Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odkurzacz przenośny z Biedronki

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś posiada i powie, czy warto zakupić? Od jutra są w Biedrach po 69 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam kupić ale znajoma powiedziała że sie nie nadają do domu. Ona kiedyś kupiła i mąż zabrał do sprzątania auta bo stwierdziła że w domu nie chce takiego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chce go mieć do sprzątania samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem, jeżeli moc tego odkurzacza będzie w miarę ok, to można go stosować do szybkiego odkurzania np kuchni czy zbierania sierści przed przyjsciem gości ;d Chciałem go dzisiaj kupić ale niestety nie doszły ;/ Mam pytanie - w gazetce jest napisane, że w zestawie jest turboszczotka - czy dobrze rozumiem, że to taka jak w odkurzaczach cyklonowych ( obracjąca się szczotka do wyczesywania sierści etc ? :D pozdrawiam wszystkich, którzy chcą kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w 3 biedronkach i w żadnej nie było. A napaliłam się na ten odkurzacz jak szczerbaty na suchary :O Dziwne, że nigdzie ich nie ma :( Może będą z poślizgiem. Kupiłam za to żelazko i super. Nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez nie dotary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja dziś go kupiłam jest trochę głośny, ale z odkurzaniem daje sobie bardzo dobrze radę, długi kabel 3 końcówki jest ok jak za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiony :) Moc 400 W. Waga 2 kg. Wygląda nieźle. Można go postawić w pionie - nie zajmuje dużo miejsca. Kabel można zwinąć wzdłuż rączki. Rączka trochę chwiejna, nie wiem jak z filtrem, który wydaje się być nie wymienialny. Trochę głośny ale spełnia podstawowe funkcję odkurzacza. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też go kupiłem. Zawiodłem się, bo w gazetce i na pudełku od odkurzacza jest informacja, że posiada turboszczotkę ... chyba producenci nie wiedzą co to turboszczotka, bo zamiast niej w zestawie jest ssawka na kółkach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nie ma to jak odkurzacz centralny. Ja mam tej firmy: http://www.aldopolska.pl/ i jest doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o odkurzacze, to fajną sprawą jest odkurzacz centralny. Mam coś takiego - http://www.beam-djak.pl/elektrolux a przenosna jest jedynie rura do odkurzania, nic nie trzeba nosić więcej, bo cała instalacja jest w ścianach a jednostka centralna w garażu poza domem, więc nawet go nie słychać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki odkurzacz to przede wszystkim wygoda oraz łatwość w dotarciu wszędzie. Ja świetny jakiś czas temu kupiłam sobie na allinside.pl, po bardzo niskiej ccenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej zainwestować w naprawdę porządny odkurzacz? Ja kupiłam sobie jeden z odkurzaczy centralnych firmy www.profieurope.eu i to były naprawdę bardzo dobrze wydane pieniądze, mam pewność, że to sprzęt, który będzie mi służył naprawdę wiele lat. Kable takiego odkurzacza się nie plączą, nie trzeba go dźwigać po schodach..naprawdę rewelacyjna sprawa. Teraz wszystkim polecam odkurzacze tej firmy, bo są naprawdę niezawodne, a firma profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie inwestowąła w taki z biedronki, chociaż czasmai maja dobre produkty. Jakchcesz cos dobrego mogę podpowiedzieć to co ja mam. Amika ma świetne odkurzacze moim zdaniem, dostałam od teściowej, bo chyba ma taki sam, z mężem wprowadziliśmy się niedawno i prawie nic nie mamy jeszcze, ale odkurzacz się zawsze przyda,a podobno super działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam kupić porządny odkurzacz, który długo mi posłuży, a nie od razu się zepsuje. Kupiłam wodny odkurzacz Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl i jestem z niego bardzo zadowolona. Radzi sobie z każdym brudem, łącznie z sierścią, pochłania cały nieprzyjemny zapach. To był naprawdę dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×