Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

oj nie dam się, bo nie będę miała siły na przytulaski :D :D ja za ciasta biorę się w poniedziałek :) makowce już zrobiłam i zamroziłam, swoją drogą ciekawe jak będą wyglądać po rozmrożeniu hehe, bo nigdy nie mroziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki ja tez nie pisalam bo nie mialam dostepu do internetu, otoz bylam w piatek u ginekologa owulacja byla czekam na efekty:) bo szansa jest duza:) narazie tyle bo niechce zapeszac ogolnie wszystko ok a lek clo moge stosowac jeszcze przez pol roku , moje jajniki bardzo dobrzena nim pracuja, wiec spokojnie moge juz strac sie o dzidzie bez stresow ze cos jest nie tak , teraz moge powiedziec ze po 4 miesiacach czekania jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Miałam wczoraj romantyczna kolacje z mężem wypilam 4 lampki wina i mam kaca mordercę. Nie jestem w tym dobra. Hihi ale było świetnie. Powtorzylam dziś test nie jestem w ciąży dziś wywołuje miesiączke i o 11 mam lot do Liverpool jutro polska :-). Dominika nie daj nie daj :-) merci a jak twoja @ ??? Beatka to trzymam kciuki :-) oby ci się udało. Ogólnie wszystkim wesołych świat bo parę dni mnie nie będzie chyba rozumienie ale pol roku mnie w domu nie było. :-) buziaczki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - u mnie 3 dni tyc**plamien i po wszystkim, po swietach bede wywolywac luteina :) pokickane to wszystko :) rowniez wesolych swiat dooorcia - spedzaj czas z rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciaaazabcia szczęśliwej i spokojnej podróży :) beatka też trzymam kciuki ;) Aj dziewczyny ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona na ten cykl :) myślę, ze teraz się uda :) I wszystkim Wam życzę spokojnych i wesołych Świąt :) Oby te największe marzenie nam się w końcu spełniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Witajcie dziewczyny :) Mnie też długo nie było, nadrobiłam zaległości i przeczytałam 2 strony tematu :) Ja dzis 3 dzień biore clo, zobaczymy jakie efekty będą. Życze Wam WSZYSTKIM i kazdej z osobna Wesołych i zdrowych Świąt. Mam nadzieje że w Nowym LEPSZYM Roku każdej z Nas spełni się marzenie i zostaniemy mamami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczynki tak sie z Wami zzylam, ze tak mi sie marzy, zeby kazda z nas mama zostala w nowym roku :) i potem bedziemy opowiadac sobie o mlekach, jedzonkach, wagach, szczepieniach .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Dziewczynki ja tez wam zycze wszystkiego dobrego na swieta oby nasze marzenia sie spelnily:) Ja juz skonczylam swiateczne porzadki i w domu i w szafie, bylam wczoraj na miescie kupilam sobie pare fajnych rzeczy super jest byc kobieta:) Dzis moj 26 dc i czekam z niecierpliwoscia na dzien testowania moge powiedziec tyle ze podprzusze mnie jak na razie nie boli natomiast mam mega duzo bialego slzu mam nadzieje ze to zwiastun ciazy. moja mam dowiedziala sie o ciazy w swieta bozeginarodzenia chcialabym poczuc ta radosc co ona :) Dozobaczenia po swietach:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero usiadlam, popakowalam prezenty, wczesniej pokupowalam brakujace :) szal w sklepach, jakby koniec swiata sie zblizal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja dzis pojechalam zmezem po reszte prezentow i masakrataki scisk w kolejce stalam prawie 20 minut ale za to mam fajna kurteczke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziewczynki Wesołych Świąt!!! Spełnienia marzenia, tego największego ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) jak mijają święta? ja już jestem tak objedzona, że nie mam sił się ruszyć :D Dzisiaj jajniki tak mnie bolą, robiłam test owulacyjny wyszedł pozytywny ;) także nie mogę nic jeść już , żeby mieć siłę się ruszać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) swieta swieta i po swietach :) tez juz ledwo sie ruszam z przejedzenia :) u mnie @ brak, test robilam dla pewnosci i negatywny, to od jutra luteina :) a plamienie mialam 3 dni takie ledwo co, moze to przez clo plamienia mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
czesc dziewczynki umnie siweta rodzinne 3 dni ciaglegojedzenia oby poszlo w cycki :P a tak pozatym umnie dzis 30 dc i okresu brak za to wczoraj robilam test wyszedl negatywny wiec pewnie kres przyjdzie albo zrobilam test za szybko bo owulke mialam dopiero 18 dc juz wsumie sama nie wiem nadzieii chyba juz nie mam ogolnie co mnie szokuje to moje peirsi mega wielkie nie mieszcza mi sie wstaniki musze kupic jakies wieksze bo masakra jakas. Mi oczywiscie kazdy kazdy zyczyl dzidziusa kazdy bliska dalsza rodzina masakra znajmowi przyjaciele oby to zyczenie sie spelnilo skoro kazdy mi tak zyzczyl bo jakby wziasc ich wszystkich do kupy to chyba bym musiala byc w ciazy z blizniakami od co:P buzki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dopiero mam chwilke bo problem z internetem u mnie a i każdym chce się na cieszyć. Ja odstawilam juz luteine i czekam na miesiaczke . święta super dużo jedzonka i prezentów. :-) mi tez każdy życzył bobasa może się to spełni w końcu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczyny ja juz w niedziele bede brala clo wczoraj przyszedl okres pozno wieczorem :) Wiec cykle jak narazie sa regularne co mnie cieszy i nie spowalnia moich stran eh nie wiem czy sie teraz uda czy nie ale dalej bedziemy probowac z mezem moze do lata doczekamy sie 2 kreseczek pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) witam Was poswiatecznie :) co u Was slychac? u mnie ok, wyjadamy resztki, ciasta, pysznosci :) az zal, ze czas tak szybko leci i juz po swietach, wiecej przygotowan niz tych swiat :) i juz niedlugo znowu bedziemy starsze o rok, ojj straszne to :) mam tylko nadzieje, ze ten nowy rok naprawde bedzie szczesliwy i spelnia sie nam ciazowe marzenia :) czasami mnie chandra dopada jak widze kolezanki z dziecmi, albo w ciazy, a u mnie dalej nic :( biore luteine na wywolanie, potem znowu clo, zastrzyk juz wykupilam, wiec tym razem pecherzyk peknie :) musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta minęły bardzo przyjemnie, rodzinnie ;) na szczęście nic kg mi nie przybrało :D tak szykowania od groma a tak szybko minęło:( u mnie od drugiego dnia Świąt przytulaski. Już trzeci dzień mnie bolą jajniki, jak nie przejdzie do jutra to w pon jadę na usg. W tamtym cyklu tylko w ten jeden konkretny dzień mnie bolały. Także zaczynam się trochę denerwować ... Dziewczyny a wiecie po jakim czasie można zrobić hcg z krwi, żeby wynik był wiarygodny? Postanowiłam, że nie będę bawić się już w testy, tylko od razu na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Czesc wszystkim :) Ja jestem dzis w 14 dc****owiem wam ze ( jest to moj pierwszy cykl z clo ) nie mialam zadnego bolo jajnikow czy piersi tak jak w poprzednich cyklach bez clo podczas "prawdopodobnej" owulacji. teraz nie czułam nic a nic. niestety test owulacyjny zrobilam wczoraj ( 13 dc ) i byla 2 kreska juz slabo widoczna ale BYLA... wiec jakie sa moje szanse nie mam bladego pojecia :) u was z tego co piszecie wystepuja jakies tam bole itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy, mam tylko bóle jajników w te dni. Natomiast po duphastonie z piersiami, sutkami nie mogę sobie dać rady jest taki ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
ja to moge porownac do brania tabletek anty bo wtedy tez nie odczuwa sie zadnych boli, ale jak widac kazdy organizm reaguje na clo inaczej.... duphaston zaczynam brac w poniedzialek i zobaczymy co wtedy sie bedzie dzialo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przy clo ez nic nie dolegalo, nic nie czulam ani nic, moze dlatego, ze owulki jako takiej nie mialam, bo pecherzyk nie pekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno każdy inaczej reaguje :) ja miałam 13dc lewą kreskę o wiele mocniejszą od tej prawej więc myślę, że owulacja była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja przy 3 pierwszych cyklach z clo gdzie dawka byla od najnizszej i tak pomalu do gory gdzie owulek wtedy jeszcze nie mialam nie czulam takich boli jajnikow dopiero teraz w 4 cyklu z clo gdzie dawka dala efektymialam mega bol jaknikow i byla to owulka co potem potiwrdzilo badanie i u lekarzai progesteronu. Juz dzis przyjme clo tak jak poprzednio od 3 do 9 dnia cyklu buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki co tam u was ja juz jutro do pracy po tygodniowym odpoczynku dzis juz wziela 1 tabletke clo jutro nastepna eh , cieszy mnie chociaz to ze nie musze na okres juz czekac dzis juz 3 dc i sie konczy pomalu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) jakie macie plany na sylwestra? do nas grupka przyjaciol przyjezdza i bedziemy w domu imprezowac :) ci u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też w domku ze znajomymi ;) dzisiaj spędziłam cały dzień w kuchni i nie mam już sił :D Dziewczyny wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku :) Udanej imprezy Sylwestrowej :) piszę już dzisiaj bo nie wiem czy jutro zajrzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
my tez domokwa u znajomych ale jutro ide do pracy potem zrobie cos dobrego bo kazdy cos przynosi ja juz dzis 2 dzien clo heh jeszcze do soboty biore potem dzialam:) wszystkiego dobrego dziewczynki w nowym roku buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×