Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kaszel dziewczyny znacie się poradzcie

Polecane posty

Gość gość

Byłam wczoraj z dzieckiem u lekarza bo katar zwykły zamienił mu się w ropny i do tego zapalenie spojówek ,zaczął pokasływać sucho ,lekarka powiedziała że mam mu 3 dni dawać dexa pico bo to jest na suchy kaszel więc dostał dopiero 2 razy ,a jak kaszel zrobi się odrywający czyli powiedziała że tak po tych 3 dniach ,to podawać np flegamine ,ale kaszel już dzisiaj jest odrywający się ,więc co robić juz odstawić ten na suchy i podawać inny .Dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj jakis wykrztusny jak się zaczyna to odrywac np flavamed lub mucosolvwan i po poł godzine od podania oklepoj plecki zeby nie zeszłu na oskrzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dzięki bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nebulizator nam ratuje rzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj wykrztuśny syrop do nosa mozesz dac na ten katar ropny wodę morska z miedzią nie pamietam nazwy tego specyfiku ale wiem ze w duzej butelce była i koniecznie sół fizjologiczna na te oczęta zaropiały ile dziecko ma lat podaj mu rutinoscorbin lub bioaron C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy inhalator i zanim poszłam juz do lekarza do robiłam mu inhalacje z soli,lekarka mu do nosa zapisała clamastinium ,szczerze powiem że nie wiedziałam że to również łagodzi katar ,młody ma pierwszy katar w życiu i w dodatku nie przyniósł go z przedszkola tylko starszy brat go zaraził i od razu taki paskudny ten katar bo gęsty i żółty ,zatarł sobie oczy i teraz ma zapalenie spojówek rano otworzyć nie może a do oczu przepisane ma krople z antybiotykiem bo tak się załatwił ,no i wodę morską do nosa mam i psikam mu . .lat ma 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pozostaje ci dawac to przez 3 dni , co masz jezeli nie pomoze to do lekarza po antybiotyk ogólny .Katar ropny to albo zatoki albo cos bakteryjnego a moze sinupret dla dzieci spróbuj . Tylko wtedy nic wykrzytusnego juz nie mozesz dawac jest przeciwskazanie bo sinupret działa rozrzedająco na wydzieline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akin

Jakiś czas temu też szukałem dla siebie inhalatora i trafiłem na ofertę Sanity. Sporo urządzeń, ja zdecydowałem się na dwa, dla mnie i żony i do tego inhalator dla dziecka o ciekawej formie, które może nieco przypominać dziecku zabawkę więc nie będzie się obawiać inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akin

Jakiś czas temu też szukałem dla siebie inhalatora i trafiłem na ofertę Sanity. Sporo urządzeń, ja zdecydowałem się na dwa, dla mnie i żony i do tego inhalator dla dziecka o ciekawej formie, które może nieco przypominać dziecku zabawkę więc nie będzie się obawiać inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×