Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość gośćtola87123
Cześć dziewczynki, dziś jeszcze odpoczywam w domku po wczorajszej punkcji, tzn tak odpoczywam że robię obiadek, piekę ciasto i posprzatalam, ups mąż bedzie krzyczal bo mi nie pozwala sie wysilac hihi. A wiec dzwonil Dr T przed chwilunią i mowi ze wybrali 8 ładnych zarodków, z czego tylko 6 mogli zaplodnić i póki co mam 6 ładnych zarodeczków. Narazie nie ma co sie unosić ponad niebo, bo wiadomo jak to bywa, ale i tak sie cieszę ;). Lekarz wesoly jak zwykle. Jaktaa kochanie tak jak pisze Fasolka powinnas pojsc do psychiatry i wziąć zwolnienie lekarskie, musisz psychicznie odpocząć bo wszytsko sie skumulowalo. Fasolko super ze sie odezwalas, myslalam o Tobie wlasnie czy juz zaczelas nowy cykl. Kuskus beta marzenie ;) gratuluję kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY SKASOWAŁO MI TAKĄ piekną wiadomość do was. Dziekuje wam, że się nie wkurzacie na mnie za narzekanie i wspieracie mnie. Jesli wezmę miesiąc L4 to już nie mam powrotu, oczywiście nikt mnie nie wygoni ale zycia już wcale nie będe miała. Najpierw musze dac wypowiedzenie, potem L4 i nie wracać. Krysiulk chętnie się spotkam, w so mi pasuje. Podała bym nr kom. ale sie obawiam, czy bezpiecznie tak na forum. Fasolka do Ciebie tez napisałam i było SPAM musiałam skasowac. Miło, że wróciłaś, trzymam za Ciebie kciuki. Dziękuję za informację odnośnie mojego pingwinka. A może nie masz @ bo już się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
TOLA piekny wynik, aż 6 się zapłodniło. niesamowite.Ja miałam tylko 4 po 1 dobie, po 3 dobach 3, a potem tylko 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)czy to na serio czy to prowo 2222 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mnie też wszystko wywaliło a się napisałam... Jakta napisz na maila hodowla@hewagrand.eu i poproś aby maila przesłać do Krysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krysiu napisałam z firmowego maila. :) Podałam nr tel. Straszne to, że tak często kasują. Mnie ostro kontrolują, zabrali mi teczki, dokumenty, wszystko i narazie nie przepracowuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 2683
Tola czy ty nie za bardzo szalejesz? Mąż się ma prawo zdenerwować. jaktaa ale masz przechlapane, nawet na L4 na miesiąc czy dwa nie możesz isc. To jak zajdziesz w ciąze, co zrobisz? Przeciez w takich warunkach sie nie da pracować, ginekolodzy niechcetnie daja L4, nie chca dawac. Ja jestem od pierwszego kontaktu na angine, ale platne 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 2683
Ale ładny kotek krysiulk....Super... Uciekam, trzeba cos ugotować. Kus kus gratulowałam Ci już??? Gratuluję serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
krysiulk napisz jak już dasz rade smsa do mnie. Zgadamy się jakos. Widzę, ze ty też masz z emkiem niezłe przejścia.... My wszystkie się tutaj dobrze rizumiemy, bo wszystkie mamy podobne problemy. Niestety brak dziecka nie pomaga uściślic więzów małżeńskich. a mówią, że niepłodność to nie choroba. Owszem, choroba i do tego doytyczy pary a nie jednej osoby. mój emek ostatnio powiedział, że jedzie za granicę, tam będzie miał spokój i zarobi na kredyt a ja odpocznę od pracy. Tylko wtedy nie beziemy mieli ubezpieczenia w Polsce a to warunek w tym programie. Trzymajcie się dziewczyny mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Aniu ja tak na łatwiznę poszlam bo odkurzanie i mycie podłóg zostawiłam mężulkowi ;) hihi. Jakta i Krysiulk szkoda ze mieszkam daleko od Opola tez chetnie bym sie z Wami zobaczyla. Ale moze jeszcze bedzie taka okazja ;). Jaktaa ale jakbyś poszla na bezrobocie to spokojnie bedziesz ubezpieczona, wiem bo jak w 2012 sie zwolnilam z firmy i zarejestrowalam do UP to bylam ubezpieczona. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Dziewczynki a powiedzcie mi czy temp mierzycie w pochwie czy pod pachą? Dostalam od lekarza kartkę na której mam zapisywac wagę, obwód brzucha i temperaturę. Nigdy nie mierzylam w pochwie.wiec nie wiem czy długo sie trzyma tam termometr . Sorki za takie pytanie ale naprawde nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit: Poleciałam do apteki po termometr elektroniczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Aniu, to mój ukochany Feluś :) Mam dwa takie ragdollowe cuda, parkę :) Tola nie pomogę, bo nie mierzę... Dziewczynki, ktoś jeszcze chętny na spotkanko? My się z Jaktą jutro w końcu zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko pisałam wczesniej, ale forum szalało i mi postów nie dodawało :( Dietkujemy wobec tego we dwie, mnie idzie jak krew z nosa, ale we dwójkę będzie raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tu taka cisza. Ja pomiary mam jutro, ale sie dzis zwazylam - mam juz prawie 4,5kg w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Czesc kochane, ja dziś byłam w pracy, trochę nadęta jestem po tej punkcji. Brzuch jak u ciężarnej i trochę boli. Dziś wybieram sie z mężem na grila do szefowej ;). A jutro dr T znowu ma dzownić. Ciekawe jak się miewają moje zarodeczki kochane. Jestem dobrej myśli co do tego podejscia, mam nadzieję że sie nie mylę ;). Krysiulk dziś z Jaktą sie zobaczycie, ale fajnie ;), pozdrawiam was cieplutko i życzę sympatycznego spotkania. Masz piękny spadeczek wagi, gatuluję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Oj dziś faktycznie na forum cichosza ;). Ja wróciłam z grila, bylo bardzo sympatycznie. Mam do was pytanie czy przed transferem brałyście luteinę dopochwowo? Czy zaraz po transferze. A czy relanium któraś zażywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Hej, ja po punkcji brałam luteine dopochwowo ale mi się nie chciała rozpuszczać. Ja też byłam wzdeta po punkcji i ten brzuch został mi do dzisiaj, a nawet teraz jest trochę większy. Czego i tobie z całego serca życzę :) relanium nie zazywalam bo nie było u mnie takiej potrzeby. Krysiluk gratulacje utraty kg aby każdy kg w dół doprowadził video twojego upragnionego szczęścia ;) miłego dnia ja mam dzisiaj u siebie rodzinnego grilla P.s. Wczoraj kupiłam pierwsze spodnie ciążowe bo się juz w żadne rybaczki nie miescilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Rybko dziękuję za odpowiedz, a powiedz i czy bralas luteinę przed transferem, czy zaraz po? Dzis pogoda przecudowna, pojechalabym z chęcią do Zoo do Wro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam od punkcji luteine dopochw. oraz duphaston doust. a jak nie doszlo do transferu to mi te leki jako wywolanie @ posluzyly. Relanium nie bralam nigdy. Te leki maja na celu podtrzymanie wczesnej ciazy po transferze wiec zapewne jeszcze jakis czas po nim trzeba je bedzie brac tak na wszelki wypadek. Mysmy wczoraj z Jakta sie nalazily i nagadaly, fajnie bylo :) Rybko fajnie ze brzusio rosnie, to sa wlasnie te super momenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Krysiulk super że spotkanie z Jaktą wam się udało :). Co do luteiny i duphastonu to tez biore od punkcji, ale chodzi mi oto czy w dniu transferu brałyście luteinę dopochwowo przed włożeniem fasolki, czy zaraz po tym zabiegu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja glupia ;) nie mialam transferu wiec nie pomoge... Mysza sie dziewczyny bardziej doswiadczone wypowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Ja przed transferem nie brałam luteiny, żeby było czysto. Na transfer idziesz z pełnym pęcherzem, później po transferze leżysz 15-30 min i później idziesz do toalety i wtedy "aplikowałam" sobie luteine. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Dzięki dziewczynki za odpowiedz ;). Dzwonił właśnie dr T powiadomić jak moje zarodeczki kochane. Wiec dziś mamy 3 dobę i jest 5 zarodków. Jutro jeszcze bedzie dzwonić by umówić się na konkretną godinę we wtorek. Super cieszę się bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Mam problemy z internetem,nareszcie udało mi się wejsć. Tola piękny wynik 5 zarodeczków, cudownie. Zazdroszczę Ci ja miałam w 3 dobie juz tylko 3 z czego jeden słabiutki. Myślę, że tym razem Ci się uda i będą jeszcze dzieciaczki z tego a nie jeden dzieciaczek. Powodzenia, trzymam mocno kciuki, transfer pewnie we wtorek bedziesz miala?? Ja bralam tylko doustne leki.... krysulk spostkanko fajnie wyszło, odstresowalam sie troszke, milo pogadac w cztery oczy. Rybka spodnie ciazowe - jak ja na to czekam....Szczesciara!!!!1 Pozdrawiam was wszystkie. Tola daaj na biezoco znaju. Kus kus czekamy na wiesci jak sie czujesz. Katia pozdrawiam Cie mocno i mam nadzieje, ze sie trzymasz. fasolka moze w jednym czasie zabierzemy nasze mrozaczki?? kiedy wizyta???Jak @ przylazła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Tola jestes teraz nasza nadzieja....Nie ukrywam, ze licze na twoje powodznie bo dzieki temu i mnie bedzi łatwiej walczyć i nie poddawać się....Trochę mi lepiej, mąż postanowił jednak spędzić ze mną rochę czasu, w pon mam wolne więc jeszcze nie ma stersu. Uciekam... Mocno was wszystkie wirtualnie ściskam... (na żywo bym tego nie zrobiła, bo nie przepadm za kontaktem cielesnym) hehehe Trzymajcie sie. Krysia poczytaj sobie o kuracji borowinowej...:)PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola, super wynik - serdeczne gratulacje :) Trzymam teraz mocno kciuki za udany transfer! Jakta bardzo się ciesze, że trochę udało mi się Ciebie odstresować - ja to gaduła jestem - pewnie zagadałam Cie na amen ;) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkaa
Hej dziewczyny taka piękna pogoda, ze nie ma czasu na internet wejść. Tola ekstra wynik , ja luteinę i duphaston brałam po transferze miałam 3x100 luteinę i 3x1 duphaston. Jakta może zaczniemy razem:) ja czekam na niestety jeszcze nie dostałam. Miałam jakieś plamienia przez jeden dzień ale teraz już nic. Sama nie wiem co o tym myśleć. Pozdrawiam Was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Jaktaa i Krysiulk fajnie ze wasze spotkanie sie udało. Co do moich zarodeczków, jeszcze sie nie ciesze na maxa, bo przy pierwszym podejsciu mialam podobny wynik- w 1 dobie mialam 5 zarodków, w 3 dalej 5 ładnych, zas w 5 jak przyjechalam na transfer lekarz powiedzial ze jest jedna blastocysta, jeden obumarł a 3 trzymac beda do 7 doby, nie ukrywam że boję się tej powtórki. Ale narazie mam pozytywne nastawienie. Inaczej niz przy 1 podejsciu ;). Fasolka ja tak samo jak ty biore 3x100 mg luteiny dopochwowo i 3x duphaston. Hmm a moze naturalsik Ci sie przytrafił, czego z calego serducha Ci życzę. We wt mam transfer, ale jutro dr T a dzwonić i powiedziec godzine, zapytam sie wiec jutro czy wie jak moje fasolki sie trzymaja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
Cześć dziewczynki ;). Mmm ale cudna pogoda, od jutra do końca tygodnia mam urlop. Dziś sie dowiem o której jutro transfer. Jaktaa a ty dziś idziesz do dr T? Coś ostatnio wspominałaś, albo ja coś mylę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×