Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AleksandraSkalpel

Skalpel z Ewką Chodakowską

Polecane posty

Skalplowa od wczoraj - ja mam o tyle dobrze, że jestem na urlopie rodzicielskim jeszcze przez 2 miesiące więc cały dzień siedzę w domu. Ale wieczorem właśnie tak już o 18 jestem już taka padnięta, ze nie mam ochoty na nic.....no a słodycze niestety są bo mój m jest strasznym łasuchem :) Siostra mi podpowiedziała bym na tą szufladę nakleiła sobie zdjęcie Ewy, a jak mam ochotę na cos słodkiego to lepiej wziąć owoc.....ćwiczę swoja silną wolę! NIE JEM SŁODYCZY!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
agus29 - No to mamy taki sam problem z naszymi połówkami, bo mój to tez straszny łasuch :) Po obiedzie musi być chlebek z miodem lub inna słodkość dla niego. Ja na szczęście miodu nie lubie :) za to jakbym mogła to bym siedziała w cynamonowych herbatnikach, wiec ich nie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
ach te slodkosci:)Ja zaczne pisac dokladnie co jem...jak bede miala na papierze to zobacze gdzie popelnam bledy....trzeba sie wziasc w garc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Dziewczyny, ja mam 1,5 litra owsianki w termosie w pracy na cały dzień. Owsianka z kaszą jaglaną na wodzie z orzechami i rodzynkami z miodem. Potem wracam do domu i jemy obiad. W obiedzie chodzi o to zeby zjeśc małą porcje a nie do pełna :) Jesli jestem jeszcze głodna pod wieczór to raczej zapijam ciepłą wodą albo zjem coś delikatnie. Aha, ciepłą wode pije cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam......cynamonowe herbatniczki :) Z tym jedzeniem właśnie jest problem :/ tzn staram się jeść te 5 posiłków dziennie ale w sumie nie wiem ile zjadam kalorii. Może macie jakieś propozycje co jeść ale się najadać, nie głodzić? Owsiankę tez często jem ale na mleku 2% właśnie z rodzynkami i łyżeczką miodu. Wieczorem nie zasnę jak burczy mi w brzuchu więc kolacje jem ok 20 z herbatą zieloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Cześć Dziewczyny. Wczoraj nie cwiczylam bo po pracy szybko obiad, potem rodzice przyjechali i siedzieli do 20:00 więc potem to już szykowanie wszystkiego na dzisiaj i zrobiła się 21:30 więc szybko spać, bo o 6 rano pobudka :) No, ale dziś nie odpuszcze :) a w sobote i niedziele to od rana i nie ma bata :) Z jedzeniem zawsze jest kłopot bo sprawia dużo przyjemności ;) Ja nie licze kalorii, po prostu jem tak, zeby sie nie opychac do oporu. agus29 - jak Ci burczy w brzuchu to zjedz coś, nie katuj się tak! Zjedz cos lekkostrawnego na noc,np, jakies gotowane warzywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwiczylam skalpel ewy 3 tygodnie. Za drugim podejsciem zrobilam caly i kazdym kolejnym razem musialam sie zmuszac, zeby pociwczyc. Jest bardzo flegmatyczna, zero energii, do tego pokazuje nieprawidlowy sposob wykonywania niektorych cwiczen. To bylo w czerwcu. Teraz od 6tyg cwicze z jillian michaels, 30 day shred. Odzywiam sie zdrowo, zrezygnowalam tylko calkowicie ze slodyczy. Na dzien dzisiejszy schudlam 5,5kg, mam ladmie zarysowane miesnie a przede wszystkim -energie, czego mi po ewce brakowalo. Takze jak chcecie sobie zaoszczedzic czasu - zacznijcie od razu od jillian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Jilian Michaels przerobiłam kilka jej programów, z Ewką ćwiczyłam 3 miesiące schudłam ale miałam flaka zamiast ciała po Jilian i treningu z obciązeniem ciało zaczeło się ujędrniać :-) obecnie ćwicze z Schounem T Insanity, Asylum i Focus t25 uwielbiam tego faceta on to dopiero motywuje, jak z nim raz spróbujesz już nie wrócisz do E. Ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
gość5555 - witam Cie serdecznie :) Napisz cos więcej o sobie :) Ile ważysz, wzrost i ile masz lat ? Może tym razem się uda jak będziesz miała wsparcie od nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
Ok. Jestem chyba najstarsza:) mam 44 lata i 78kg :( chociaz jeszcze 2 miesiące temu było 89. Nieźle zjechałam ,co nie?:) Jestem niepracującą kura domową i mam zamiar zrzucić jeszcze z dychę ,tak będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Rzeczywiście zrzucenie tyle kg to nie lada wyczyn :) Gratulacje :) Jeszcze 10 kg to chcesz wazyć 68kg... a ile masz wzrostu? Ja mam 168 i waże 70 kg. Marzy mi sie waga 65 :) tak jak rok temu, wtedy czułam się najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
Mam 164 :) i 6 z przodu bedzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Aha :) No masz racje, 6stka z przodu to już jest lepiej :) Wiesz, ja właściwie to nie skupiam się na wadze, tylko na tym, zeby ciało zaczeło lepiej funkcjonować. Żeby nie było tak, że inny wysiłek powoduje u mnie zadyszke, więc na pierwszym miejscu przede wszystkim kondycja i zdrowie dla mojej córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
To tak jak u mnie:) też mogę ważyć dużo więcej ,obym wygladała na dużo mniej;) mam małe dzieci i musze im dorównać :) a troszkę się zapuściłam:( Bardzo sie cieszę ,ze buduja nam ścieżkę rowerową i na wiosnę jak znalazł,wskoczę na rower ,albo rolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Własnie rozmawiałam z moją kuzynką z Niemiec- Ona tez Cwiczy z Ewą :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
A ja prasuję ,nazbierało sie z tygodnia:) i tak mi lekko na duszy i ciele ,że aż sobie tańcuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
gość5555 - zauwazyłam znacznie większy komfort psychiczny od kiedy postanowiłam ćwiczyć. Mimo, że jeszcze nic nie schudłam, to świadomość że robie cos w tym celu daje niezłego kopa, tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
aha, jeszcze jedna prosba :) Napiszcie z jakiego jestescie województwa albo miasta :) Ja jestem Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
Ja z lubuskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Oooo, to w sumie sąsiadujemy województwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymać dziewczyny :) ja już po kilerze, jutro skalpel. W sobotę daje trochę odpocząć mięśniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
agus - super! Ja dziś mam skalpel do końca tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co tu tak pusto? która już ćwiczyła? ja jeszcze nie ale jak tylko dziecko mi się obudzi zakładam strój, buciki i do roboty :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka1414243
no cos faktycznie pusto:)Ja jeszcze mam cwiczenia przed soba.... nie odpuszczamy dziewczyny...prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, prawda :) Ja już po ćwiczeniach :) tak sobie myśle ze może w poniedziałek spróbuję turbo spalanie. Jak da rade zrobić całego kilera to i turbo dam radę. Planuję również zakupić książkę Ewy. Ma ją ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Cześć Dziewczyny :) Zapomniałam Wam pisać, że ja w week nie mam neta :) ale od wczoraj w końcu mam tylko, że taki mobilny, więc właściwie siedze na necie jak naprawde muszę :) Ja w piątek ćwiczyłam od 19 a w sobote od 10. Dziś też planuje jak już córka naogląda się bajek i zajmie się sobą :) Słomka - nie odpuszczamy :) agus29 - oglądałam książke w sklepie. Jak ktoś ma kłopot z ,motywcją i organizacją to dla takiej osoby warto zakupić książkę, mi jest nie potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś przerwę w ćwiczeniach ale od jutra zaczynam turbo. Mam nadzieję, że dam radę ;) skalpelowa - mówisz o tej książce "zmień swoje życie z E.CH"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
agus29 - nie wiem czy ten dziennik się tak nazywa, ale mówiłam o tym właśnie dzienniku który się wypełnia samemu codziennie :) Ja mam lenia, bo od rana nie mam humoru bo córka od rana była kiepska. Narzekała na ból brzucha i od rana siły mnie opuściły, ale czytam sobie Ewe na Facebooku i się motywuje i siły myślę że wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelowa od wczoraj
Dziewczyny, jakoś się w końcu po obejrzeniu filmu i zrobieniu odkurzaczem domku wzięłam za ćwiczenia :) Więc jestem zadowolona :) 3 dni z rzędu udało mi się poćwiczyć :) Moi rodzice dziś wyjechali na Kanary więc jestem ciekawa czy zauważą we mnie różnice za 3 tygodnie :) mam motywacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skalpelowa - super, ze Ci się udało zmotywować :) ważne by ćwiczyć systematycznie. Ja dziś zbieram siły na cały tydzień, choć dziś widziałam cały film turbo spalanie i nie wiem czy dam radę :/ zresztą niektóre ćwiczenia nie nadają się na moje warunki domowe ;/. Dziś gadałam z siostrą i mówiła mi że u niej efekty były widoczne po 3 miesiącach tylko, ze bez żadnej diety. Za mną już prawie 2 miesiąc więc czekam na widoczne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×