Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość xMaja
Annas11 ale się cieszę z Twojego szczęścia. Gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy ;) Teraz staraj odpoczywać się jak najwięcej. A ja doszłam już do 40 dnia cyklu, w dalszym ciagu nie widać @. Jutro mam zamiar zrobić w końcu test i zobaczyć co jest powodem. Mam mieszane uczucia, w jednej chwili jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa, a w drugiej chce mi się płakać bo głupia wymyślam sobie różne choroby. M mnie uspakaja, mówi że wszystko będzie po naszej myśli, że zawsze powtarzał iż przyjdzie w końcu ten dzień. Tylko, że mi ciężko w to uwierzyć. Zaliczalam ten cykl do cykli straconych, bo kochaliśmy się bardzo rzadko. Na palcach jednej ręki mogę je wszystkie zliczyć. Zresztą pogodzilam się z myślą o in vitro, byłam na dobrej drodze przekonania do tego pomysłu męża, a teraz... Boję się zatestować, już tyle razy przynosiło to jedno wielkie rozczarowanie i płacz. Jutro z samego rana mam zamiar zadzwonić do lekarza i umówić się na wizytę. I to najlepiej przed dłuższym weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMaja
Pomyłka, źle spojrzałam w kalendarz, to jest mój 38 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaBrise zupelnie nie ma sie czym stresowac, naprawde! Wczesniej już z dziewczynami pisalysmy, ze punkcja to najprzyjemniejszy moment w całym ivf ;) pospisz spokojnie i bedziesz chciała jeszcze! Kciukam za powodzenie akcji i mnóstwo zarodeczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju zrob test i koniecznie skonsultuj sie z lekarzem, a moze to nerwy? Oczywiście kciukam z calych sił za naturalsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Dzieki Maju, trzymam kciuki za Twoj jutrzejszy test, oby stal sie ten cud ;) daj znac jutro Ja tez sie stresuje, boje sie ze to sen i jutro sie obudze jak zrobie kolejny test.. Ale musi byc dobrze. Labrise nie martw sie, bedzie dobrze, trzymamy kciuki ;) Krysiulk jak samopoczuciie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki kochane :* dam znać jak wrócę po wszystkim spokojnej nocki Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Czesc dziewczyny ;) LaBrise trzymamy mocno kciuki, Maju jaki wynik, mam nadzieje ze pozytywny U mnie tescik pozytywny, druga kreska slabsza niz kontrolna ciagle ale mocniejsza niz w sobote ;) dzis dzwonie do kliniki, ciekawe kiedy bedzie termin usg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, moje uderzenia goraca mnie wkurzaja - strasznie poci mi sie glowa pod wlosami, ogolilabym sie na lyso ;) temperaturka dzis juz 36,80 wiec rosnie po troszeczke. Mam przeczucie, ze sie udalo choc test narazie nic nie pokazuje. Robilam dzis i bede do konca tygodnia co dwa dni robic ;) w nocy ze srody na czwartek jedziemy na mini wczasy i wyglada na to, ze pojedziemy jednak nad morze ;) oby mnie przeczucie nie zawiodlo... Dzis jak sie obudzilam mialam male mdlosci, ale moze to moja wyobraznia?! Hehe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMaja
Dziewczyny nie wierzę, jestem w ciąży. Zrobilam test i zobaczylam dwie kreseczki. Aż się poplakalam ;) W środę idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju co za cudowna wiadomosc!! Ogromne gratulacje!! Ja wypilam kawe (zbozowa, slabiutka z mlekiem) i malo ja nie zwrocilam, teraz mam mdlosci... Zwariowalam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Maju serdeczne gratulację! Cieszę się że taka niespodzianka was spotkała, to naprawdę cudowne! :-) Krysiulk tobie też życzę takiej niespodzianki. Po tym co przeszłaś zasługujesz na to :-) Dziewczyny naprawdę bardzo się cieszę i trzymam kciuki :-) U mnie wszystko ok, Niunia rośnie i już potrafi mamie sprzedać porządnego kopniaka. Kręci się i wierci codziennie po parę razy, nawet teraz jak do was piszę to nie daje o sobie zapomnieć :-) Cudowne uczucie. Lubię jak Miśka bryka bo wtedy wiem że wszystko jest ok. Świetne wieści z rana, naprawdę. Kysiulk ty będziesz następna z dobrymi wiadomościami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMaja
Ale mnie kumpela nastraszyla. Stwierdzila iż mimo, że test wyszedł pozytywny mogę nie być w ciąży. Co o tym myślicie? Czy test ciazowy wykonany w donu może się mylić? Tzn slyszalam o negatywnym wyniku mimo tego, że kobieta była w ciąży, ale czy to może działać równiez w drugą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Ja nigdy nie słyszałam o taki przypadku. Spokojnie na tą chwile nie masz na nic wpływu ale ja bym się nie martwiła na zapas. Kobiety takie ja my, które się długo starają są niestety przewrażliwione :-) Bądź dobrej myśli na tą chwilę wszystko wygląd tak jak powinno. W środę masz wizytę, to będzie 40 dc więc może już być widać serduszko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMaja
Gosc Ryba, dziękuję za odpowiedź. Uspokoilas mnie, jadę jeszcze na betę. Jak się uda to jeszcze dzisiaj będę mieć wyniki. Jak myślicie mam już zacząć brać luteine czy lepiej poczekać do środy i zobaczyć co powie lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMaja
Powiedziałam tez o wszystkim rodzince. Nie mogą uwierzyć, że IUI nie przyniosła efektów, a natural tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Maju bohaterko nasza ;), wspaniałe wiadomości, ach te nasze forum, same pozytywy predzej czy poźniej przynosi. Ogromne gratki.I nie martw sie tym co kolezanka powiedziala. Bo nie ma takiej mozliwosci. Test w ta strone nigdy sie nie myli, predzej by nie pokaza ci 2 kreski jak bys byla w ciazy, a skoro pokazal to powoli mozesz sie zaczac cieszyc. Idz najlepiej zrob bete, bedziesz wiedziala jak przyrasta. Jejku ale fajnie ;). Annas tobie tez ponownie gratuluje, super. Krysiu ty bedziesz kolejna oj tak cos mnie sie wydaje ;) Rybko kochana ale fajnie ze sie dezwalas, heh mowisz ze malenstwo kopie mamusie ;), zadzdroszcze, kiedy zaczelas czuc pierwsze ruchy, chodzi mi o tydzien. Nie moge doczekac sie jak ja poczuje pierwsze ruchy, w ogole nie dochodzi do mnie ze koncze 3 miesiac ciazy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Maju wielki gratulacje, piekna wiadomosc ;) cos mi sie zdaje ze spotkamy sie na kwietniowym forum ;) twon maluch jest okolo tygodnia starszy od mojego. Krysiulk kciukam za pozytywny tescik, a z objawami to ja nie wiem, u mnie narazie nie za duzo sie dzieje ale wszystko przede mna ;) 27 mam piersze usg w klinice gdzie bylo ivf, lekarka i pielagniarka bardzo gratulowaly ;) Tola juz 3 miesiace ? Ale zlecialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMaja gratuluje......wow co sie dzieje teraz na forum, same dobre wiadomosci Nie wiem czy dobrze pamietam z tym ananasem........jest po 4-5 plasterkow ....1 dzien przed transferem, w dzien transferu i 3 dni po transferze. Dobrze pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja już dawno po punkcji ;) nic strasznego nie wiem czego się bała , lekarz zadowolony chwalił że pobrał 8 bardzo dobrych wręcz wzorowych komórek :) jutro mam dzwonić do embriologa :) jejku jestem przerażona ilością leków jaką mi przepisano... przepiszę wam co mi napisali.... 1. Luteina (100mg) 3 tabletki(dopochwowo) w dniu punkcji o godz. 22.00. 2. Luteina(100mg) 2 tabletki co 12 godz. (dopochwowo) od następnego dnia po punkcji do odwołania 3. Estrofem (2mg) 1tabl. co 8 godz. od następnego dnia po punkcji do odwołania 4.Femibion 1tabl. na dobę od dnia punkcji do odwołania 5. Zamur (250mg) 1 tabl. co 12godz. od dnia punkcji przez 5 dni 6.Fragmin 5000j 1 ampułka na dobę (podskórnie) od następnego dnia po punkcji do odwołania 7. Encorton (10mg) 1tabl. na dobę między 6.00 a 8.00 rano od następnego dnia po punkcji do odwołania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju moje Gratulacje kochana :) jaka super wiadomość dbaj o siebie i maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
LaBrise super ze juz po, teraz trzymamy kciukiza sexik na szkielku ;) sporo masz tych lekow.. Ja od dnia punkcji biore tylko cyclogest 400(progesteron) i to wszystko. Ale w polsce chyba inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zszokowana ilością leków jestem... ale mój mówi to dobrze że lekarze wiedzą co robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Dokladnie, lekarze zwlaszcza Ci od ivf wiedza jakie lekinpodawac, kazdy lekarz czy klinika maja swoje sprawdzone leki. Maju jak sie czujesz, masz jakies objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinna
Dziewczyny no ja jestem normalnie w szoku! To rzeczywiście jakieś szczęśliwe forum:) XMaja gratulacje!!! Leczyłaś się w Opolu też? Cieszę się, że dziewczyny którym już się udało, zaglądają tu czasem. To daję nadzieję takim osobom jak ja, że wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Maja wielkie gratulacje!!!!Ale miałaś fuksa. Wiecie co wszyscy zachodzą w ciążę, to zaraźliwe!!! Ta dziewczyna, która mnie zastępuje w pracy ledwo 1,5 miesiąca porobiła i zaszła w ciąże, 2 lata się starała...Jest dokładnie miesiąc między nami różnicy.....Kierownik zawału dostanie, oczywiście wybiera się od razu na L4, ma już 38 lat skończone. Kurde byłam dziś zawieźć sowje chorobowe, jaki ona bałagan ma w papierach, wszędzie - dziewczyna która po niej przyjdzie nigdy z tego nie wyjdzie....Próbowałam ją przekonać, że nie można tak, że musi wszystko nowej dziewczynie przekazać, że nie może jej zaległości narobić, ja grochem o-ścianę. Chyba tylko ja jestem taka głupia, że spaliłabym się ze wstydy, jakby ktoś musiał po mnie naprawiać błędy i porządkować papiery. Masakra!!!!maja ja właśnie jestem przeciwniczką inseminacji, nie dużo pomaga, a stres, czekanie i cały zabieg...nie przyjemne - dlatego więcej dziewczyn na forach zachodziło naturalnie lub się przerzucało na inv. Bardzo się Cieszę. Krysiu temperatura rośnie to wspaniały znak....Mocno kciukam, musi Ci się udać....Musi!!!!!! Mierz temperaturę, pisz jak tam to nadal wygląda....Oby rosła!!!!! Mdłości to ja miałam często także przed @, nie chcę Cię w ten sposób straszyć, mam na myśli to, że nie jesteś nienormalna, nawet jeśli się nie udało możesz mieć mdłości, to normalne!!!! Krysia oby Ci się udało!!!!!! Musi!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& - fluidy dla Ciebie! LaBrise u nas w klinice dr był przeciwny faszerowaniem lekami, ale niektórzy dają ich bardzo dużo i to uważam jest lepsze. masz tam i progesteron na zagnieżdżenie zarodka i coś na dokrwienie macicy, wszystko cały koktajl!!!!! Wielkie mocne kciukasy i powodzonka. Daj znać jak maluszki. Gratuluję C***ięknych komórek, przy takim estradiolu nie mogło być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
AAAA ta moja koleżanka jadła ananasa, miała monitoring robiony były dwa pęcherzyki i powiedziałam jej żeby jadła po parę plasterków tak z 5 dni po owulacji do 8 dni po. Jadła , ciekawe czy to mogło się przyczynić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMaja
Ja czuje się bardzo dobrze. Piersi przestaly boleć. Czasami coś w boki zakluje (jakby jajniki). Zero mdłości i tego typu rzeczy. Odebralam wyniki z bety, wynik 4578. Położna powiedziała, że to bardzo ładna beta i że mam ją powtórzyć za 48h . Oczywiście też padło pytanie po jakim zabiegu jestem :D Oczywiście moja mama musiała po wynikach z bety wtrącić swoje trzy grosze. Siostra, która jest po położnictwie stwierdzila, że wynik beta HCG może wyjść dodatnia po luteinie. Mialam ochotę zaśmiać im się w twarz. Jak ona ma kontakt z ciężarnymi od kilku ładnych lat to ja nie chce być jej pacjentka. Annas11 jak wszystko się przez najbliższe 9 miesięcy ułoży to będziemy rodzić w podobnym czasie. Możemy wymieniać się doświadczeniami ;) LaBrise i Krysiula teraz pora na Was. Wszystko musi się ułożyć. To mają być nasze najpiękniejsze wakacje. JaktaOla nie dziwię się reakcji Twojego kierownika. Pewnie teraz na Wasze stanowisko zatrudni jakiegoś faceta lub kobietę powyżej 40 roku życia :D U mnie w pracy też to poszło hurtem. Najpierw kumpela urodziła synka, a w czerwcu moja kierowniczka. Nawet się później śmiała, że ja będę następna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaBrise
No Olu widzisz mieszanka niezła hee :D już sobie tabelki porobiłam abym nic nie pominęła :) Jutro dam znać co mi embriolog powie mam nadzieję ze będą ładne zarodeczki dobrej jakości :) trzymać kciuki ;) ?Musi być dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMaja
LaBrise oczywiście wszystkie tutaj trzymamy za Ciebie kciuki. Glowa do góry, będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×