Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malshun

Gdzie szukać normalnej kobiety

Polecane posty

Gość gość
ja spotkałem normalna kobiete na dyskotece obciagała całkiem normalnie podbalo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kosciolach albo sektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jests prawikiem i c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wy nie chcecie mieć tych porządnych muszą być najpiękniejsze i naj i naj i w ogóle. To się ukrywamy i siedzimy w domu i ooo bo po co kolejny idiota ma łamać serce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma porządnych normalnych kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo normalne dziewczyny dzisiaj są zazwyczaj trochę nieśmiałe i wycofane, większość lasek teraz to albo tapeciary latające na co dzień w szpilkach (jak powiedziałam ostatnio koleżance że mi się zwyczajnie nie chce być odpicowaną jak na imprezę idąc na co dzień na uczelnię to popatrzyła na mnie jak na kosmitkę :P) albo takie, które muszą co weekend pójść na imprezę i doprowadzić się do wiadomo jakiego stanu. Ja nie jestem typem imprezowiczki (klubowe klimaty nie są dla mnie), ale nie stronię od ludzi, tylko faktyczne wolę ploty z kumpelą przy herbacie i serniku albo dobry film, spacer, cokolwiek... z imprez najbardziej lubię wesela, tam przynajmniej można potańczyć do muzyki, która się do tego nadaje, taki ze mnie dziwoląg :P A tak w ogóle to myślę, że dziewczyny coraz mniej się szanują niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie jak ktoś wcześniej napisał ciężko znaleźć teraz kogoś kto będzie chciał spędzić czas przy kawie/herbacie albo zwyczajnie wyjść na spacer i porozmawiać, zawsze albo impreza albo piwo, bo weekend bez % weekendem straconym - takie teraz większość ma podejście, dziewczyn też, widzę to po swoich znajomych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
A więc jestem skazany na wymarcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malshun
Justyna09, ładne podejście do życia, nie ma co ^^ Normalni faceci wcale nie szukają tylko pięknych dziewczyn, ale... Trudno zadowolić się dziewczyną, które zarówno urodą, jak i rozumem nie grzeszy, coś jednak trzeba w sobie mieć. Selekcja naturalna, nikt nie chce być z dziewczyną, z którą wstyd wyjść na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wy nie chcecie mieć tych porządnych muszą być najpiękniejsze i naj i naj i w ogóle. To się ukrywamy i siedzimy w domu i ooo bo po co kolejny idiota ma łamać serce:/ ...... nie trzeba byc tapeciarą ale zadbaną normalną kobietą a pecry wielu ludiz lubi i ja np nie lubię alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam się że jest ich wiecej niz myslicie tylko z waszym nastawieniem ciezko cos znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale slowo normalna nie oznacza: brzydka wyizolowana ze spoleczenstwa modlaca sie i unikjaca ipmrez czy cos, ale taka co ma dobrze w glowie ma cel w zyciu zawod pracuje wyznaje wartosci wiernosc przywiazanie, bo milosc to tak naprawde zwiazek ludzi ktorzy sie bardzo lubia baaardzo lubia a nie jakies pioruny zakochania od 1 wejrzenai to zludzenie i milosc to to czego nie rozumieja ludzie tylko mwoia kocham zakochalam sie, ale zeby kochac naprawde trzeba sie lubic za cos analogicznei trzeba sie dobrze znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kosciele sa raczej malo normalne :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porzadne znaczy sie nudne ? przewidywalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 27.10.13 pisze przeciez ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21dziewczyna21
Ja i mój narzeczony też jestesmy z tych spokojniejszych, nie latamy po dyskotekach itd u nas dominuje kino, spacer, pizzeria czasem jakiś basen. Też długo się szukaliśmy ale od ponad 3lat jesteśmy razem i za rok bierzemy ślub ;) Także powodzenia kolego, w końcu też odnajdziesz tą jedyną ;) p.s odnaleźliśmy się w internecie, chociaż brzmi to banalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21dzieczyna21 a po ile macie lat? W necie na portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieCieszyMnieZycie
posiadanie celu w zyciu jest iluzja, bo jak juz go zdobywasz to okazuje sie ze nie ma dalej po co zyc generalnie duzo glupkow mysli o przyszlosci, uwazajac chwile obecna za przeszkode do bycia szczesliwymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieCieszyMnieZycie posiadanie celu w zyciu jest iluzja, bo jak juz go zdobywasz to okazuje sie ze nie ma dalej po co zyc generalnie duzo glupkow mysli o przyszlosci, uwazajac chwile obecna za przeszkode do bycia szczesliwymi ............... dlatego trzeba mieć wiele celów i wiedzieć co dalej po jego osiagnieciu zazwyczaj tak jest ze po 1 celu ludzie robia 2gi cele to najpiekniejszza rzecz w zyciu kto tego nie zrozumial bedzie cierpial,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21dziewczyna21
Ja mam 21 mój narzeczony 24... Na sympatii, ja wiem że sporo ludzi ma nie fajne opinie na temat tego portalu ale jednak da się spotkać tego jedynego człowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem normalna i jestem dziewicą ale cieżko o kulturalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieCieszyMnieZycie
no dobra zrobie sobie zalosne cele jak wiekszosc normalnych: cel 1 :zdobyc wyksztalcenie 2. znalezc fajna dobrze platna prace 3. dziewczyne 4 wybudowac dom 5 splodzic dziecko-ci 6 kupic samochod, meble tv mieszkanie 7 odkladac na wycieczke zagraniczna i trumne. mam z glowy cale zycie, wszystko zaplanowane, kazdy cel do zdobycia. Wiesz co? zanudzilam sie na smierc tymi ludzkimi przewidywalnymi celami w zyciu. Jutro moge nie zyc, a ty mi mowisz by dazyc do jakiegos wyswiechtanego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia z tobą baaaaaaaaardzo dziwny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie tu nie ma wytycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuu przecież wszędzie sią normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka kobieta człowiek gość
"Chcesz rozśmieszyć Boga,opowiedz mu o swoich planach."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wielka naiwnoscia i glupota sadzenie, ze jesli sie nie szuka drugiej osoby, to sie ja znajdzie. Trzeba szukac, rozgladac sie, wypatrywac, polowac, zagadywac .lub logowac sie w necie i szukac tam przegladajac profile i pisac. Mysmy sie tak poznali i jestesmy od roku najbardziej szczesliwymi osobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc20
Jestem rok starsza i powiem Ci że jest dużo porządnych dziewczyn ale jesteśmy po prostu niezauważane przez facetów. W moim kręgu najbliższych znajomych podejrzewam, że ok 70% dziewczyn dalej jest dziewicami :). Więc to nie jest tak, że teraz każda się puszcza i lata na dwa fronty. Inny przyklad: ja lubię wyskoczyć na imprezy do klubu (ale wolę domowki :P) żeby potańczyć a nie żeby się schlać. Natomiast kilka moich znajomych tak się spija za każdym razem, że czasem nie mogą ustać na nogach. I kto ma powodzenie? No one czyli te laski teoretycznie wg facetów uważane za "nieporządne" natomiast koleżanki takie jak ja nie są nawet zaszczycane jednym spojrzeniem męskiego oka :P. A i żeby nie było, że to powodzenie mają jedynie u "lysych karkow" ale u normalnych chłopaków. A przykład z życia codziennego - żaden z facetów na studiach (a mam rozkład chlopcy/dziewczyny 50/50) nie zagada do normalnie ubranej i umalowanej w granicach rozsądku dziewczyny a "targetem" są wyłącznie dziewczyny z "tynkiem" i dekoltami do pępka. :) Malshun moim zdaniem powinieneś się zastanowić czy nie podbijasz do lasek bo po prostu są piękne. Zauważyłam, że uroda przysłania zarówno facetom jak i kobietom wiele cech i tylko na jej podstawie wybierają partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc20 kobieta normalna to nie znaczy brzdyka czy gruba, ale normalnie wygladająca zadbana a ile macie lat? 20? PS dobrze ze sa dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem noramlną i atrakcyjną dziewczyną i widze że to włąsnie raczej Panowie są ekhm nie normalni, ale może to kwestia otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×