Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imię Jagoda prosze o opinie

Polecane posty

Gość gość
....adwokatka i jagodka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraauuu
ladne imie :) ale nie wiem czemu wedlug mnie pasuje tylko dla ciemnowlosej dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowne imie:) Jak bede miala corke to ja tak nazwe. Moj maz gdy uslyszal, ze znajoma nazwala corke Jagoda, takze powiedzial, ze swietne i chetnie tak nazwalby dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i cala kamienica bedzie jagodek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja coreczka ma tak na imie. co najlepsze jak jeszcze nie bylam w ciazy bylam przekonana ze dam na imie laura. pozniej laura mi jakos zbrzydlo i szukalam imienia. w koncu wyszlo tak, ze prawie 2 tyg. po narodzinach nie wiedzialam kompletnie jakie dac imie. wiedzialam ze chce krotkie imie, najlepiej 3 literowe ale nie moglam takiego znalezc ktore byloby 3 literowe i ladne wiec juz bylam prawie zdecydowana na lenke. maz juz jechal zapisac ale w ostatniej chwili za namowa rodzicow i znajomych dalismy na imie jagoda bo to imie tez nam sie podobalo. no i jest jagoda. teraz zalujemy ze nie lena mimo iz lenek jest pelno. jagoda podoba sie nam ale to nie to o co chodzilo. cos mi nie pasuje. myslelismy tez nad zmiana na lenka poki jeszcze mala i nitkt sie nie przyzwyczail. ale ogolnie jagoda to jest moim zdaniem b. ladne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Jagódka jest najsłodszym dzieckiem na ziemi. Tak do niej mówiłam głaszcząc brzuch ,kiedy byłam w ciązy. Wtedy nie myślałam ,że tak dam na imię mojemu dziecku.Kiedy się urodziła przez miesiąc była "bezimienna" bo nie chciałam tak dac na imię,ale żadne już mi nie pasowało do niej.Była taka drobniutka ...i tak została Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imię okropne, moim skromnym zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda to samodzielne imię? Mi się kojarzy tylko z tym, że Jadwigę tak nazywają (bo to niby taki skrót, zdrobnienie...) Jadwiga = Jadzia = Jagoda (przynajmniej w moim otoczeniu tak jest) Jeśli to odrębne imię to hmm... średnio mi się podoba, na pewno nie jest często spotykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie-naprawde na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam dwie male Jagodki, obie dziewczynki maja ciemne wloski, imie fajne ale nie dla blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Klara nie dla brunetki wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to śliczne imię, pasujące nie tylko do małego dziecka. Planuję tak dać na imię córce. Wcale nie jest mało popularne, w 2012 roku zarejestrowano w Polsce 1306 Jagódek, to więcej niż dziewczynek o imieniu Helena, Barbara, czy np. Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena ładniej niż Jagoda, tak delikatniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża już Jagoda
Sama mam tak na imię i jako dziecko wydawało mi się że rodzice skrzywdzili mnie nazywając tak. Dziś jako 23 latka wiem, że dzięki temu że mam tak na imię jestem dużo szybciej zapamiętywana wśród nowych osób, w nowych miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie i ladniej niz Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i nie. Mam złe skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama mam na imię Jagoda i nie uważam że jak rodzic da tak swojemu dziecku to go krzywdzi.Ja jestem dumna z mojego imienia i moi rodzice też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA MAM NA IMIE JAGODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam córkę Jagódkę. W rodzinie były zdania podzielone:"Bo nie ładne, bo nie ma zdrobnień" itp. Jak to nie ma zdrobnień? My mówimy "Jagódka", "Jagodzia", "Jagusia"...A jak będzie miała 50 lat będzie nazywana pełnym imieniem - Jagoda lub tak jak sobie sama zażyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teecv

Urocze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fajne imie.  Nie ma porownania nawet z ta oklepana Lenka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie podoba mi się, jest od lat 90. umiarkowanie popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×