Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość sabaw
Witam po długiej nieobecności.....dzisiaj mój dobry dzień, jade po moje mrozaczki, tym razem biore 2 embiorny. Na razie się rozmrozily i przezyly :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Sabaw w takim razie trzymamy kciuki, tym razem musi sie udac :). Krysiu ja Cie znalazlam na FB i zaprosilam Cie do grona znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Sabaw powodzenia ;) dobrze pamietam ze jestes w uk ? Jaka mialas procedure cala ? Bralas jakies leki ? Trzymam mocno kciukasy za piekne blizniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomeczka85
Jak wy sie znajdujecie na FB?? Dzis mam dzien na spanie, przespac te godziny dzielace mnie od jutra. Mysle sobie jak tam moje zarodeczki, czy sie rozwijaja czy przetrwaja do mrozenia. Brzuch boli, glupie kichanie sprawia bol. Czy to juz nie powinno minac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomeczko współczuję bólu.. ja jednak nie pomogę bo mnie kompletnie nic nie bolało podczas stymulacji czy po punkcji.. wracaj szybciutko do zdrowia :) imię Krysiul znamy a zdjęcie ma to samo co tutaj troszkę szukania jest ale się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomeczka85
Próbuje ale nie znajduję :( a kraj wpisujecie w wyszukiwaniu? LaBrise jutro porozmawiam z lekarzem co z tym bolem bo skoro od poniedzialku do pracy mam wrocic to musze byc w pelni sil, w koncu czeka na mnie ferajna dzieciaczkow, ktore rzuca mi sie na szyje jak tylko mnie zobacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka000
Witam;) słomeczko trzymam kciuki za jutro i żeby cała gromadka zarodeczków była:) No emek na badanko zapisany, 22/10... Szukałam Krysie na fb ale bez rezultatu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomeczko ja się męczyłam przeszło dwa tygodnie, niestety ale musisz tą hiperkę przecierpieć :( Wiem jaki to straszny ból, ja ledwo żyłam, ech...Teraz najważniejsze, abyś miała mrozaczki - jak wrócisz do formy to wrócisz po maluszka :) Sabaw kciukam z całych sił za transfer, aby maluszki były silne do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaw
jestem już po transferze 2 mrozakow. Anas dobrze pamiętasz mieszkasz w uk. Do transferu podchodziłam na cyklu naturalnym bez zadnych lekow. Teraz dostałam progesteron ale poprzednio nie miałam zadnych. Trzymajcie kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Krysiu i LaBrise ale fajnie ze mam Was w znjomych. Mimo iz sie prywatnie nie znamy to jesteście mi tu wszystkie na naszym forum bliskie... Ale powiem szczerze ze ja stchórzyłam i odłączyłam sie od grupy, chyba wole być tu na forum. Chodzi mi o to ze boję sie by ktoś z moich znajomych nie zobaczyl ze jestem w grupie in vitro. Mało kto wie ze to dzieki temu zabiegowi sie udalo. Tylko mi sie nie gniewajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Dokladnie ja podobnie jak Tola, przepraszam ale nie dolacze do fb. Na portalu widac co kto lubi i jakie strony polubil.. Ja nie chce zeby znajomi widzieli, to dosc prywatna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaBrise
Tolu kochana nie ma co się gniewać mamy się w znajomych :) u mnie rodzina i najbliżsi znajomi wiedzą że podchodziłam do zabiegu.. ale co do większej grupy osób nie chciałabym by wiedzieli bo nie każdy zrozumie.. ktoś kto nie ma problemu czy nie spotkał się z danym tematem nie zrozumie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Dziewczyny slyszalyscie o leku Progynova ? Przy cyklu mrozaczkowym mam go brac od 2 dc, pozniej dochodzi progesteron.. Nie do konca naturalny to bedzie cykl, ale to ze wzgledu na moja endometrioze.. Musze poczytac i tym leku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka000
Dziewczyny też mam podobne obawy do Waszych w kwestii grupy na fb...na początku nie wiedziałam jak to działa bo nie udzielam się nigdzie, dzis zrobiłam obczajkę u znajomych ktorzy się udzielają i niestety widać gdzie i w jakich grupach piszą:/no chyba że jest opcja całkowitego ukrycia grupy, albo po prostu grupe nazwać inaczej jak ivf? z jednej strony fajna sprawa bo fajnie jak się widzi z kim się pisze, a z drugiej strony właśnie ciekawość "dobrych" znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To grupa zamknięta więc chyba nie widać kto do niej należy :) widzą się jedynie członkowie grupy... tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to faktycznie nie jest dobry pomysł z tą grupa, FB nie ma odpowiednich zabezpieczeń i to jest zbyt tajna akcja... Musze pomyśleć nad innym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAOla
ANIU NIE martw się tym lekiem. ja np. byłam zła, że dr mi go nie dał. bo endo nie rosło dobrze i miałam mega stres, ten lek to estriadol, on spowoduje że macica ładnie się przygotuje na maluszka, endometrium będzie grubsze i trójlinijne,,,,W naturze tak działają czereśnie, wisnie, wino czerwone wytrawne, orzechy - ja tym się ratowałam. Powodzonka :) Sabaw mocno mocno kciukam!!!!!!! Trzymajcie się dziewczynki. Słomeczka za Ciebie też kciukam!!!!!!Niech się pięknie dzielą maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy na to aby zrobić nasze własne forum? Osobne, takie normalne gdzie każdy może się zalogować, wysyłać wiadomości priv itd? Już od dawna o czymś takim myślę tylko boje się, że nie dam rady jako administrator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka000
Krysiulk proponuj***abyboom.pl, można tam się zarejestrować, pisać prywatne wiadomości, mieć galerię zdjęć, suwaczki (chyba) mozna by tam nowy wątek założyć i tam miałybyśmy więcej możliwości, bo tu jednak są pewne niewygodne ograniczenia, pomyślcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas1111
Dzieki Ola, cos tam doczytalam ale nie to wszystko co mi napisalas, dzieki za informacje, jestem spokojniejsza. Chyba odpuscimy sobie wyjazd do pl na swieta i pojdziemy za ciosem ;) Krysiulk jak uwazasz ale ja tam lubie nasze forum, proste przejzyste, i kazda nowa staraczka moze latwo dolaczyc.. No i nasze zaciazone lub "starsze" dalej walczace moga w kazdej chwili wrocic.. Ale jesli chcesz cos zrobic, to moze zaloz bloga ? czy nie zupelnie o to ci chodzilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomeczka85
Hej dziewczynki,dziekuje wam za kciuki,podzialaly.mamy 9 zarodkow,dzis beda mrozone wiec nie powinno sie nic zmienic.mam troche plynu w brzuchu stad te bole.w pon jeszcze jedna kontrola.ide odpoczywac.dziekuje kazdej z osobna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Słomeczko piękny wynik, 9 zarodków WOW ;). Gratuluję i powodzenia. Zapraszamy dziewczynki na stronkę co stworzyla Kaśka00 jest tam bardziej przejrzyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) dzisiaj dzwonili do nas z kliniki że dostaliśmy się do programu rzędowego ;) hee mąż powiedział że żona już w ciąży.. pani powiedziała że do 2016r mamy czas aby się zgłosić :) i że to nic w komputerze już jesteśmy jako zakwalifikowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka000
Słomeczka pięknie się zarodeczki spisały, cudna gromadka:) LaBris super wieści, na przyszłośc może się przyda;) Tak dziewczynki chodzcie na nowe forum, zobaczycie ze fajnie tam jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiulk
Slomeczko wspaniale wiadomisci, dzielnie sie spisalas!! Labrise fantastyczna wiadomosc, bedzie rodzenstwo ;) Dziewczynki zamykamy ten watek i przeskakujemy na nowe forum, sa tam suwaczki i pw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×