Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość LaBrise
Olu a jak długo kochana ten olej mam pić ? Troszę mi nie dobrze bo każdym przyjęciu go... Za każdym razem mam odruch wymiotny.. a boję się że gdybym tak zwróciła to leki które biore także bym zwróciła... Przepraszam za obrzydzenie Wam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Jeść jeść głodna jestem, popijam maślankę żeby się zapchać. jeszcze raz gratuluję, będzie dobrze :0 Młodziutka jesteś, także może duża rodzinka się wam szykuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
No niestety wszystkie mamy ten problem z olejem, on jest tak dobroczynny, że lepiej nie rezygnować,c z tych 2 łyżek na dobę. Ale zwrócić leki jeszcze gorzej, przemycaj olej w zupach, na kanapce, w sałatce, gdzie się da, nie masz wyjścia. Jak nie dasz rady to wyjścia nie ma zrezygnujesz. Ja w ciąży miałam taki brak omega 3 , organizm mój znał jego źródło w oleju i sama mam na ten olej ochotę, a wcześniej to samo co Ty, odruch wymiotny. teraz nawet do maślanki sobie wlewam, polubiłam też maślankę, której wcześniej nie piłam. Maluch upomina się o swoje.... Najlepiej pic go tez w ciązy, cały rok codziennie, ale jak nie dajesz rady to nie zmienisz tego. W zupie czy w kanapce z różnymi składnikami nie powinnaś go wyczuwać, najgorzej pis sam i popic wodą, dla mnie od razu toaleta. :) My tu nie mamy obrzydliwych tematów- co ty??? Nie ma na tym forum tematów tabu, po to jesteśmy, żeby gadać o wszystkim. jakby co kup sobie omega 3 dla kobiet w ciązy, ale nie z ryb tylko z alg morskich hodowanych specjalnie w tym celu, też są dobre i nie mają zanieczyszczeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK wszystko jasnę nie rezygnuję z niczego w takim razie :D i tak połowy już nie mam ;) szybko pójdzie... teraz czekam już z utęsknieniem na czwartek :) Sabaw więc będziemy miały dzień różnicy bo Ty w piątek trzymam kciukasy za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas1111
LaBrise cudna wiadomosc ;) trzymam kciuki za blizniaki i u Ciebie i u siebie ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
La Brise oj ja gapa zapomnialam ze ty masz 26 lat, juz kiedys o tym gadałyśmy. Fajnie ze masz możliwosc wziąc 2 zarodki, tak jak pisze Jakta w programie MZ nie bylo takiej szansy, dopiero jak ma sie skonczone 35 lat to mozna. A tez prosilam lekarza by mi podal 2 by zwiekszyc szanse ;). A ja zdaje relacje po USG genetycznym. wszystko jest jak najbardziej prawidlowo, ufff odetchnelam z ulgą, lekarka sprawdzala wszystko bardzo dokladnie, kości, kregoslup, nóżki, rączki, serce, przeplyw krwi, mózg i chyba cos tam jeszcze. Dostalam chyba z 10 zdjec. Jestem bardzo szczesliwa i zadowolona. Umęczyla nas troszkę moja dr tzn mnie i moje malenstwo, które tak sie ruszalo, ze nie ciezko bylo je dokladnie wymierzyc. Niesamowity widok jak tak sobie skacze skarbek. Mi tez brzuch ponaciskala ze jak skonczyla to poczulam mega ulgę ;). Teraz to jestem najszczęsliwsza pod słońcem, tak bardzo sie stresowalam tej wizyty i co najwazniejsze myslalam ze koszt tego badania to z 250 zl minimum, a dalam tylko 100 ;). Teraz tez mowila ze zarodek jest wiekszy niz okresli dr w kliniece, minimum o tydzien, a wiec termin porodu mniej wiecej na 20-22 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie zazdroszczę :) widoki pewnie piękne niech kruszynka rośnie :) ja z emkiem ustaliłam e 2 zarodki w sumie dziewczyny z wami pisałam i Wy także pomogłyście mi wybrać :) bo pisałyście że jest większe prawdopodobieństwo ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas a no bo Ty także możesz mieć bliźniaki dobrze pamiętam kciukam mocno !! :) kiedy wizyta u lekarza ? Maju jak się czujesz? Ile mam tego ananasa jutro zjeść? Lubię ananasa jestem w stanie zjeść całego haa :D więc proszę napisać są jakieś ograniczenia? Bo za dużo to chyba też nie dobrze? Kuźwa sutki mnie strasznie bolą :/ to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Jutro jak lubisz możesz zjeść całego ale od dnia transferu po 3,4 plastry i po 3, 4 dniach zrezygnuj, nadmierna ilość ananasa może powodować skurcze....Ale to na prawdę chodzi o b. duże ilości, lepiej jednak dmuchać na zimne i tak jak my jedz od dnia transferu po 3, 4 plastry. Tola już nie zarodek a płód od 10 tygodnia zarodka dawno nie ma Hehehee. Czyli jak to jest, termin porodu ustalają na podstawie wielkości płodu a nie dnia zapłodnienia???? Nie rozumiem za bardzo. Co jak co, ale my dokładnie wiemy, kiedy doszło do zapłodnienia....Chyba! Tola jak to jest????? Jak mój jest mały to urodzi się później???? Coś mi nie pasuje :( Cieszę się, że usg genetyczne tak ładnie wyszło, fajnie, że tak tanio zapłaciłaś. Super! zazdroszczę zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK dziękuję za informacje moja księgo wiedzy :) Olu Ty to też za niedługo zdjęć a zdjęć będziesz miała i śliczne widoczki już nie długo :) a co do tego bólu sutków to pewnie spowodowanie ilością leków i hormonów które biorę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annass11
Labrise jest szansa, tez mialam podane 2 zarodki ;) kciukamy kciukamy ;) wizyta 27, za 2 tyg w srode, to kolejne najdluzsze 2 tyg , najpierw po transferze i teraz.. Juz chce zobaczyc i byc pewna ze z maluchem / maluchami wszystko oki.. JaktaOla mialas racje, pozytywne test daje wielkie szczescie ale od tego czasu juz sie czlowiek ciagle martwi.. Tola bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Hehe oj tak juz nie zarodek :D, nieraz do męza mówie nasza fasolka, a fasolką juz dawno nie jest hihi. Ale zapominam sie :) Oluś mi lekarka powiedziala ze od wielkości płodu zalezy jaki bedzie termin porodu. Na początku owszem sugerują sie ostatnią miesiaczką a pozniej od wielkości płodu. Mi kiedyś dr Tomala tez wg wielkości CRL okreslil termin porodu a nie od ost misiączki. Wiec sama juz nie wiem. Dobranoc dziewczynki, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Annas to prawda, ze test nas cieszy bardzo, ale pozniej przezywamy kolene stresy od wizyty do wizyty ;). Bedzie dobrze napewno mamusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
A wlasnie, mnie sutki bolaly od dnia punkcji kiedy zaczelam brac progesteron, po transferze kilka dni przeszly, i narazie nie bola wogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
dzięki Tola za informację. Mnie by pasowało na połowę marca więc mogłoby zależeć od wielkości płodu czemu nie :) Tylko maluszki raz szybciej raz wolniej rosną, to by znaczyło, że terminy w trakcie ciąży się zmieniają? Sama nie wiem...Moje siostry całą ciążę miały ten sam termin. Problem był tylko u tej z PCOS bo ona prawie wcale miesiączek nie miała i zaszła w ciążę w przerwie pół rocznej. Jakby liczyć od ostatniej miesiączki to ponad rok chodziłaby w ciąży HI-HI. Raz nawet chcieli ją w 28 na porodówkę położyć, bolał ją brzuch miała duży i lekarz zanim zrobił usg po terminie miesiączki z karty ciąży kazał położnej iść z nią na porodówkę. Siostra się uparła rzuciła torbę w przejściu i nie dała się ruszyć, zażądała usg, dopiero się dr zdziwił jak zobaczył usg i przyznał, że do porodu jeszcze kawał czasu, dali ją na patologię ciąży. Różne jaja w tych naszych szpitalach. Powodzenia dziewczyny! Aniu na pewno jest dobrze wszystko nie martw się :) Łatwo mówić, ja gdybym nie miała akurat rodziny w domu chyba bym zwariowała, a tak nie było czasu myśleć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra jedziemy nad morze!! Zupełnym przypadkiem jedziemy do miejscowości Wicie koło Jarosławca ;) Wyruszamy jutro w nocy... Dzidziu ujawnij się bo nie wiem na co mogę sobie pozwolić ;) Emek się śmieje ze mnie, że wejdę na łódkę i się zrzygam bo mdłości mam ostatnio :P LaBrise gratuluję, swietny wynik!! U nas moze być tylko 6 zarodeczków a Ty masz całe osiem, ekstra!! Mnie doktor powiedział ze przy ostatnim podejściu nie ma ograniczeń więc zapładniają co się da i podają po dwa zarodki :) Ale ja już w ciąży jestem więc mnie ominie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Olcia, termin porodu zmienia się podczas ciąży. Mojej bratowej zmieniali chyba ze trzy razy a mojej siostrze dwa razy :) nie martw sie, maluch i tak urodzi sie wtedy kiedy sam będzie chciał ;) Moj emek tak się śpieszył że m-c przed czasem wyskoczył, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
JaktaOla Jutro do nas przyjezdza rodzinka z polski z 3 dzieciakow na caly tydzien wiec mam nadzieje ze tez nie bede miala czasu myslec i tydzien zleci ;) Fajnie ze sie tak zlozylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Czesc dziewczynki ;) mam dzis swietby humorek, slonko swieci a dzis beda goscie juz - uwielbiam gosci ;)) Krysiulk jak tescik dzisiaj ? Oby juz sie druga kreseczka pojawila Labrise jak samopoczucie, ostatni dziej na najblizsze 9 miesiecy jestes "sama" od jutra juz bedzie was trojeczka ;) to jest fajna swiadomosc ;) odpoczywaj duzo po transferze, zostajesz w domu przed te 2 tyg czy bedziesz pracowac ? Maju jak samopoczucie ?? Masz juz pierwsze objawy ? Fajnie ze mamy podobnie wiekowo ciaze, razniej ;) JaktaOla a Ty kiedy masz te badanie genetyczne, wiesz juz ? Milego dzionka dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiulk
Niestety nadal jedna kreseczka, ale temperaturka wysoka 36,75 sie trzyma ;) maz sie ze mnie smieje ze okres dostane a wbilam sobie do glowy, ze w ciazy jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas ja już się doczekać nie mogę :) Dzisiaj wezmę się za sprzątanie mieszkania meble, okna pomyje tak abym później nie musiała nic robić :) a poza tym aby ten dzień dzisiaj mi szybko zleciał :) Ja nie pracuję czasem coś tam mężowi w firmie pomogę ale ogólnie siedzę sobie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Krysiulk napewno jeszcze za wczesnie, za dwa dniu juz napewno cos pokaze LaBrise wierze, ka pracowalam piedzy punkcja a transferem wiec szybciej czas zlecial. To dobrze ze jestes w domku, pomietaj badz spokojna i ppzytywne nastawienie, musisz wierzyc se sie uda i sie uda ;) to jest bardzo szczesliwe forum Ja zalatwilam sobie ze koncze o 1 juz i wracam do moich 3 ulubionych dziewczynek, ale bedzie wesoly tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Dzień Dobry dziewczynki, jem śniadanko popijam kawkę inkę z błonnikiem hehhe zaraz się biorę za sprzątanie. Jeśli w trakcie ciąży się zmienia termin to ok, mnie to nie przeszkadza, im później tym lepiej....Widocznie moim siostrom rosły dzieciaczki równiutko dlatego ten sam termion miały cały czas.... hehehe Dziewczyny nacie też takie porąbane sny???? Odkąd jestem w ciąży ciągle coś dziwnego mi się śni, jak nie orgie, zdrady, powroty do byłego narzeczonego, to operacje, flaki, no masakra... Dziś mi się śniło, że pluję flegmą...Ciekawy sen chodzę i ciągle pluję flegmą do chusteczek, które już się kończą i mam stersa przez to...... No masakra jakaś....Mam nadzieję, że żadna z was akurat nie je, czytając to. LaBrise powodzenia życzę....Sabaw Tobie też. AnnaS dobrze, że rodzinka przyjedzie dzieci i rodzina to najlepszy lek na wszystko!!!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Krysia ja też chcę nad morze!!!!!! Jak możesz ukraś mi morze.... Ale Ci zazdroszczę!!!!! Temperatura na prawdę wysoka.... Na dwoj***abka wróżyła albo jesteś albo nie jesteś..... Ale Twoje przeczucia też mają znaczenie - podobno kobieta To wie!!!!! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia jak sie uda to w polowie lipca przyszlego roku chcemy znow jechac wiec moze faktycznie pojedziemy razem ;) nie wiem czemu ale jakos jestem pewna ze w koncu zobacze dwie kreseczki i sie negatywami narazie kompletnie nie przejmuje ;) albo to przeczucie albo urojenie hehe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sie zaczely bole brzucha i krzyza na @ nieee.... Oby nie przyszla, oby nie przyszla... Precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysiulk trzymam kciuki aby @ nie przyszła i aby teścik 2 kreseczki pokazał!! Ja już wszystko porobiłam cały dom posprzątałam :D a energia nadal mnie rozpiera hee :D obiadek ugotowany też i co tu robić ... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
LaBrise to siadz inodpocznij, przyzwyczakaj sie do nastepnych dni ;) Krysiulk moze to nie @ a oznaki szczescia, trzymam kciuki Sabaw co u Ciebie ? O ile dobrze pamietam masz transfer w piatek, to tez juz bliziutko ;) JaktaOla ja to mam sny ale erotyczne ;) taka przetwa w seksiku nie sluzy ale do 12 tyg lekarka zakazala.. Wszystko dla malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaBrise ty to masz powera ;) teraz zbieraj sily na jutro. Trzymam mocno kciuki za ciebie!! Ja jakies modly zaczynam odprawoac aby @ odgonic hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas A ty jak się czujesz? Krysiulk odgarniaj odganiaj aaa sio wredna @! :D siedzę sobie i czytam książkę... może jak emek wróci wyciągnę go na jakiś spacerek :) o ile nie będzie zbyt zmęczony po pracy.. Teściowa ma za chwilkę przyjść poplotkować :D więc znowu troszkę czasu minie. Maju jak u Ciebie, nic się nie odzywasz... Sabaw jak czas leci ciągnie się pewnie przed transferem jak mnie :D JaktaOla a jak tam Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×