Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marchewka z jabłkiem

Pomysł ojca i ojca mojej koleżanki czy to jest dobre rozwiązanie problemów

Polecane posty

Gość marchewka z jabłkiem

Jestem samotną matką, mam nieślubnego syna którego urodziłam w wieku 18 lat. Moja koleżanka również jest samotną matką, swojego syna urodziła jak miała lat 17. Obie urodziłyśmy dzieci w tym samym czasie. W sumie to byłyśmy wtedy najlepszymi przyjaciółkami do momentu kiedy nie okazało się że jesteśmy w ciąży z tym samym mężczyzną. Teraz kolejna sprawa. Nasi ojcowie są wdowcami. Mój ma 47 a jej 49 lat. Ja teraz mam 26 a ona 25 lat, nasi synowie są już całkiem duzi. No i tutaj pojawia się pomysł naszych rodziców, na który ja zgodziłabym się przystać. Ja musiałabym wyjdź za jej ojca a ona za mojego. Ten pomysł wyszedł zarówno od mojego ojca jak i jej. Poza tym oni prowadzą wspólną dobrze prosperującą firmę. Co byście zrobiły na moim miejscu?? Tamta dziewczyna z moim ojcem już sypia, zamieszkała u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka z jabłkiem
Jak dla mnie to małżeństwo byłoby z rozsądku. Z tym że swojego syna musiałabym zostawić i wyprowadzić się do tamtego mężczyzny. Moja koleżanka która teraz jest z moim ojcem już to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jakiś zart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remik__
wspolny gryll dla tatusiow... podobno grilowanne jaja mamutow dobrze wplywaja na potencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja dla mnie byłaby zgoda. Ja bym się tam nie przejmowała, w końcu to zapewni ci poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety które będą dawać i za worek kartofli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale w jaki sposób to rozwiązuje problemy? jak dobrze zrozumiałam to masz porzucić swoje dziecko i dawać d**y staremu capowi? W imię czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie sobie stare dziady wykombinowali.Po co utrzymywać córkę i jej dzieciaka, skoro można się zamienic.Wyjdzie na to samo i jeszcze skorzystają na bzykaniu młodego ciałka :-) Taka wymiana zalatuje mi handlem ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty czemu nie fiutkujesz z jej ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łoj tam; łoj..tam - zara handel ludźmi.... Cyranecka nie ptok...... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wszystko zostanie w rodzinie :-).Jak Ci sie ojciec przyjaciolki podoba to go bierz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 26 lat i chcesz sie dupczyc ze starym capem? To musi byc prowokacja,nie wierze ze są takie durne c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×