Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AleksandraSkalpel

Skalpel z Ewką Chodakowską

Polecane posty

Dzisiaj zaczęłam program treningowy Skalpel Ewy Chodakowskiej (najwyższa pora! :-)). Zamierzam ćwiczyć trzy razy w tygodniu, żeby na początku mojej drogi do zgrabnego ciała nie przedobrzyć, bądź się nie zniechęcić. Wiadomo, że razem raźniej, więc może są osoby chętne podjąć wyzwanie i złączyć się ze mną w boju? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
Ja robię już 4 raz...niby tak mało ale już coraz lepiej mi idzie...nie robię całego niewiele mi brakuje:)najgorsze to jest to ze strasznie bola mnie uda w tych przysiadach.A tobie jak idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_65
Chętnie dołączę, ja jeszcze nie próbowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_65
Czy masz płytę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
znajdz na youtube te cwiczenia.Ja z nich korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
ja nie robie calego tylko tak czesciowo po prostu jak juz nie moge wytrzymac to chwilke przestaje i robie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skalpel to rewelacja, po trzech tygodniach (cwiczylam dwa razy w tyg) celulit zredukowal mi sie o polowe i na brzuchu mialam juz taki delikatny kaloryfer. teraz znow sie zapuscilam, ale niedlugo startuje polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
ale robilas tylko sam skalpel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1111111111
ja też ćwiczę już prawie 2 tygoidnie (i tylko dwa dni przerwy, m.in. dzisiaj) skalpel uwielbiam jeszcze czasem robiłam killera tak z 20 minut (więcej nie wyutrzymam) i potem skalpel od jutra znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1111111111
no a ja widze mega poprawę w kolanach - zawsze miałam takie bleeee no i jeszcze mniej jem ale ja mega grubas jestem więc chyba mi jeszcze zejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
magda1111111111 a robisz caly skalpel bez problemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_65
To było najdłuższe 15 minut mojego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_65
Magda11111 Stosujesz dietę ?? Czy tylko same ćwiczenia ?? Ja rozpoczęłam dietę i rozpoczynam ćwiczenia. Mam do stracenia około 10 kg, przy wzroście 164 cm ważę 66 kg. mam brzydkie uda i kolana no i jestem zbyt okrągła, mam tłuszcz na brzuchu i ogólnie nie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1111111111
robię cały skalpel do końca ja waże ponad 90 kg (176) ale kondycję to ja mam (trójka dzieciaków) gruba jestem raczej z hormonów ale mi pomaga a najbardziej te kolana cieszą- zawsze były wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_65
Dzięki Magda :) Mam nadzieję, że mi tez pomoże. Nabrałam wielkiego zapału, ale niestety mam dość kiepską kondycję, zrobiłam wczoraj 15 min, jutro może będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie killera, turbo spalanie, zawsze do konca robilam, ale ogolnie z kondycja u mnie nie najgorzej. efekty sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja od jutra wracam do Skalpela, na Turbo i Killera nie mam az takiej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaa
08.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość Skalpel to rewelacja, po trzech tygodniach (cwiczylam dwa razy w tyg) celulit zredukowal mi sie o polowe i na brzuchu mialam juz taki delikatny kaloryfer. Po 6 razach skalpela zrobil ci sie juz kaloryfer na brzuchu :D?? No go, nie wierze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaleplowa od wczoraj
Cześć Dziewczyny. Moge dołaczyć? Mam 32 lata i waże 60 kg przy wzroście 168. Jeszcze rok temu wazyłam 65 kg, bo bardzo ładnie schudłam po karmieniu piersią, ale niestety siedząca praca zrobiła swoje. Chodziłam jakiś czas raz w tygodniu na fitness do pobliskiej szkoły, ale zniechęciłam się bo raz to za mało, a na 2 razy nie miałam czasu żeby sie wyrywac z domu. Od jakiegoś czasu w głowie narodziła się myśl, zeby ćwiczyć w domu. Zaczęłam szukać jakiegoś zestawu ćwiczeń i narazie mam Skalpel Ewy Ch. Wczoraj o 9 rano przecwiczyłam cały zestaw z małymi niedomaganiami ale dotrwałam do końca. Dziś małe zakwasy. Dziś jak wróce z pracy to chce znowu pocwiczyć. Mam nadzieje, ze wytrwam z moim postanowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaleplowa od wczoraj
Poprawka: Mam 32 lata i waże 70 kg przy wzroście 168.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
Skaleplowa od wczoraj to ładnie ja na samym początku nie dawałam rady zrobić całosci pory mam problem z dwoma ćwiczeniami także brawo znakomity początek:)Ja mam za sobą dwa tygodnie i silną motywacje pora na zmiany:D także dziewczyny nie poddajemy się:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam cwiczyc w miare systematycznie ciekawa jestem efektów. Jutro sie zwaze i zmierze powtornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomka a ktore sprawiaja Ci trudnosc? Ja osobiscie nie lubie tego ćw, w ktorym podnosi sie noge do gory i stawia z tylu, zwykle sprytnie je omijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
mała56 no od tego cwiczenia co sie noge podnosi zaczynaja sie schody:D To jeszcze robie dobrze chociaz czasami rzuca mnie na boki:D Ale pozniej z tym przysiadem w rozkroku co sie piety same podnosi no nie daje radyyyy uda mi wysiadaja....wiekszosc na nogi to dla mnie nadal wyczyn widocznie mam slabe miesnie i strasznie boli.....a ty jak masz,tez cie bola te nogi czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Witam Was :) Słomka - Ty masz za soba 2 tygodnie a ja 2 dni :) Wczoraj ćwiczyłam, żeby zakwasy które czułam rozruszać :) Mała56 - no fakt ćwiczenie kiedy nogą do tyłu daje rozkrok jest trudne, bo mam słabe nogi. Problemem jest też kiedy nogami macham na boki na stojąco - długo nie daje rady, ale wierze że będzie coraz lepiej :) Wczoraj mąż zajął się córką, żebym mogła poćwiczyć. Wspiera mnie i pomaga :) Dzis mam przerwe, będę ćwiczyć teraz w środe. Nie moge przeszarżować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mi w piatek strzeli miesiac jak cwicze skalpel. Najwiecej problemu sprawia mi cwiczenie na nogi w pozycji lezacej, tzn gora dol, przod tyl i kolka. Wymiekkam przy nim. Reszta spoko. Robie caly ale spocona jestem jak szczur. Pierwszy raz to po 15 minutach myslalam, ze wysiade. I tak z dnia na dzien coraz dluzej, coraz dluzej :) i od jakichs 2 tyg robie juz caly. Fakt czasem mi cos nie wyjdzie, no ale nie poddaje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Cześć Gość :) Widzę że jest nas więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 20
ja ogolnie lubie cwiczenia na nogi, cwicze na orbitreku kilka razy w tyg po godzinie wiec nie mam problemow. Przy tym jednym poprostu wymiekkam :D (to ja z 9:38)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×