Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój żonaty facet nie chce zostawać u mnie na noc

Polecane posty

Gość gość
Nie czytalas ,ze sie zakoc***a, ze zona nie daje im milosci i zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheheheheheh...:):) Na żone się pracuje? heheh No nie rozpieprzaj mnie. Tak jak ten mój, k******.3 etaty o ona k***a jakaś robota na pół etatu i ciagle skowyczy że kasy za mało. Pasożyty j****e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tylko na żonę się pracuje? Na mnie mój też pracuje mimo, że jestem niezalezna i niczego od niego nie oczekiwałam. Ale dobre prezenty zawsze dla mnie ma. Lubi mieć gest po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk865676
no taka jest prawda drogie kochanki! jesteście dla nas zwykłymi szmatkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej nie jestesmy hipokrytkami. Nam sie nie wydaje ze tylko nas mozna kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Patryku, hehe. Już się podszyła żona jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci wasi żonaci kochankowie to przyrządy na baterie a jeżeli którejś nawet udało się o*******ć jakiemuś żonatemu facetowi w bramie, to i tak był naprany w cztery d**y i niemyty od wczoraj, jesteście tępymi szmatami i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci na ogol nie wyzywaja swoich kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk865676
nazywam rzeczy po imieniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryku to są Ruchawki
SMUTNE , BIEDNE , ZAGUBIONE KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdykam, dlaczego one nas tak nienawidzą, że im chłopy na bok chodzą? Ja zadnej nie ślubowałam...a rozwieść się żadna nie chce. Sameście szmaty jesteście, wiecie że macie mega poroże,,,i nic. A oni r***aja gdzie tylko mogą czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patryk, dzieciaku, goń się. Jutro przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie ta co pisala- moj maz dal mi brudnego penisa do calowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamon Adas
O ! takich kobit to ja szukam.niezaleznych,dających wiadomo co i niegderajacych.Dawac maile kochane to sie bedziemy na słomie bawic.Do Mc Donalda was zabiore nawet i do restauracji w Pszczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R***awki...:) no fajnie. R****iwe w łóżeczku, w przeciwieństwie do was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gamoniu Adasiu, jakbyś nie był gamoniem to chętnie bym z Toba poszła, ja bym Ci loda postawiła. A tak...Gamoniom dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk865676
sam mam jedną taką szmatke na boku której ściemniać, że mi się z żoną nie układa, że mnie nie rozumie,ze się z nią rozwiode itd a moja szmatka łyka to jak młody pelikan hehehe! żony nigdy nie opuszczę ma szacunek do siebie swojego ciała! a kochanką no cóż służyć będzie mi do wyzycia !dobranoc szmatki dobrze, że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję wam dzi'wki. Tylko dziwi mnie że nie jest wam żal żony kochasia której niszczycie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem żonaty i mam kochankę .Kocham żonę i nigdy jej nie zostawię, ale potrzebuję mieć kur'wę na boku bo z jedną żoną to nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, rebiata, ja spadam. Jutro kochanek do mnie przychodzi, żonka jak zwykle będzie żyła w nieświadomości słodkiej...I dobrze, mogła się tak nie zapuszczać. Papa wszystkim, żonkom życzę więcej samopoczucia. A dla wiadomości żonek: jestem po 30tce, piękna smukła blond, faceci się oglądają. Sexi tyłek, długie włosy, Nie palę wiec cera delikatna, dobre perfumy. Wykształcenie wyższe, manager w dobrej firmie, niezależna... papa wszystkim, a kochanki pozdrawiam, zwłaszcza założycielkę topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijv
Odezwał się k****arz, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dzieci dzieci. Nie znacie chyba takich relacji od środka. Faceci szanują swoje kochanki, bo gdyby ich zabrakło to chyba by sobie nie poradzili. Kochanki są motorem do działania dla faceta, przyjemnością, motywacją. A skoro mówicie inaczej to albo g***o o tym wiecie, albo jesteście zdesperowanymi żonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś i wy znajdziecie się na miejscu żon! i wasz oto szanowny małżonek będzie was zdradzal z takimi SZMATAMI jakimi jesteście wy teraz Karma wraca! nie buduj szczęścia na czyimś nieszczęściu bo wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Cię zaskoczę. Żona mojego kochanka zbudowała właśnie szczęście na cudzym nieszczęściu. I teraz to karma do niej wróciła, dlatego być może nie mam żadnych skrupułów. Inaczej chyba wyrzuty sumienia by mnie zjadły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś i wy znajdziecie się na miejscu żon! i wasz oto szanowny małżonek będzie was zdradzal z takimi SZMATAMI jakimi jesteście wy teraz Karma wraca! nie buduj szczęścia na czyimś nieszczęściu bo wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie pozbyc kochanki z pod boku meza? Ekologicznie,ze tak ładnie to ujme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli bedziemy to co z tego? Rozwiode sie w dwa tygodnie sledziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak to sobie tłumacz!wiadomo trzeba jakoś zagłuszyć sumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×