Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość Agula8181
Witam dziewczyny, jestem nowa, często odwiedzam forum wasze ale jakos nigdy nie zebrałam się żeby o tym napisac. jestem Aga od 5 lat sie stramy o dzidziusia ale nie poszło nam, mieliśmy 5 inseminacji bezskutecznych w 2 różnych klinikach i zdecydowaliśmy sie na in vitro z refundacji, od czerwca była stymulacja w lipcu punkcja z 11 jajeczek zostało 2 (ponoć bardzo dobre) i do teraz nie było transferu bo ciągle cos nie tak wychodziło iiiiiiii :) jestem po wizycie w klinice i w końcu teraz w sobote będzie transfer - stresik jest duży. trzymam za Was kciuki mocno dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula8181 gratuluję i powodzenia...a no i zapraszamy na nowe forum link do niego nad Twoim postem;) wpadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuskus jak tu czasami zaglądasz to napisz co u ciebie? Jak twoje maleństwa>? Pozdrawiam Ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do internetowego meblowego sklepu mebelmania.com gdzie znajdziesz rewelacyjne meble praktycznie do każdego pomieszczenia. Ceny dużo mniejsze niż w sklepach stacjonarnych i szeroki wybór nowoczesnych mebli – dodaj, że informację znalazłeś tutaj to udzielę 3% rabatu. Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz interesującą Cię zakładkę. Pozdrawiam i zapraszam MEBELMANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep meblowy na stronie in vitro? porazka;/ A co do samego zapłodnienia, moim zdaniem dobrze, ze jest takie rozwiązanie. Wiele par potrzebuje pomocy, wiele par ma problem z płodnością. Coraz więcej się słyszy o bezpłodności, Wpływa na to wiele czynników zarówno po stronie kobiety jak i mężczyzny. dlatego powiniśmy byc pod opieka lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaaana
Pamiętam i mój pierwszy raz po in-vitro. Strasznie się bałam, że coś się nie uda. Pamiętam, że wszystko było robione w ab-ovo w lublinie. Teraz jestem szczęśliwą mamą dwóch syneczków. Drogie kochane panie: nie obawiajcie się, wszystko będzie dobrze. Grunt to dobrzy lekarze oraz pozytywne nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, jak sie natrafi na lekarza, ktory jest niemily i nic nie mowi to az zniecheca nas. ja strafilam na swietnych specjalistow w Invimedzie a mianowicie na dr Dworniaka i dr Juchnicka. Duzo mi pomogli, jestem i bardzo wdzieczna. Obecnie jestem mama rocznego Adasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna234
A w jakim mieście? Duzo płaciłeś za in vitro? Szukam dobrej i sprawdzonej kliniki, bo w poprzedniej co byłam to nic mi nie pomogli a wręcz przeciwnie cały układ hormonalny rozregulowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimaszka
Ja się leczyłam w Invimed w Warszwie, ale mają też placówki w innych większych miastach w Polsce, z jakiego miasta jesteś? sprawdź czy u Ciebie nie ma ich placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Jestem na dlkugim protokole i bralam tabletki anty i gonapeptyl. To normalne ze po odstawieniu antykoncepcji jest miesiaczka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałyście może procedury dodatkowe do in vitro? Koleżanka zastanawia się jaki zakres leczenia ją czeka. Czy standardowy czy rozszerzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, a ja słyszałam całkiem niezłe opinie o Invikcie. Może któraś z Was opowiedzieć o swoich doświadczeniach z tą kliniką? Jestem dość trudnym przypadkiem. Mam zdiagnozowane Hashimoto, dodatkowo ostatnio po badaniu z kontrastem okazało się, że mam niedrożne jajowody, dlatego chciałabym przystąpić do in vitro. Słyszałam, że kliniki oferują programy z dofinansowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2020 o 15:26, olgaklobczyk napisał:

dziewczyny, a ja słyszałam całkiem niezłe opinie o Invikcie. Może któraś z Was opowiedzieć o swoich doświadczeniach z tą kliniką? Jestem dość trudnym przypadkiem. Mam zdiagnozowane Hashimoto, dodatkowo ostatnio po badaniu z kontrastem okazało się, że mam niedrożne jajowody, dlatego chciałabym przystąpić do in vitro. Słyszałam, że kliniki oferują programy z dofinansowaniami.

Też właśnie jestem ciekawa, możecie coś powiedzieć na temat tej kliniki leczenia niepłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kjastrzebska napisał:

Też właśnie jestem ciekawa, możecie coś powiedzieć na temat tej kliniki leczenia niepłodności?

Na forum ma bardzo dobre opinie, sama się nad nią zastanawiam. Fajnie, jakby wypowiedziały się jakieś jej pacjentki. Cyztałam tez sporo o tej klinice na innych forach i wydaje mi się to bardzo profesjonalna klinika. Myślę o zapisaniu się na pierwszą wizytę i wtedy zobaczę co bezie dalej. Szczerze mówiąc, czas leci, a mi bardzo zależy na dziecku. Chciałabym trafić do dobrej kliniki od razu, a nie jeszcze migrować w poszukiwaniu najlepszego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×