Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malshun

Gdzie szukać normalnej kobiety

Polecane posty

Gość Malshun

Pytanie poważne, osoby z gimnazjum i hejterzy, są proszeni o opuszczenie tematu! Mam 19 lat, od 2 lat staram się znaleźć sobie "porządną dziewczynę". Nie jestem typem imprezowicza, wole pojeździć na rowerze, wyjść z psem na spacer niż iść z kumplami na imprezę i się nawalić... I tu problem, kilka razy zagadałem do dziewczyn, które spotykałem np. w pizzerii, w centrum handlowym, w sklepie zoologicznym.... Ale zawsze były to nie wypały, nie pasowaliśmy do siebie, do jednej nawet coś czułem, ale okazało się, że miała chłopaka i szła na tzw "dla baty", strasznie się wtedy zawiodłem. Teraz pytanie do miłych, romantycznych, uczuciowych dziewczyn... Gdzie wy się ukrywacie do jasnej cholery? Dlaczego większość dziewczyn to tapeciary, lachociągi i oszustki, które piją, palą i łaszą się do każdego?! Na prawdę! Albo już wyginęłyście, albo siedzicie ciągle w domu i nie mogę was upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryjemy sie po domach zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
;) Tak też mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie, bedzie ci dane, mlody jeszcze jestes, moze czasy sie zmienia na lepsze i kobiety tez wreszcie odbija sie od dna - k******a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
Jestem jeszcze młody, ale dochodzę do "szarej strefy", gdzie przydało by się już pomyśleć o jakimś związku, zanim będzie za późno. Tym bardziej, że piszę to pod wpływem ostatnich wydarzeń, kiedy to moja koleżanka powiedziała mi, że dziewczyny wolą rozrywkowych facetów, a faceci wolą rozrywkowe kobiety. Chyba tak nie jest do końca... Przynajmniej jeśli chodzi o mnie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryją się po domach, bądź praca dom praca dom i nie ma sił, a jak ma siłę to rzadko kiedy wychodzi na jakieś rozrywki. A najlepiej nie szukaj kobiety no bo właśnie znajdują się nie wypały. Jak zajmiesz się sobą i przestaniesz szukać, to prędzej w odpowiednim czasie kogoś poznasz sensownego ( tylko nie szukaj w internecie). Ciężko jest o odpowiedzialnego normalnego faceta w tych czasach, niestety coraz więcej ścierek i wycieruchów, a bycie z kims dla bycia mnie to nie bawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę rodzinnego, odpowiedzialnego, uśmiechniętego, zaradnego życiowo, konkretnego Mężczyznę. Do tej pory byli sami popaprani. Mam nadzieję, że kiedyś spotkam takiego ogarniętego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
Mi to mówisz... Ja jestem normalny i odpowiedzialny, w sensie mam pewne wady, jak każdy, ale wydaje mi się, że trudniej znaleźć taką dziewczynę. Po prostu, chłopak częściej chodzi sam i już po ubiorze, wyglądzie, można wywnioskować, czy jest w porządku. A kobiety?... Te porządne chodzą same, ciche myszki, czasem wyjdą do kina w grupie, więc nie ma jak się odezwać. A tępych babek jest na pęczki. Co do miłości z internetu. No cóż, poznałem kiedyś fajną dziewczynę, w sumie trochę sttraciłem dla niej głowę, ale mieszkała na drugim końcu polski, trochę poflirtowaliśmy i jednak doszło do tego, że nic z tego nie będzie. Nie obraziliśmy się, dalej utrzymujemy kontakt, jest moją koleżanką i gdyby mieszkała trochę bliżej, to może by coś z tego było, ahh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
Heh, w takim razie z śląska, chyba wszystkie porządne wyemigrowały ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem starszy trochę od Ciebie autore i powiem Ci, że masz przechlapane. W moim wieku już niewiele takich kobiet jest a im młodsze pokolenie tym gorej z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed trzydziestką facet
Im będziesz starszy tym będzie gorzej. Najlepiej nie wbijaj sobie do głowy, że musisz znaleźć porządną kobietę. Nie traktuj za poważnie, nie napinaj się nie chciej za bardzo, a wszystko się ułoży. Uczucia i swoje wnętrze zachowaj dla kogoś specjalnego, kto już się stanie tym specjalnym, nigdy wcześniej. Tak to działa. Jestem trochę starszy od Ciebie, a im starsze kobiety tym bardziej jesteś dla nich tylko jakimś elementem układanki w którą one chcą cię wpasować do swojego schematu, wyimaginowanego świata :). Ale zdarzają się wyjątki, są fajne kobiety, raz na dziesiątki znajomości. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
Ojoj, czyli nie tylko u mnie jest krucho? A podobno to kobiety chcą miłych, uczuciowych i poukładanych mężczyzn, a tu proszę, niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
Nie wiem dlaczego, ale co raz bardziej źle się czuję z tym, że nie mogę nikogo znaleźć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malshum, nie poddawaj się. Ze mną jest podobnie. Mam prawie 24 lata, a dotąd trafiałam na przysłowiowych "złych chłopców", którzy chcieli mnie jedynie zaciągnąć do łóżka. Mimo to, nie poddaje się ( choć mam momenty, kiedy wpadam w lekką melancholie) i wiem że kiedyś trafię na takiego faceta, który nie będzie patrzył jedynie na moje piersi. ;) Jesteś jeszcze młody, nie szukaj miłości na siłę, bo nic Ci z tego nie wyjdzie. W pewnym momencie pojawi się ta jedyna, wyjątkowa. Trzymam kciuki. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
Dzięki, koleżanko :) Tobie też życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uffffffffff powiem Ci cięzko. mam 25 lat dorobiłem juz się czegoś, ale ja jakoś specjalnie nie szukam, kiedy przechodze obok i słysze rozmowy kobiet w zblizonym wieku do mojego to tragedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wolę spokojnych mężczyzn, a jestem w podobnym wieku co ty. też z tego 'młodego zepsutego pokolenia' :P sama tez lubię pobyć sama, ale tez lubię pobyć w towarzystwie dobrych znajomych. co do imprez to chodzę, ale od czasu do czasu, żeby się trochę rozerwać, potańczyć. znajdziesz normalną, zobaczysz.:) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu wszedzie k---estwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarelka008
Masz rację, z tymi dzisiejszymi babami nie jest najlepiej, większość propozycji moich znajomych na wyjście to "piwko, palenie, impreza" i tyczy się to...tak samo niestety dziewczyn jak i facetów. Równie jest mi trudno trafić na takiego, który woli spędzić czas jakoś zwyczajnie bardziej twórczo lub spokojnie. Ale widzę że są jeszcze ludzie z mojego "kręgu" i cieszy mnie to niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeee tam duzo jest ludzi mądrych i zrównoważonych tylko nie rzucają sie w oczy jak to barachło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
Szkoda, że dwoje porządnych ludzi, pasujących do siebie ma takie trudności się spotkać... Faktycznie szansa jest niewielka, ale będę czekał, może znajdę, kiedy nie będę się tego spotykał? Może jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj lepiej jakis adres to sie na pewno jakies ucziwe zglosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mogę zostawić swojego gadulca :) Jak ktoś chce porozmawiać (jestem bardzo rozmowny) to proszę: 9935640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kryją się po domach,to może akwizycja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle że da się znaleźć takich ludzi trzeba suzakć w charakterytycznych mijscach biblioteka, wernisaż, jakiś krus tańca, zlot dam i dentelmenów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt coraz wieksze zgorszenei wszedize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×