Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Gość gość
Tak masz rację i dlatego był tam też Wilgus i Sankowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale sankowski mial wczesniej program i trzeba też wziąć pod uwage jego wiek. w pewnym wieku lekarz już nie jest tak dobry, rece nie pracują za dobrze. slyszalam tez ze jeden z tych lekarzy nie operuje juz od dawna ale ma od tego ludzi. nie wiem czy to prawda. przed operacją trzeba sie dobrze zastanowic. zrobic wywiad. obejrzec jak najwiecej nosow robionych przez lekarza. skontaktowac sie z ludzmi osobiscie a nie tylko przez internet anonimowo, zbaczyc zdjecia przed i po lacznie z tymi w gipsie i siniakami by wszystko bylo wiarygodne. ja przeczytalam fora, portale z info o opreacjach, przeanalizowalam cala liste mozliwych powiklan i mailowalam z lekarzami dopytujac jakie powiklania moga wystapic z jakiego powodu, z winy lekarza czy w wyniku gojenia albo z winy pacjenta, mialam kontakt z wieloma osobami po operacji i zdecydowalam sie na szczyta. wczesniej tez mailowalam z ni, pytalam, wyjasnialam. dowiedzialam sie jakie jest ryzyko powiklan no i wiedzialam ze problemy z oddychaniem jesli wystapia to w moim przypadku w wyniku procesu gojenia, np przerostu blizn albo gdy blizna ciągnie skórę i zmniejsza wlot powietrza w nosie. no niestety u nawet najlpeszego lekarza tak sie moze stac. i caly czas zastanawiam sie czy bede miec te problemy z oddychaniem. narazie po operacji krotko ale oddycham dobrze ale teraz jeszcze opchlizna i wiem ze jak odejdzie to moge oddychac gorzej. boje sie ale wiemze lekarz byl dobry i nie obwinie go za to. jedynie siebie ze sie zdecydowalam na operacje ale wybor lekarza byl ok. za 20 lat do dr sz pewnie bym juz nie poszla bo nie wiem w jakim stanie byly by jego ręce wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
Odświeżam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co sie tak naśmiewa pisze jeszcze w innych tematach widać ze z głową coś nie tak. a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminaCCC
Zapisałam się do dr Szczyta,mam termin na 2016 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wytrzymałbym tyle czasu z takim i powikłaniami , choć wiem że to dobry wybór . z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze chociaż jaklik chce Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie ma nosa jak gargamel czy baba jaga niech da sobie spokój. Wybór partacza i całe życie może być potem zmarnowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Ja mialam tylko operacje kolca przegrody, a mam zmieniony ksztalt nosa i mamcniedrozny nos. Czy moge dostac.odszkodowanie? czy w ogole.da.sie cos z tym zrobic? pozdrawiam, Erika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za laryngolog ci to robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje jakbym nie miala przegrody... jakby sie ona ruszala. Erika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne , ile czasu jestes po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,ze to malo,ale mialam operowana tylko czesf chrzestna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To marny z niego laryngolog, a ty nic konkretnego nie opisujesz nie wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzien dzisiejszybylam juz.u kilki lekarzy laryngologow i moj stan sie niepoprawia. Oni mowia, ze wszystko ok. A ja nie czujenosa i nie moge.oddychac. jakby ktos mi odcial nerwy. Nie moge tez robic niektorych min i stracilam czucie w lewej cz.twarzy ...erika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co czemu? Bo tak dlugo zle sie goi.Erika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odstąpię" termin wizyty na LUTY do dr SZCZYTA :) więcej info na katarzyna.ismeniuk@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmilka
Witam,jestem 8m-cy po korekcie nosa..był duży,gruby garbaty..grzbiet jest ładny ale koncówka nadal gruba,jakby opuchnięta..czy ona będzie jeszcze mniejsza,czy to już finał?niby dopiero po roku,nos staje się ostateczny ale czy to prawda?jednak jest rzecz gorsza..mianowicie to oddychanie..masakra jakaś!!przez cały czas biorę różne krople,a ostatnio jest coraz gorzej..chyba juz się uzależniłam,bo starczają na 3godz..w nocy koszmar..zero oddychania nosem...byłam u laryngolog,czekam teraz na wynik rtg zatok..niby pocieszyła mnie,że to standard,ze uszkodzone zostają naczynia limfatyczne,które b.długo się regenerują ale da się to naprawić..mimo to, ja już się załamuję..zapisała mi nawet sterydy do nosa,które zaraz wyrzuciłam,bo po podaniu tak się zapchałam,jakbym włożyła mega tampony :( proszę powiedzcie,czy jest rzeczywiście szansa odstawić xylo i oddychać w miarę swobodnie,i ile dni trwa ta ,,kwarantanna,, dzięki i pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robcie operacji u partaczy z czarnej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamona ccc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Witamina CCC znam cały temat , niestety nie miałam pojęcia o tym, kiedy PIERWSZA operację źle wykonano, to poźniej graniczy z cudem, że jakiś chirurg polski dobrze to naprawi. Nie wiem czy z to z tobą pisałam na mailu, ale niejedna kobieta pisała mi, że po poprawka nic nie dała. Aktualnie potwierdzam, że u mnie operacja poprawkowa niczego nie zmieniła, wciąż zdrowotnie jest bardzo źle, też mam wszystkie skutki uboczne opisane przez innych. W zasadzie tej wegetacji nie można tego nawet nazwać życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie cale zycie jest juz do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam nos u sankowskiego i niestety tragedia ,ktoś pisał,że u niego nie ma problemu z oddychaniem,to może jestem wyjątkiem,bo w nocy to nawet się duszę ,nie mówiąc już o spartaczonej wizualnej stronie,niechlujnie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym którego wymieniasz nie wiem , ale też radzę Ci , jak cię stać nie operuj się w Pl. Jestem po poprawce u jednego którego tak polecano na kafeterii ale efekt jest słaby. Od razu napiszę że nie poprawiał Szczyt , Kobus, tylko kto inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×