Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak spedzacie dzisiejszy dzien

Polecane posty

Gość gość

Za oknem pogoda brzydka deszcz pada. I co tru robic. Male miasto nawet nie ma gdzie isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w pracy, cały dzień.... za oknem słoneczko.... mąż z synkiem w domu... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie słonko za oknem , piękna pogoda, duże miasto :) ale niestety jestem po operacji więc siedzę w domu ... nie mogę też wszystkiego niestety jeść więc specjalnie musze przygotowywać jedzenie ;/ czekam aż ten koszmar skończy się chyba za tydzień idę czytać książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie tak rodzinnnie. brakuje mi tego bo my ciagle sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery z plusem
Spoglądam w stronę żelazka i słyszę jak mnie woła, ale dzielnie się opieram jak na razie. Pewnie zaraz się złamię. Dzieci biegają po podwórku i zbierają trawę dla świnki morskiej, a że zbierają tylko "dorodne ździebełka" Wszystkie tej samej długości i do tego stokrotki bo ostatnia Mania usłyszała ze są jadalne (świnki morskie jedzą stokrotki?) to im jeszcze z godzinę zajmie jak nie dłużej. Mąż w pracy wróci o bliżej nieokreślonej porze no i tak minie dzień. Nijak. Ale pogoda śliczna. Cieplutko i słonecznie jak w lecie. Można by okna pomyć, ale w niedziele tak średnio wypada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj bardzo ciepło, ale słońce się za chmury schowało. właśnie jestem w trakcie robienia obiadu, dzieci na dworze się bawią z mężem. po obiedzie jedziemy do moich rodziców, pójdziemy na spacer do lasu, może jakieś grzyby znajdziemy, potem oczywiście kawa i ciasto i tak zleci czas do wieczora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość takaona
Mój mąż w pracy , syn na podwórku ja na Kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez zelazko wola ale ja udaje, ze nie slysze. Maz wiesza pranie, starsza corka bawi sie u siebie w pokoju a mlodsza spi :) po poludniu spacerek po lesie a potem bedziemy ciastka piec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie leje, szaro, buro i ponuro i jadę zaraz w odwiedziny do szpitala, nienawidze szpitali brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_znowu_po_wakacjach
wyskoczylismy na pchli targ (znowu karton lego przybył do potykania się), na placu zabaw było za mokro i za ślisko, wiec wrocilismy do domu, chlop do pracy, a dzieci skladaja potwory z lego, tesciowa na skype patrzy sobie na to;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery z plusem
Ale wam fajnie z tymi spacerkami po lesie. Ja musialabym przenośne wc z sobą zabrać albo pampersa bo musze co kilka metrów do toalety. W zeszłą niedziele poszliśmy na spacerek (2 km w jedną stronę) to wracałam w mękach z nadzieją ze może dojdę sucha do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mielismy dzis jechac do lasu na grzyby ale wczoraj dostalismy cala siatke grzybow suszonych. nudy. bo nie lubie wodmu siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba u Cb pada:) u mnie super pogoda, zaraz jedziemy do lasu z psem na spacer, a tym czasie bedzie piekla sie karkoweczka na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też ruszamy w teren:) a potem do restauracji na obiad, nie chce i sie nic robic dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy na spacerze po plaży ,trochę padało ale co tam kaptury mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×