Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość gośćtola87123
Wrrr nie mogę sie zalogować ale to ja tola87123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola ja tez mialam problem z zalogowaniem, ale w koncu sie udalo. Wielkie dzieki za wsparcie :) ten inofolic pozytywnie wplywa na owulacje a ja jej nie mam niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
zmienili na stronke i problemy z logowoaniem. fajnie dziewczyny, że mimo wszystko trzymacie kciuki za moja fasolke....Ja postawilam na niej kreche, ale tak po cichu, zeby ona o tym nie wiedziala jakby co....Hehe... maz juz z nia nie rozmawiala, on tez juz stracil nadzieje... Tola olej lniany rzeczywiscie obrzydliwy jest ale pij go jaknajwiecej, nie tylko pomaga zagniezdzic sie maluchowi ale zabija grzyby i male wirusy....Ja go przemycam jeszcze w zupie, wlewam jak mam juz na talerzu, smaku nie czuje a zupa jak nie jest goraca nie zabije waznych składnikow, oprocz tego dolewam do ziemniaczkow z maslem i koperkiem, polewam kanapke zamiast maslem, jesli ma duzo salaty i innych rzeczy, ktore zabijaja smak, i tak dalej. Dawaj tez mezulkowi, on tez musi miec mocne rzołnierzyki, mojemu emkowi pomoglo. Nawet lekarz byl w szoku, watpie zeby to byla zasluga tylko witaminek....Odkad pił olej wyniki podskoczyły w ogromnym tempie. Na początku picia miałam wypryski, to od grzybow zdychających, ale oprócz tego przestałam mieć smaka na słodycze - super efekt, teraz mam już ładną cere, jak na leki które biorę to super. Przyznam się że juz mi się polej skończył, nie kupiłam drugiego bo ciągle mi niedobrze i nie mogę ani jesć ani nic... Nie mówcie mi że to fasolka.....Zawsze przed @ tak mam, do tego stres i tak dalej.... Jutro wyslę męża po olej. Krysiulk widzę, że ty jednak wgłębiłaś wiedzę o inofoliku, to super, ja też zakupię sobie ten lek, o którym pisałaś...Może pomoże. Katia, Tola dam wam znać wieczorem o mojej ujemnej becie, żebyście już nie trzymały tych kciuków na darmo. Dziękuję wam za wsparcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
Krysiulk cieszę się bardzo, że tak ładnie chudniesz.... To super, że efekty już widać gołym okiem.... Jestem pewna, że dieta zdziała cuda i już niedługo będziesz mamusią, wtedy będziesz się cieszyła z każdego kg na plus.... Fajnie... Ja w pracy juz 2 razy zanosiłam wypowiedzenie, kierownik za każdym razem mnie przekonał, żebym została... Stwierdził, że firma non stop się zmienia, że moze kiedyś dostanę lepsze stanowisko, ze moja niekoleżanka niedługo się zwolni i inne takie. Jesli sama się zwolnie nie dostane odprawy ani odszkodowania, gdyby zwolniła mnie firma dostała bym parę ładnych tyś, i tym mnie skusił kierownik, że może będą likwidować stanowiska, wtedy podepnę się pod zwolnienie grupowe i dostanę super odszkodowanie, ze będę stratna, odejdę z niczym a inni za rok już lub dwa dostaną kasę grubą i będzie mi ptrzykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
DZIEWCZYNY wczoraj wieczorem w domu z wami chcialam popisac ale sie nie dalo, nie bylo zakladki odpowiedź... Może coś tam jeszcze naprawiali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość jesli chodzi o błędy ortograficzne....mam dysortografię i oczywiście wiem jak się żołnierz pisze ale jak to ja piszę w cały świat, a potem jak czytam swoją wypowiedź to mi wstyd....Zresztą jak bym miała każdy błąd poprawiać później to bym chyba wszystko od nowa pisała.... Więc udawajcie, że tych byków nie widzicie... Wiem, że niektórzy sie denerwują na błędy, nie raz widziałam jak dziewczyny wyzywały inne od nieuków i jakich tylko bo pisały z błędami....Na innych forach oczywiście - nie na naszym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
Dziewczyny, weszłam na stronę, wynik <0,1 Więc moje przeczucia plus interpretacja temperatury się sprawdziły. jest zero czyli nawet pierunek się na trochę nie wgryzł... To krwawienie/plamienie w nd świadczyło o tym, że macica próbuje się oczyścić, a leki tylko hamowały cały proces. Żałuję, że tak późno je oddstawiam, ale chociaz z czystym sumieniem... Mam nadzieję, że @ przyjdzie szybko. Spodziewałam się takiego wyniku, ale i tak mi smutno. Na niczym sie w pracy nie mogłam skupić, dlatego wolałam już teraz sprawdzić, czy jest wynik, najpierw się zdziwiłam, że jest wynik, pozytywne zaskoczenie, niestety tylko na chwilę. Muszę byc silna, jednak nie jest mi łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 2612
JAKTAA bardzo mi przykro. Wierzyłam, że się udało, mimo Twoich przeczuć i tej temperatury, miałam nadzieję. Ja się na tym nie znam, dlatego tak myslałam, że może dzidziuś mimo wszystko się wgryzł. Bardzo mi smutno, że Ci się nie udało. W ogóle statystyki nie są rewelacyjne, na wielu forach ciągle jakieś minusy i minusy.... Mnie się za drugim razem udało, byłam załamana, ale miałam też wielką nadzieję. Życzę Ci moja droga żeby mrozaczek pięknie się rozmroził a potem pięknie wgryzł i został z Tobą przez 9 miesięcy. Nie wiem czemu ale jakoś tak zżyłam sie z Twoją historią i miałam nadzieję, że Ci się udało. Za was wszystkie trzymam kciukasy....:) Dziś mam laptopa - o niebo lepiej się pisze niż na telefonie. :) Maż to mi nie pozwala was czytać, boi się, że za bardzo przeżywam i sobie i małemu zaszkodzę, ale ja nie mogę się powstrzymać. Jestem na wolnym i nudzę się, odpoczywam, kuruję. Jaktaa bądź silna, wytrzymaj jeszcze trochę w tej okropnej pracy, wróć po mrozaczka i wtedy już będziesz w ciąży.... Aż mi łzy pociekły, wzruszyłam się myśląc jak bardzo się męczysz... Jednak ja wierzę, że wszystkim się w końcu uda spełnić najważniejsze marzenia, jak nie w ten to w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
Dziewczyny dziś znowu rozmawiałam z kierownikem na temat tragicznych warunków w jakich przyszło mi pracować. Wzruszył tylko ramionami. Niedługo , od środy czekają nas kontrole, będę miała gorzej niż przekopane... Nie mogę tak się zwolnic, bo mamy ten okropny kredyt, wzielismy go z myślą, żeby nasze dziecko w przyszłości coś od nas dostało....Czy cuś...A tu lipa, dziecka nie ma, nie wiadomo czy będzie. Emek miał wyjechać za granicę, żeby zarbic na kredyt, ale odmówił już kilka fajnych ofert, bo robimy to cholerne dziecko i musi być na miejscu....Nie wyobrażam sobie, że zostawia w lodówce nasienie zamrozone a ja sama się borykam z pracą i jeszcze z tym.... Najlepiej chyba było by zwolnić się stąd, wysłać emka za granicę, podleczyc psychikę, zamrozić nasienie i robić dziecko samemu... Mnie i tak in vitro przeraża, jakoś nie umiała bym sama sobie z tym poradzić. Dzieki Ania za kciuki. Nie przejmuj sie mną, ważne że Ty masz już dzidziusia w brzuszku, co mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FASOLKA JAK TAM U CIEBIE??? Jak tam, dostalam @?????? Kus kus Tobie sie musi udac, jak narazie tylko dwie ciaze u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanko do dziewczyn, ktore mialy mrozaczka, kiedy moge po niego wrocic???Mam nadzieje, ze juz w czerwcu....Nie chce czekac do lipca, chyba, ze bede musiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
gosc to ja. Jakta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakta strasznie mi przykro, do konca mialam nadzieje ze moze jednak faktycznie sie udalo, ech... Sciskam cie mocno! Ja tam na twoje bledy nie zwracam w ogole uwagi wiec glowa do gory. Wiesz, w twoim przypadku zrobienie sobie przerwy to chyba dobry pomysl. Ciagniecie wszystkiego w obecnym stanie doprowadzi ciebie i emka do wykonczenia sie psychicznego. Mnie lekarz powiedzial ze zakwalifikowane do programu osoby nie moga zostac usuniete wiec przerwe mozna zrobic odpowiednio dluga jak trzeba. Na tlumaczenie kierownika aby czekac na niewiadomoco do niewiadomokiedy jest do bani, on poprostu musi miec robola do czarnej roboty. Idz do lekarza, zalatw sobie l4 to bedziesz miala czas na odpoczynek oraz poszukanie nowej pracy a jak juz znajdziesz to walniesz wypowiedzeniem za porozumueniem! Ja kiedys zrobilam podobnie bo mnie nerwowo wykonczyli... Mowie ci nie ma na co czekac, a z ta odprawa no coz - kto w dzisiejszych czasach dostaje odprawe? Zdrowie psychiczne jest najwazniejsze!! Jestem przekonana ze zajdziecie jak sie wszystko unormuje i ulozy ;) Dzieki dzuewczynki za wsparcie, mam juz 4kg w dol :) hurra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech zepsuly nam sie obydwa kompy w domu i jestem zdana tylko na komorke, porazka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Hej dziewczyny tu ja tola87123 nie mogę za cholerę sie zalogować na tym forum. Jaktaa kuzwa ale mi przykro, moze fasolka nie przyjęla sie bo organizm był osłabiony przez chorobę? Hmm? tego nikt sie nie dowie. Najważniejsze że masz po kogo wracac. A sytuacja w pracy nie do pozazdroszczenia ;(, trzymaj sie kochana. Choć wiem ze nie jest łatwo. A ja właśnie wróciłam z Opola od dr. A więc endometrium ładne ma juz 7 mm, mam po 4- 5 pęcherzyków takich ładniejszych i troszkę mniejszych. Od jutra mam brać Orgalutran i Menopur 225j. W poniedzialek koleje podglądanko. Fajny ten nasz dr T fajnie sie z nim gada ;). Ciekawe kiedy punkcje bede miec, dr mowi ze sr-czw albo piątek. Zobaczymy moze w pn wiecej sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
nie wiem co oni porobili, ale ja nie moglam wyslac posta a sie rozpisalam troche.... Tola gratuluje Ci wynikow, 7 mm to calkiem ladnie i pecherzyki, super.... Ty po oststnim podejsciu nie mialas mrozaczka??? Krysiulk Tobie zez gratuluje, 4 kilo super wynik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Krysiulk ja tez myslalam zeby dac wypowiedzenie i od razu L4 zeby w tym czasie zregenerowac sily i znalezc prace, ale jak mam to zrobic???Nawet na onkologii jak sie leczylam to 10 dni dawali zeby odpoczac do pracy i znowu 10 dni, po wycieciu wezla chlonnego i guza 2 tygodnie, ale i tak musialam isc do pracy. Gdybym nie zrobila ludziom wyplat to po 2 tyg. mialabym przekopane. Ja bardzo chce wrocic szybko po mojego pierunka, bardzo mi ciezko ze on sam czeka na mnie. Z tym mi sie trudno pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedzieli wiedzialam, ze nic z tego wiec juz zdazylam to przegryzc i przebolec, nie plakalam, nigdy nie placze z powaznych powodow. Wole plakac bo np. nie moge butow znalezc albo maz nie zaplacil rachunku.... Emek gorzej troche, chyba sobie nawet uronil lze....Musimy sobie poradzic... Wiem, ze stres w pracy nie sprzyja ciazy, ale z kredytem i dlugami zarobkami emka, musze pracowac. Nie mamy od nikogo pomocy, jesli nie zaplacimy raty kredytu 1100 zl i racvhunkow drugie tyle bedzie katastreofa. Poza tym moj ortodonta, prywatny onkolog c- musze sie kontrolowac - wszystko kosztuje. Jeszcze syn siostry z nami mieszka - szkola, korki... Oj chciala bym miec wiecej odwagi i piznac te robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Jaktaa wracaj jak najszybciej po mrozaczka. Ponoć z crio jest wiecej ciąż, kolejne podejscie musi byc super. Ja niestety nie mialam mrozaczka. Mialam 5 zarodkow do 3 doby, zas w dniu transferu okazalo sie ze tylko 1 jest ladna blastocystą, 1 obumarł, a 3 przetrzymuja do 7 doby. Dziewczyny a wy jak bylyscie stymulowane? Jakta a ty jak sie stymulowalas? Bo ja od 3dc do 6 dc Gonal F 225 j, a od jutra Menopur 225j i Orgalutran i tak do poniedzialku. Hmm mozna laczyć gonal i menopur w jednym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ze tak wam sie zale i zale... Nie po to forum, ale coz...jesli mnie nie przymkniecie to tak bede nudzic.... Ide sie wina nappic, chcialam tydzien temu to mi emek nie pozwolil.... Zeby tak z 300 tys wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Jaktaa jest mi bardzo przykro z powodu tego co przechodzisz, do tego ta praca ehh, ale musisz uwierzyc ze w koncu sie uda i zacznie sie ukladac, zycze ci tego z calego serca. Syn siostry mieszka z Tobą? A siostra nie? Przepraszam ze tak głupio pytam ale zaciekawilo mnie to ;), mam nadzieje ze nie masz mi za zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, to ostatnie zdanie to mialam do meza powiedziec, bo 12 milonow chcial wygrac, zamiast mu powiedziec to napisalam...do was jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam syn, siostra mieszka daleko ...250km. Nie mam Ci za zle, ze pytasz. Mlody z roznych wzgledow musial sie wyrwac ze swojego srodowiska, nie chce na forum pisac, mogl by miec mi za zle. Poza tym tutaj trenuje pilke, uczy sie itd. Troche tez choruje i czasem mnie to przerasta. Jego mama jest mi najblizsza osoba na swiecie i wspiera mnie - tak sobie pomagamy wzajemnie.... Oczywiscie kase raz na czas przysyla - ale jej tez sie nie przelewa. Wiec musimy sobie jakos radzic. Wczesniej mnieszkalam z najmlodsza siostra i pomagalam jej jak moglam- tez miala rozne problemy dopiero w Opolu zrobila srednia szkole, teraz jest szczesliwa mama....A ja mama chrzestna Tak bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma juz 17 lat- 2 lata z nami mieszka :) Ale nie dobre wino - ble!!!!Slodkie- nie lubie takiego.... Wiecie ja czuje w sumie ulge, ze wszystko sie wyjasnilo i moge z czystym sumieniem odstawic leki. Pewnie za kazdym razem bedzie mi trudniej - obym nie musiala tego sprawdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Dziewczyny a wy jak bylyscie stymulowane? Jakta a ty jak sie stymulowalas? Bo ja od 3dc do 6 dc Gonal F 225 j, a od jutra Menopur 225j i Orgalutran i tak do poniedzialku. Hmm mozna laczyć gonal i menopur w jednym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy losowanie? Moj emek tez cos wczoraj mowil o tych 12 mln moze jestesmy juz obrzydliwie bogaci :p Dziewczyny pole do logowania jest z prawym, gornym rogu - takie malutkie obok lupki. Ja sie loguje bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola kilka stron wstecz opisywalam wszystkie moje stymulacje. Ja za pierwszym razem mialam gonal 300 plus merional 300 - konska dawka no i konska hiperka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaktaa tak mi przykro :-( Wiem, że ciągle miałaś jakieś plamienia ale nadzieja umiera ostatnia i do końca się łudziłam, że może jednak wszystko będzie dobrze. No z pracą jak opowiadasz też nie masz zbyt ciekawie. A nie możesz w międzyczasie jak normalnie pracujesz wysyłać jakiś cv? Podwójnie współczuje :-( Katiia jak samopoczucie? Mam nadzieję, że już się troszkę lepiej czujesz. Ja wiem jak to boli-w zeszłym roku miałam naturalną ciążę i poronienie w 6 tyg :-( Jestem pewna, że ból jest porównywalny:-( Daj znać jak coś już zdecydujecie. Mam nadzieję, że szybko do siebie dojdziesz. krysiulk widzę, że ostro działasz. To ładnie schudłaś-4kg wow! Tylko delikatnie z tą dietą żeby nie był za szybki spadek wagi. Jestem pewna, że samopoczucie mam lepsze jak waga spada. Ja to od razu czuje jak 1-2 kg mi spadnie i od razu mam lepsze samopoczucie:-) Tola to Ty masz sporą dawkę leków. Pewno estradiol rośnie pomału i dlatego. Tak jest po długim protokole-moja koleżanka tak miała. Jak ją wyciszył lekarz to później duże dawki leków dawał żeby jajeczka szybciej rozsły. Ja się dobrze stymulowałam i miałam Puregon 150j.m. a po wizycie kontrolnej w 7 dniu dostałam jednorazowo Puregon 50 j.m. i Menopur 75 j.m. gość Ryba który to już dzień? Jak samopoczucie? Kiedy macie jakąś wizyte? Pozdrówki dla fasoleczki:-) fasolkaa już dawno się nie odzywałaś:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się dziewczynki coś Was zapytać jak się liczy ilość dni po transferze? Dzień transferu jest pierwszym dniem czy dopiero kolejny dzień jest jako pierwszy? Transfer miałam 21 i nie wiem czy dzisiaj jest mój 10 czy 11 dzień? Ale chyba 10? Dobrze liczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
tola wczoraj nie moglam odpisac bo mi internet wysiadl. Ja bralam Gonal 150 rano od 4 dnia cyklu do 9 nia cyklub od 7 do 9 ten lek na to zeby nie pekly pecherzyki Orgaru cos tam 9 wieczorem zastorzyk na pekniecie a 11 rano punkcja i 8 komorek, 4 zaplodnione, po 3 dobie byly 3 w 5 2 ladne jednen slaby potrzymali do 7 i przestal sie rozwijac. Mialam mala dawke lekow, wrecz minimalna wiec spokojnie moge szybko wracac po pierunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×