Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Mantar
hej, u mnie dziś piękny dzień, taki wiosenny i dający nadzieję, a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pieknie :) czuc wiosne, mam nadzieje, ze zimy juz nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Myślę, że zima może jeszcze się pojawić, w zeszłym roku przecież mieliśmy zimową Wielkanoc w marcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj oby nie :) ja chce juz sloneczko i cieplo :) i pozegnac sie z kozakami i grubymi ciuchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
też nie znoszę zimy i bardzo się cieszę, że w tym roku taka piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszła do mnie @ za 3 dni zaczynam brać Clo i może tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakatynka właśnie miałam pytać ociebie ale widzę ze się odezwalas. To warto było mieć ta dietę może i ja zaczne taka prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia - warto było, nadal na niej pozostaję :) dopóki nie będzie dzidzi, nie odpuszczam :) Merci - wypoczęłam średnio, tzn. psychicznie tak, ale fizycznie jestem wykończona... na dodatek mam mnóstwo pracy w tych dniach a najchętniej bym spędziła dzień na leniuchowaniu, a tu nawet weekend się pracowity zapowiada... tak to jest jak ktoś pracuje "na swoim" :( Dziewczynki, mam pytanie... miałam mieć w poniedziałek monitoring, ale nie udało mi się znaleźć terminu, próbowałam już w kilku miejscach... to będzie 14 dc, z reguły w tym dniu pęcherzyk jest już duży... czy myślicie, że jeśli zrobię zastrzyk bez monitoringu to coś się stanie? Nie mam gdzie pójść, a nie chcę ryzykować "utraty" tego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki dzis juz moj 29 dc a raczej juz koncowka straram sie nie stresowac nic okresu narazie nie zapowiada, dzis w pracy bolaly mnie tylko dolem jajniki dziwny bol ale niczego sobie nie wyobrazam niechce sobie robic nadzieii, piersi tez mam wielkie ale tylko dolem tkliwe. Czekam cierpliwie boje sie robic test niechce sie rozczarowac:), jesli do niedzieli okresu nie ebdzie to zakupie test, ale bez nadzieii ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
beatka, przypomnij mi ile z reguły u Ciebie trwają cykle? jak już 28 dzień a @ nie ma to u Ciebie normalne, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - jezeli cykle masz takie same i masz pewnosc ze ten 14 dc to pecherzyk jest duzy to bym wziela zastrzyk :) u mnie duzy pecherzyk wypada narazie na 16dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - trzymam kciuki :) ja bym juz nie wytrzymala, juz bym test zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
cykle umnie od 28 do 30 dni a dzis moj 29 dc wiec wole jeszcze ze 2 dni poczekac, niechce sobie robic nadzieii powiem szczerze ze w tym cyklu stralismy sie tylko przed sama / wtrakcie owulacji kiedy najbardziej bolal mnie jajnik, jakos nie bylo czestych przytulanek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sprawdziłam I mam 13dzien cyklu ale nic nie wykazuje na to ze bede miala owulacje no ale od samego początku nie wierzyłam w to ze sie uda. Ja mykam do pracy później zakupy I do łożeczka czytać książeczke. A ja na twoim miejscu bym nie brala zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam smutna sytuacje bo sluchajcie co mi partber powiedzial ze on uwaza ze jak nie mamy wspolnego dziecka to po co nam slub i ze dopiero jak zajde w ciaze to bedzie slub w usc i mi smutno ..wiwm wiem ze powiecie po co ci slub ja poprostu sie zastanawiam dlazego on z byla zona slub mial (czy mieli slub bo dziecko ) i dlaczego slubu ze nna nie chce. smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wie ze biore clo sam mi kase na te leki i lekarza daje sam lyka witaminy salfazin selen powiedzial ze jak bedzie trzeba to nawet sperme do badania odda mamy juz dwojke dzieci... tzn moja corke z poprzedniego zwiaxku i jego syn tez z jego poprzedn. zwiazku chcrmy miec wspolne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Cześć :) Udało mi się znaleźć jednak lekarza na poniedziałek, drogi jak cholera, ze dwa razy tyle co zwykle, ale chyba pójdę i tak, przy okazji może mi wypisze receptę na moje leki, które mi się pokończyły... Tak myślę, że pęcherzyk będzie, ja raczej mam pęcherzyki... Gościu - ja wcale nie uważam że "po co Ci ślub" - to jest jednak jakieś zabezpieczenie dla Ciebie, przynajmniej psychiczne... porozmawiaj z nim, dlaczego nie chce tego ślubu... wytłumacz, że dla Ciebie to ważne... może da się przekonać? Dorcia - a ty bez monitoringu jesteś, to skąd ty faktycznie możesz wiedzieć, czy clo działa, czy owu jest? Trochę głupi ten system opieki zdrowotnej u Was... ale dziwne wydaje mi się, żebyć po kilku cyklach z Clo nie miała owu... Beatka, trzymam naprawdę mocno kciukasy, oby @ nie popsuła Ci weekendu i oby w poniedziałek test pokazał dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Jeju co tu tak cicho dzis???;);) gosctoja co u ciebie? Beatka jak tam sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakatynka to dobrze ze masz wizytę. Ja nie miałam monitoringu przez te 2 cyklemam w sśrodę wizytę to może mi zrobią scan. Zobaczymy.tu jest okropna sluzba zdrowia naprawdę. Miałam zapalenie płuc to pani doktor powiedziała ze mam wirusa i kazała mi leżeć w łóżku. I brać paracetamol. Wyladowalam w szpitalu z poważnym zapaleniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki ach dzis przyszla znanawidzona @ kolo 14 zaczelam plamic i juz wiedzialam ze nic z tego nie bedzie, ogolnie smutno mi :( ale sie nie poddaje to byl moj 5 cykl staran przedemna 6 , juz bez clo za tydzien w poniedzialek jade zrobic wszystkie badania ktore kazal pan doktor a maz swoj***adanie i zobaczymy na czym stoimy, ale wspolnie postanowilismy sie nie poddawac, dobrze ze chociaz ta @ przychodzi regularnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Beatko bardzo mi przykro :( zrobicie badania i będziecie wiedzieć co dalej robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynka dobrze, ze umowilas sie na wizyte, drogi ale moze bardzo dobry i cos pomoże :) dooorcia - to faktycznie sluzba zdrowia lipna a mówi sie, ze u nas kiepsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Powiem wam dziewczynki ze sie nie nastawialam mam przeczucie ze clo nie dokonca na mnie dziala lekarz ciagle mi mowil ze clo bardzo zageszcza sluz moze tu cos jest nie tak, przekonam sie jak bedzie w tym cyklu bez lekow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci jest okropna tu naprawde . chociaż dobrego tyle ze nie ma prywatnych lekarzy wiec jak każdy chodzi panstwowo to szanują czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia dalej mam mdłosci ale juz przywyklam do nich choc jak wymiotuje to ciezko mi i mam dosc tych objawow ale wtedy patrze na zdjecie mego dzidzia i nabieram sil dla niego. Maz wraca za tydzien to bedzie mnie wspieral. Beatka tak mi przykro. Co do sluzu bierzesz wiesiolka? Mi pomogl wiesiolek bo po tych kuracjach hormonami bylam ciagle tak sucha ze uzywalismy nawet zelu intymnego z mezem bo nie bylo konfortowo. Po 1,5 cyklu z wiesiolkiem jak reka odjal bylam mokra kiedy trzeba a w owulacje mialam piekny plodny sluz i sie udalo. Cos gosctoja nas nie odwiedza ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam ze gosctoja nie pisze ostatnio do nas. Ja biorę ten wiesiołek miałam piękny śluz ale 8 dnia cyklu czy nie zawczesmie wtedy na owulację? Teraz mam sucho a dziś 14 dzień cyklu. I w poprzednich cyklach mnie Bilal brzuch teraz nic. Ja dziś byłam na zakupach z mężem wydalam £100 kupilam sobie szczoteczke pulsacyjny podkład perfume książki 4 tak ze jestem szczęśliwa dziś hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×