpoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz wale sobie konika i mysle o dziewczynie w satynowym szlafroczku bez bielizny podspodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlafroczek byl w kolorze purpurowym masz taki lub w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G***o prawda, szlafroczek był w kolorze lilarusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz chodzic w szlafroczku satynowym i podniecac meszczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska, jak widzisz na razie prezentacja szlafroczków.;) Alfa jeszcze się ukrywa. Mam nadzieję, że podobnie jak ja wszelkich szlafroków nie lubi.:-P Bardziej to co ukrywa się pod nim.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja nie noszę takich ;) nie pasowałby do moich flanelowych reform w grochy :D Zamierzam dopiero kupić, stąd pytanie o kolor, bo nie wiem co się aktualnie nosi na gołe ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alka27, musisz podac wiecej szczegulow o sobie. Np. jakie okolice, jakie wymagania, wiek, stan cywilny partnera, minimalna dlugosc i gubosc fiutka, ulubione pozycje, jaka gra wstena itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teksańczyk
wymagania ma takie żeby jej dobrze było 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etammm, to ma być wymiana? Ty mnie coś, ja Tobie coś?:-D Oferuję siebie, ale nie jako przedmiot, lecz podmiot. Stan cywilny? Już pisałam, że szukam samca alfa stanu wolnego. Nie kupuję towaru, więc grubości i długości... innym razem. :-D Ważnym wymaganiem jest na pewno to, aby w lot pojął o co chodzi.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj z Andro albo Pedziorem to jedyni samce alfa na kafe Reszta to pedauki spr&potw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygrzybiarz
A masz wlasne mieszkanie czy trzeba isc do hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak planujesz wakacje, musisz pojechać do hotelu.:-) Moje mieszkanie za małe dla letników.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja doskonale wiem kogo szukasz... Szukasz mężczyzny z własnym zdaniem, który wie czego chce i zawsze dostaje to co chce. Umie zadbać o kobietę i jej potrzeby emocjonalne i fizyczne. Jest jednocześnie gentelmenem w życiu i brutalem w sypialni ;) Ale takich niewielu jest, a konkurencje masz dużą ;) Zareklamuj się jakoś, bo zagubisz się w tłumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etammm, problem w tym, że nie widzę potrzeby reklamy, rozpychania się, nie zginę.:-P Nie jestem desperatką, nie zamierzam tu o nikogo walczyć, wydzierać z rąk. Tak jak powiedziałam, odpowiedni mężczyzna, który wie czego chce, wie czego mu brakuje, pojawi się. Dżentelmen, brutal, uwodziciel, przyjaciel... - czy do takiego typu jest tu duża konkurencja? Raczej każdy/każda szuka kogoś innego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×