Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój żonaty facet nie chce zostawać u mnie na noc

Polecane posty

Gość gość
No ja nie wiem czy tak mało facetów wymienia żony na kochanki. Przykłądy są zaskakujące: Robert Korzeniowski, Zbigniew Zamachowski Piotr Zelt Grzegorz Ciechowski Robert Kupicha Stanisłąw Sojka Tomasz Lis Ten od Agnieszki Włodarczyk Hubert Urbański...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, ze taki żonaty to ma niełatwe życie. dostaje op*****l i od żony ( bo się spóźnia, wiecznie ma nadgodziny :)) i od kochanki ( bo nie zostaje na noc :) ciężki los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że ty od dziecka jesteś pokręcona to nie moja sprawa, generalnie po tym co piszesz można wywnioskować że powinnaś się cieszyć że jesteś kochanką bo też jesteś nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie akurat sie rozwiodl, jak pisalam na poczatku. Pewnie dlatego ze jestem silna i stabilna emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tego dokonałaś gościówko z 1:01?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałam mu wylizać moją włochatą szparkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten przykład z celebrytami to rzeczywiście sensowny, oni zwykle nie wymieniają baby tylko raz w życiu, a problem z tym mają największy z tą pierwszą żoną, następne to już jak z samochodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie robilam, chodzilam do pracy, mialam hobby, traktowalam jak przyjaciela. Nie dalam sie rozkochac szybko, nie stracilam glowy. Zreszta nie bardzo chcialam zonatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Za niedługo ma spotkanie z moim żonkisiem. Trzymacie kciuki. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy ja się gamoń będzie tłumaczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko... Wiedziałaś,że wiążesz się z żonatym mężczyzną. Nieważne są motywy...Faktem jest,że póki co jesteś tą drugą...i możesz tylko liczyć na skradzione jego rodzinie chwile.. Ludzie czasem odnajdują się zbyt późno...uwikłani już w niechciane związki.Ale często zmieniają swoje życie... Życzę Ci,by On zrobił to dla Ciebie..Bycie tą drugą nie będzie trwać wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 23.36 ... Wyzywasz żonę swojego gacha od wieśniacy,interesujesz się co robi,obrabiasz jej d**ę,a to,co o niej wiesz,wiesz z pewnością od jej męża,który nie dość,że przyprawia jej rogi z zołzą,opowiada jej o własnej żonie jak o śmieciu...zwykły drań. A szanowna kochanka znudzi mu się jak każda.. Dziewczyno z 23.36 ...nawet kochanka powinna mieć klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojego stara jest dziwna. Taka typowa wieśniara, wszędzie jej pełno, wszędzie węszy. Może stad się mój boi. Jak mój lubi czarną bieliznę to ona wkłąda ją zawsze i wszędzie, nawet pod białą bluzkę i spodnie. Bez przerwy tylko lata w te i wewte, wszędzie jej pełno na mieście jak na jarmarku przekup. | | | | | nie na mieście tylko w mieście prostaczko z wiochy z przylepionym gnojem przy obcasie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jak kochanek zrobi dziecko kochance to co? Tylko swoje widzicie? Co powie ta kochanka Bogu ducha winnemu dziecku? Że tatuś ma inną rodzinę a dziecko kochanki ma w d***e?" to nie dziecko tylko bękart do tego taki sam przygłupi jak jego mamusia i nie wiadomo z kim i gdzie spłodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzifki w nocy wyły żałośnie, pozostawione samotnie przez weekend gniły i smród wokół roznosiły. :D A żony z mężami namiętny seks uprawiały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, taki namiętny seks, że panowie tylko patrzą która by tu wybzykać na boku...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon Maszynowiec
Wiecie, a moja stara ma obwisłe cyce i jest gruba i brzydka..,.I co, jak mam się z tym tr***łem dupczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy ja się gamoń będzie tłumaczył smiech.gif ''''''''''''''''''''''''''''' No i jak się tłumaczył? Przyznał się, ze w weekend miło spędził czas z rodzinką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki namietny zapewne ze wsadzil i wyciagnal, spuscil sie ,pierdnal i usnal twoj mezulek,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku byl spocony i zarosniety bo mu sie nie chcialo umyc dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Też jestem żonaty i mam kochankę .Kocham żonę i nigdy jej nie zostawię, ale potrzebuję mieć kur'wę na boku bo z jedną żoną to nuda Skoro tak, to Ty jesteś nie lepszy...k****arz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myje to się jak do ciebie idzie głupia zdziro, bo 1 ze jedzie prosto z roboty a 2 ty go zawsze przyjmiesz, nawet brudnego i śmierdzącego, bo jak nie, to pozostanie ci wlasnie takie załosne wycie, jak odstawiłas ostatniej nocy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze jakikolwiek facet chcialby uprawiac seks z taka wulgarna chamica. To niemozliwe kolezanko. Wspolczuje mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Taki namietny zapewne ze wsadzil i wyciagnal, spuscil sie ,pierdnal i usnal twoj mezulek,smiech.gif xxxxxxxxxx o takim seksie jak mają żony to możesz jedynie pomarzyć, bo ty jesteś tylko od obciągania na szybko i połykania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka entelegenta dzifka się znalazła hahahahahahah no nie mogę. Co jest glupia zdziro? Kochanek się z tobą nie spotkał, czy uznał, że nie ma komu się tłumaczyć ze swoich prywatnych spraw? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj filmik, ocenimy ten twoj namietny seks z mezulkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie wierze ze jakikolwiek facet chcialby uprawiac seks z taka wulgarna chamica. To niemozliwe kolezanko. Wspolczuje mezowi ''''''''''''''''''''''''''''''''''' Jak taka współczująca jesteś to spłać za mojego kredyt hipoteczny. W nagrodę dostaniesz dobrego loda. Będziesz lizać i się cieszyć jak małe dziecko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbastujcie trochę drogie panie...No takie szambo się tu zrobiło że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj byl wczoraj, cala noc a potem polecial krecic swojej sfustrowanej zonce, ktora wyslala 50 smsow w tym czasie, az mi jej zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×