Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bogdanem

czy feromony dzialaja

Polecane posty

Gość damian w.

powiem tak przez 3 lata kupowałem różne feromony az do czasu kiedy kupilem aluramin ze strony  bebjo.pl/feromony


te feromony wymiatają, mam zone ale wstydze sie jej o tym powiedziec ze mam takie cos heh. dopracy sie tym pryszcze i kobiety dosłownie mnie obwo...a iwdze jak sa troszke mna zainteresowane, ostatnio najlepsza kolezanka mojej zony tak bardzo sie przyblizyla do mnie czym tak pachce ze aż moją szyje musla ustami i sie sploszyla tak bardzo chcial mojej skory skosztowac,,normalnie mam fajna zabawe..feromony sa droge ale mozna fajnie uwodzic naprawd epolecam jej drogie ale dobre az za dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość againa

Ja początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona ale któregoś dnia podczas babskiego wieczoru razem z koleżankami zaszalalyśmy i w sklepie intymność zamówiłyśmy sobie po buteleczce Love Desire
Stosuję je od tygodnia i zauważyłam znaczne różnice w kontaktach z mężczyznami - są jakby milsi, znacznie się do mnie przymilają, chcą pomagać Nie wiem własnie czy to zasługa feromonów czy tylko efekt placebo - niemniej nie zamierzam z nich jak na razie zrezygnować.
W najbliższym czasie czeka mnie kolejne babskie spotkanie i zamierzam wypytać się kumpeli czy na nie również zadziałało. Rozmawiałam już z jedną i ma podobne odczucia co ja./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feci

Ja wlasnie jestem ciekawa bardzo wykorzystania feromonow w pracy
Jakiś czas temu dostałam swoją pierwszą wymarzoną pracę - w jednej z większych firm warszawskich. Duża odpowiedzialność i stres ale jednocześnie satysfakcja.
Zastanawiałam się o wpływie feromonów w pracy, w biznesie. Gdzieś wyczytałam, że naprawdę poprawiają kontakty z innymi ludźmi - szczególnie z mężczyznami - a jest ich bardzo wielu w moim miejscu pracy.
Zapoznałam się nieco z tematem i polecane są dwie marki: Love Desire oraz pheromone essence . Czy może ktoś z Was ich próbował? Myślicie, że warto zobaczyć jak to działa?
Z jednej strony jestem nieco sceptyczna, z drugiej bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma33

Coś w tym może być !
Mi feromony poleciła znajoma. Dziwiłam się co ona robi, że tak działa na mężczyzn w swoim otoczeniu. Fakt - ma fajną osobowość ale nie jest miss ...
Zdradziła mi. że zamówiła sobie buteleczkę feromonów - konkretnie tych pheromone essence o których piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irriti

No no ciekawe Zajrzałem sobie z własnego zainteresowania do tego sklepu i widzę, że można zamówić sobie męską wersję tych feromonów
Tak się składa, że ja z kolei pracuję w bardzo sfeminizowanej firmie tak więc może sobie sprawię te Love Desire - dla własnej ciekawości czy działa
W sumie nie jest to duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszja

Ja postanowiłam zaryzykować Zamówiłam sobie jakiś czas temu w feromarket.pl/ Love & Desire - w sumie sporo się o nich naczytałam w sieci i mają naprawdę sporo pozytywnych opinii. Tak więc postanowiłam zaryzykować (ich cena bez przesady nie jest taka wysoka ...) Teraz bede je próbowała. Czy działają to się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marselina

hehe ja ich używam od dłuższego czasu Widzę, że ktoś również o nich słyszał. Jak dla mnie fajna sprawa - działają na mężczyzn w moim otoczeniu. Zapach ładny ale jedynym mankamentem jest to, że nie trzyma się cały dzień tak jakbym chciała. Chociaż to może i dobrze bo by mi się szybko znudziły. Są wydajne tak więc buteleczka powinna posłużyć Ci na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
7 minut temu, Gość Marselina napisał:

hehe ja ich używam od dłuższego czasu Widzę, że ktoś również o nich słyszał. Jak dla mnie fajna sprawa - działają na mężczyzn w moim otoczeniu. Zapach ładny ale jedynym mankamentem jest to, że nie trzyma się cały dzień tak jakbym chciała. Chociaż to może i dobrze bo by mi się szybko znudziły. Są wydajne tak więc buteleczka powinna posłużyć Ci na długo.

I TAK STAD ...OLE...Narazie czekam co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

MATKA juz wie ze sie wynosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoroto

ja również zamówiłam sobie swego buteleczkę Love Desire Z tym że zamawiałam w sklepie intymnosc Była tam adnotacja o darmowej wysyłce. Nie wiem jak jest teraz.
Obecnie testuję na kolegach z pracy. I muszę przyznać, że są znacznie milsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek

Jeśli szukacie dobrych afrodyzjaków, to powiem tak:) Spróbujcie sobie tych kropli Extra Strong Elixir - Krople do napoju, które dodaje się do napoju (do kupienia na stronie sklep-intymny.pl) u mojej kobiety robią genialną robotę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akamd

Kupiłem sobie pheromone essence. Nie mają zapachu, no trochę, wcześniej myslałemze będą jakoś pachniały ale tutaj nic. Jak je dozować? Bo nie ma instrukcji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiende

W przypadku tych feromonów nie powinieneś przesadzić. Najlepiej zacząć na początku od 0,5 kropli do max 1 kropli. No i raczej na miejscach, które nie mają styku z ubraniem (musiałbyś bardzo często prac ubrania). Potem zamaskuj feromony jakimś swoim zapachem. To,że nie pachną to normalne ponieważ substancje zawarte w feromonach są pozornie przez nos niewyczuwalne. Ale są to substancje, które podświadomie uważamy za atrakcyjne oraz które przyciągają do nas drugą osobę. Najlepiej obserwuj działanie i jeśli nie zauważysz zmian to wtedy zwieksz dawkę ale nie przesadzaj. Więc niż 2 krople pheromone essence nie jest wskazane bo zamiast przyciągania może powodować u innych osób agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akamd

Wczoraj byłem pierwszy raz w robocie i ich użyłem I wydaje mi się, że jest różnica.Mianowicie babki w pracy, mówiły czy zmieniłem zapach (pomimo tego,że używam jednego od kilku lat). Jakieś takie milsze były. W pracy atmosfera przyjemniejsza. Co ciekawe to lepiej mi się również gadało z szefem jak przyszło do składania raportu ;) Jutro wypróbuję większą dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picock

Na początek love desire ( optymalnie jakbyś sobie kupił te w ciemnej butelce bo są mocniejsze). ewentualnie pheromone essence Tutaj nie masz typowych perfum ale już mocniejszą esencje tak więc wystarczy jedna czy dwie krople na nadgarstki albo za szyją aby zadziałało. Możesz również mieszać chociaż uważaj żeby za dużo na siebie tego nie wylać bo może wręcz powodować u ludzi agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dobrych kilku lat jestem z jednym facetem . Ogólnie układa nam się ale zastanawiam się czy nie spróbować feromonów. Ogólnie głowny powód jest w tym, ze dziewczyna kolegi podoba mu się za bardzo i mam wrażenie, ze on jej też. Nie wiem czy nie jest to jedynie moja wyobraźnia ale nie przepadam za konkurencją. Chcialabym poczuć się znowu jak numer 1.

Co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zaczynać stosowania fero od mieszanek bo nie znając własnej dawki można łatwo przedawkować i efekt będzie odwrotny, tak więc nie mieszajcie dziewczynie tutaj w głowie. Na początek zamiast Pheromone essence poleciłbym love desire, w przypadku pheromone essence stężenie feromonów jest takie duże, że łatwo jest przesadzić oraz efekt będzie zupełnie odwrotny od zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałam ich nigdzie w mieście stacjonarnie, tak wiec nie wiem czy będzie taka opcja, chociaż tutaj u góry wspomagają o jednym sklepie w którym można je dorwać. Sama kupowałam je trochę w ciemno ale zapach w sumie mi się spodobał, tak wiec zostawiłam. Ale jeśli boisz się, ze zapach nie będzie Ci odpowiadał to polecam fermony bezzapachowe. Na przykład Pheromone essence. Możesz ich używać sobie razem z zapachem, który Ci się po prostu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, ze działa to dawno poznana prawda naukowa. Naukowcy potrafią ustabilizować substancje, kóre działają jak prawdziwe ludzkie feromony. Nie możesz jednak oczekiwać, że substancje takie będą w tanich feromonach za 20 czy za 30 zł jak jest ich sporo na allegro.Bo coś takiego raczej nie ma prawa się udac. Dlatego jeśli już to możesz przetestować je w droższych zapachach. Love Desire premium są dość drogie ale w porównaniu do wersji podstawowej mają o wiele więcej feromonów. Pheromone essence są ze wszystkich najdroższe oraz o mniejszej pojemnosci.Ale w ich przypadku równiez nie ma co przesadzić bo efekt może być zupelnie odwrotny od zamierzonego. Musiałabyś sama to przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×