Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

edka no właśnie sama piszesz, że też byłaś pesymistycznie nastawiona , że się nie uda . To nie dziw się nam, mi. Ja już skończyłam clo i co ? I nic, także mogę sobie trochę ponarzekać, zamulać . Oczywiście nadzieję ciągle mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika tu na poczatku taka dedi pisała i mówiła ze zaszła po odstawieniu dopiero. Ja będę w tym miesiącu robiła wszystko bez przymusu bez liczenia dni i zaszaleje z zakupami dobrym jedzonkiem nie będę się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem czytałam, ale jak sobie nie pomarudzę, nie ponarzekam to nie jestem sobą :D ten cykl też skreślam, 10dc idę do tego szpitala nie wiem na ile, więc nie ma szans na przytulanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, co tam u Was dzisiaj slychac? :) u mnie wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
A mnie znów mdłości wróciły dzidzia przypomniala mamusi o sobie:) jutro ide do lekarza:) troche sie martwie bo zlapalam katar i gardlo. Wiecie cos moze o przeziebieniu w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka niestety nic niewiem na ten temat ale tu można brać delikatne leki. Musisz spytac jutro lekarza który to juz tydzień ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki ja juz po pracy wreszcie w domku odpoczywam najchetniej to juz bym chciala weekend zeby przedpokoj pomalowac i w ogole ale remont jak to remont sie przeciaga :) Zapisalam sie na jutro do fryzjera, moj maz obiecal w tym tygodniu zrobic badanie mam nadzieje z emu sie uda. Umnie jutrojuz 26 dc dzis w pracy bolal mnie zoladek ogolnie malo dzis zjadlam jakas niestawnosc mnie zlapala Przyszly juz moje ziolka ojca sroki nr 3 od nastepnego cyklu bede je pila na noc codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - slyszalam o tych ziolach, ze pomagaja, ale tez czytalam, ze jak sie bierze silne leki to zeby nie komplikowac, a clo jest silny, wiec zrezygnowalam z ziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
beatka a gdzie zamawiasz te ziolka ?? :) daj jakies namiary, moze tez sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia to juz 10 tydzien . Dziewczyny te ziola nie mozna pic z Clo bo maja podobne dzialanie dowiadhwalam sie o nich. Ponoc pomagaja ale jak clo to nie ziolka. Beatka a ty przyszly cykl bez clo juz tak!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z tymi ziolami przy clo nie mozna edka - czas szybko leci, juz Ci brzuszek bedzie widac niedlugo, zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
wiem wlasnie ze nie mozna ich laczyc z clo wiec ich nie bralam przez te 5 cykli bo bylam na clo kolejny cykl jestem juz bez lekow i sprobuje ziola zawsze na mnie dobrze dzialaly moze i te cos pomoga sklad ich jest podobny do wielu rownych preparatuw witaminowych tylko inna mieszanka a ja zamawialam na aleggro i sprzedwcy ktory mial same pozytywy i zajmuje sie zielarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolacze sie do was jesli moge?;) mam lat 25 staramy sie o drugie dziecko pierwsze powstalo po 3latach staran!!! dlatego poszlam do ginekol i powiedzialam jemu ze tak dlugo.sie staralismy o dziecko ze sex byl naprawde zawsze co drugi dzien lub codziennie i nic. powiedzialam ze sie staramy o drugie dzziecko i ze juz kilka.mies nie wychodzi ze.mierze temp i pokazalam wykresy a lekarz powiedzial ze brak.owul na wykresach. powiedzial ze mam sie nie martwic bo jet clostilbegyt i monitoring i dodal " jak dostanie pani okres to prosze dzwonic " ale po co?!bo wypisze clo i monitoring czy chce sie umowic poczatkowo na sam.monitoring?!jak u was bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
musisz sie zglosic do lekarza pzrepisze ci clo i powie wjakim dniu cyklu brac zazwyczaj od 3 lub 5 dc sie rozpoczyna clo i dalej to juz bedzie wiedzial lekarz a monotorin to inaczej usg zeby obserowawac jak rosna pecherzyki a mi moj nowy lekarz powiedzial ze clo ladnie na mnie zadzialalo owulacja jest cykle regularne pecherzyki rosna, ale clo ma tez jeden munus zageszcza sluz i utrudnia droge plemnika, byc moze umnie clo to spowodowalo zobacze teraz jak bedzie bez clo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gosciu, kazdy nowy mile widziany :) beatka - clo sprawia tez ze endometrium slabiej rosnie, zauwazylam to nawet u siebie, ze z kazdym cyklem clo coraz mniejsze jest ... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewzyny bo ja sie naczytalam ze do clo powinni wypisywac estrofen to lek na poprawe endometrium... macie to wypisane czy bierzecie same clo?! komus z was pomoglo? a na poprawe sluzu bierzecie wiesiolek siemie lniane i co nie pomaga? to.moze zel ten za 80zl convers gel czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do clo nie mam nic, na poprawe sluzu tez nic, nie kombinuje na wlasna rele, bo clo to silny lek, a jeszcze biore silny na zbicie prolaktyny, wiec co za duzo to niezdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko zapytalam bo sie zastanawiam czy nie zasugerowac lekarzowi np tego estrofenu ;) tylw juz na necie siee naczytalam i sama nie wiem na innym temacie dziewczyny mnie nastraszyly ze mij gin nie wypisze mi clo od razu bo wg nich musi mi robic mojitoring minimum dwa miesiace a potem clo wypisze.to prawda?!? teraz sama juz nie wiem czy jutro lek gin wypisze clo i dlatego mowil ze mam dzwonic jak dostane okres czy dlatego bo chcial sie jedynie umowoc na monit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie ufala lekarzowi, ktory wypisze clo bez sprawdzenia czy masz owulacje, ja mialam sprawdzona, chodzilam na monitoring, a potem lekarz przypisal clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
ja sie zgadzam z opinia wyzej, Twoj lekarz wie co robi, nie czytaj za duzo bo co czlowiek to inna opinia, od tego czytania idzie oszalec... ja np dostalam clo bez zadnego monitoringu ani przed ani w trakcie i w ostatnim cyklu sie prawie udalo, teraz czekam cierpliwie co bedzie :) dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki, jak stan waszej cery ? ja nigdy nie mialam z nia problemow, nawet sie nigdy nie malowalam bo nie mialam potrzeby a teraz jest jakis koszmar :( tradzik na calej twarzy. uzywacie jakichs podkladow do cery tradzikowej ? jak sobie radzicie jesli macie podobny problem ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
mialo byc "nie zgadzam sie" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosctoja masz racje. Ja tez juz nic nie czytam. Wchodze tylko do was ale chce słyszeć dobre rzeczy nie złe. Porodowki i ciąży z zaskoczenia urodzeni do adopcji tez juz nie oglądaj co by się nie dolowac. Ten cykl nawet niewiem który mam dzień cyklu. Nie robię testów owulacyjnych. Czytam książki cały swój wolny czas. Co do trądziku wiem wszystko. Uzywam podkładu clinique Sven beter on dobrze maskuje i redukuje zaczerwienienia. Do mycia żel under twenty do cery tradzikowej i uzywam maści cynkowej ale niewiem czy można jej używać w ciąży. Ale kup sobie szalwie rumianek zaparz w misce i przykryj głowę ręcznikiem nad para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clo nie powinno sie brać bez monitoringu, a tym bardziej brać clo jak sie ma swoja owulacje! To prowadzi do hiperstymulacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bylam na usg. Dzidzia ma juz raczki i nozki nabral krztaltu juz a jak sie wiercil na usg ruszal raczkami cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zobaczy chcialam napisać ze nie wiem czy jak bede w ciazy bede mogła ta masc używać. I tam jest even better. Gosciu ja dwa cykle biorę clo bez monitoringu I pare dziewczyn tez nie ma. Edka to wspaniale. Cieszę sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Mi sie cera nie pogorszyla, mam ladna nawet mi sie poprawila ale to nie od clo bo ja teraz czesto chodze na zabiegi do kosmetyczki i pewnie dlatego slyszalm wlasnie ze endymetorium po clo jest slabsze ja zobacze jak bedzie bez clo cos czuje ze bez clo zaciaze od razu mam takie dziwne przeczucie:) A umnie jutro juz 27 dc szbko leci buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - ale fajnie widziec juz swojego maluszka, super :) ja mam cere bez zmian, od wielu wielu lat :) clo nie wplywa na nia :) gosc ma duzo racji, ja tez uwazam, ze przy clo powinna byc kontrola, chociazby dlatego, zeby sie torbiele nie robily, a co gorsze jak sie ma swoja owulacje i jeszcze clo bierze, wtedy faktycznie mozna sobie zaszkodzic niz pomoc, pewnie niektore z Was nie maja problemow wiekszych ale np. ja ciesze sie ze mialam kontrole, bo na poczatku lekarz stwierdzil ze nie mam swojej owulacji, dlatego dal mi clo, potem sieo kazalo ze clo dziala ale pecherzyki nie pekaja, czyli owu nie ma, teraz wiem kiedy moge wziac zastrzyk, bez monitoringu wszystko by bylo na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzka333
czesc dziewczyny, czytam was od dluzszego czasu, moge dolaczyc do was? mam 34 lata, staramy sie od roku, maz ma wszystkie wyniki ok u mnie teraz wyszlo ze nie mam owulacji i dostalam clo, narazie pol tabletki a potem sie zobaczy, jestem juz po pierwszej dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×