Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małoznana

Zapomniałam jak sie flirtuje

Polecane posty

Gość małoznana

..nie pamiętam..jeszcze ta jesień brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
warknij w innym kierunku..;-) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedni
To tak jak ja, jak masz ochotę to pisz na maila może sobie co nieco przypomnimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
ja naprawdę zapomniałam jak flirtować..nie chce mi się nawet bo wiem do czego to prowadzi...straciłam animusz ..a podono przed 40 kobieta jak wulkan goraca hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to tylko zapomniałaś, bo ja nie potrafię w ogóle flirtować, po prostu się do tego nie nadaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
byłam flirciara ..miałam to "cos" a teraz? siedze jak ten cudak w domu i użalam się nad sobą..gdzie ten wulkan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
co wiedziałeś warczący to wiedziałeś hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedni
A ja myśle że to może jesienna depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
Nie chyba nie, to coś co dopada mnie od czasu do czasu, z wampa zmieniam się w szara mysz..przemykająca cichaczem ulicami, a podświadomie uwielbiam zdrowy flirt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedni
Czyli jesienią i wiosną , chociaż wiosną to może nie, może jesienią i w zimie. A tak na poważnie to może nie spotykasz odpowiednich facetów, którzy byli by tego warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, nieodpowiedni jesteś odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedni
Tego nie wiem, a reklamować się nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
Chodzi mi o zdrowy flirt,.nie o sex stricte..o to że trace iskre w oku..swiadomosc sexualnosci .. to starość? Jak to pzreciez kobieta jak wino.. przecież im starsza tym lepsza..przecież włos siwieje dupa szaleje wiec? Jakas terapia mnie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wypierdzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
Może boje się przemijania? A faceci, gdzies wydaje mi się ze sa jak klony..to mnie chyba zniecheca..zniecheca..Pisze o flircie nie o sexie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedni
Chciałbym móc zajrzeć w twoje oczy , ta iskra z pewnością gdzieś tam jest :) , a my faceci napewno nie jesteśmy klonami. Każdy z nas jest inny i ma co innego do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
Wlasnie chciałabym by ktoś spojrzał w oczy..zniesmacza mnie obleśne spojrzenie jak na towar..potencjalny worek na sperme..z wiekiem to obrzydliwe..takie sa realia niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedni
W takim razie potrzebujesz, przeszywającego na wskroś męskiego spojrzenia, chciałabyś usłyszeć kilka miłych , ciepłych słów, dostać bukiet kwiatów , poczuć delikatny a zarazem stanowczy dotyk. Poprostu chcesz być traktowana tak jak należy traktowac kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
Chcialabym moc być znowu młoda i pelna wigoru.. Ale to prawda co napisales.. Ale moje serce jest zimne i nie ufa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedni
Czemu nie ufa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
Nie ufa bo jak pisałam wyżej wszystko sprowadza się do jednego.. Flirt w tych czasach nie ma magii, nie kreci jak kiedyś..wszystko jest przewidywalne. Chyba jestem rozgoryczona ... Mam zle nastawienie dlatego tak reaguje..Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja flirtuje codziennie :) i kocham to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
Przerabialam czaty i tez mam kamere..ohy ahy już mnie znudzily sa zbyt szablonowe..Chce spojrzenia realnego fajnego faceta..nie tylko budowlanca na rusztowaniu choć to prawda ze oni doceniają urode kobiety:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flirt to taka zdrowa zabawa... :) ahhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flirt nie musi być za każdym razem pełnym erotyzmu...flirt to magia , czarujesz małym gestem i obserwujesz reakcję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedni
Nie wydaje mi się. Ja lubię poflirtować z kobietami zarówno znajomymi jak i nie. Ale nigdy nie sprowadzam tego zaraz do seksu, chociaż nie powiem że mi się nie zdażyło. Ale z drugiej strony wiele zależy też od kobiety i jej podejścia do flirtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoznana
Siedzialam dzisiaj na fotelu dentystycznym i mily przystojny pan doktor grzebal mi w ustach nachylajac się maxymalnie nade mna a ja nic... zero reakcji..jakbym była bezplciowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×