Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takasobieja_86

Starającę się LISTOPAD

Polecane posty

Gość mata28
malutka, nie można się załamywać! Trzymaj się! Dziś się dowiedziałam że mam anginę..antybiotyk obowiązkowo..więc naprawdę przestałam przeklinać tą moją @ za to że się pojawiła. Jak tylko wyzdrowieję to zaczynam od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja_86
Także dziewczyny przenosimy temat na grudzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale mi się dziś smutno zrobiło. Jestem w 29dc, cykle mam 26-27, więc uznałam że mogę zrobić test. Zrobiłam dziś i nic:( W tym cyklu sporo się działo, pisałam już że tak od owu a szczególnie tydzień później miałam bóle jajników, przez zeszły weekend też i takie kłucie przy pęcherzu. Przez ten tydzień też dziwnie się czułam, taki ciężar tam na dole. Piersi mnie trochę pobolewają, ale zawsze przed @ tak mam. Nie mam żadnego śluzu. Nie wiem już sama, może to moja głowa tak działa na moje ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatuszki na łące
Jestem załamana.. Dziś jest mój 30 dzień cyklu i pojawiły się plamienia. Na bank będzie okres :( Testu nie robiłam i może dobrze. Czuję się ogromnie rozczarowana, zawiedziona.. :( Wiem, że nie powinnam się załamywać, ale tym razem nie potrafię. Byłam na 80% przekonana, że jestem w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie znów wystąpiło plamienie smutas.gif Zrobiłam rano test-negatywny. Pewnie to @ wariuje. To mój 27 dc smutas.gif a mam je co 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny któraś tu napisała wczesniej że pije zioło CZERWONA SZCZOTKA. Możesz mi napisać gdzie je kupiłaś? Pytałam w kilku zielarskich sklepach i w paru aptekach i nie mają tego:( Czy komuś z twoich znajomych to ziółko pomogło? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam przed chwilą ból dość mocny w podbrzuszu, na środku. Ból podobny do tego jak gdy dostanę @, ale nie dostałam. Teraz mi przeszło. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buulinka
witam was - chyba to najswiezszy watek staraczek wiec jesli pozwolicie chetnie sie przylacze :D ma 29 lat, 2 letnie dziecko i zaczynam starania listopad potraktowalam oberwacyjnie - sluz, owulacja i inne cykle mam od czasu porodu mega regularne - 28 dni teraz czekam na okres czyli w srode. mam nadzieje ze bedzie tak jak z pierwszym dzieciem w 1 cyklu staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buulinka
busia jesli moge cos doradzic umow sie na bete z krwii bedziesz miala jasny obraz z pierwszym dzieckiem jak robilam testy 5 dni po terminie okresu to byly negatywne... a w ciazy bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi:) dziś piątek więc muszę przeczekać weekend. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak porażka.. dziś dostałam:( Szkoda:( muszę iść i tak do gin sprawdzić czy wszystko dobrze z jajnikami, bo mnie tak bolały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula24
Cześć! Jestem tu nowa i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) Mam 24 lata, starania zaczęliśmy od listopada. Mam nieregularne cykle, raz co 20, raz co 26 dni. W 26 października miałam usuniętą 8, brałam antybiotyk i ketonal, 1.11 dostałam @, pomimo, że kochaliśmy się w dni płodne to dzisiaj się pojawiła @ :( Mój mąż nie liczył na to, że się uda a ja natomiast nie potrzebnie się nakręciłam... Nawet nie chcę myśleć co będzie później jak znowu nam się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuz
Dawno nie mialsm takiego dola. Siedze w kacie i wyje. Czuje ze juz za chwile przyjdzie Q . Wczesniej jeszcze walczylam, staralam sie a teraz jestem pewna, ze dziecka nigdy nie bedzie. Bog sobie ze mnie zadrwil. Podalam sie..... meza unikam i mam ochote krzyczec ze wogle sie nie stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaijuz też mam dola:( beczalam wczoraj:(myślałam że jak monitorowałam cykl to na pewno nam sie uda! Porażka boli okropnie jednak nie poddaje się walczę kolejny miesiąc.I Tobie też tego życzę! Walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja_86
Cześć dziewczyny :* widzę, że ten miesiąc raczej do owocnych nie należał.....musimy zebrać siły i zacząć od nowa grudniową walkę. Jutro powinnam dostać okres i od 2 dc zaczynam znów brać clo. Nie nastawiam się, że zajdę w ciążę....przestałam wierzyć....że od razu się uda....myślę, że im bardziej będe chciała tym będzie trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja_86
Nie poddawajcie się !!!! Ogłaszam GRUDNIOWE STARANIA!!!!!:) Dziś niestety dostałam okres, więc rozpoczynam nowy cykl . Od jutra clo i zaczynamy:) Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuz
Okres dzien 3 juz troche humor mi sie poprawil. Kupilissmy testy owulacyjne i zaczniemy starania od nowa nie wiem czy zniose kolejna porazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakamila
Za tydzień mam mieć hsg, ale wyszły mi pojedyńcze grzybki w wymazie i nie wiem czy przez tydzień to wylecze i będę mogła podejść do zabiegu ( dziś chcę się dostać do lekarza i zobaczymy) nastawiłam się juz na ten zabieg, a tak to cykl stracony wyluzuje może trochę. Oby rok 2014 okazał się szczęśliwszy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja_86
Może nie odrazu ale na pewno nam się uda :) ja dziś 2 dzien z clo za tydzień monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja_86
Halo jest tu ktos:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam się macie? Ja miałam w pt wizytę u gin, wszystko już w porządku oczyściłam się sama, mam zlecone badania hormonalne i odpoczynek :) w sumie szybko organizm wraca do normy, bo jajniki bolą i śluz płodny więc prawdopodobnie zbliża się owulacja. Odczekam 3 cykle i potem zaczynamy się na nowo starać. Tzn pod koniec stycznia planujemy na nowo zacząć starania po wynikach wszystkich badań :) a u Was jak tam? są już jakieś mamusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×