Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

beatka - super, ze masz dobre wyniki :) ze sie wszystko unormowalo, moze teraz jak odstawisz clo to bedzie niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś mój 23 dzień wywołuje juz @ tak jak pani doktor mówiła tak ze nie mogę doczekać się 4 cyklu. Beatka super ze masz dobre wyniki może teraz się uda tak jak dedi odstawila i zaszła. Gosctoja przykro mi bardzo ale na pewno zostaniesz wkrótce mama. Merci ja juz bym nie wytrzymała i testowała. Sakatynka mnie tezboli brzuch ciekawa jestem czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
hej dziewczyny .bylam u ginekol. 16dc powiezial ze pecherzyk ma 16mm i ze pewnie clo zadzialalo ale bedzie owulscja pozniej niz w przydlowiowym 14-15dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia, mnie boli w tym cyklu znacznie mniej niż w poprzednim, troszkę go czuję, ale już tak nie ciągnie strasznie jak poprzednio... Ja też, jeśli się nie udało w tym cyklu, to następne dwa mam bez clo... ale zamierzam sobie w tym niestymulowanym cyklu troszkę badań zaległych porobić, muszę zbadać androgeny, estradiol i kortyzol, przy pcos i io dobrze mieć na nie oko... A ja mam tak straszliwą migrenę, że już nie wytrzymuję... z jednej strony nie chcę nic brać, bo niby szansa jakaś jest, że mogło się udać, ale z drugiej strony już nie wytrzymuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pocieszylo mnie dzis ze mam kilka maslych pecherzykow i jeden dominujacy 16mm w 16dc a lekarz powiedzial ze peherzyk musi miec 20mm by moglo dojsc do zaplodnienis to prawda?!?mozliwe ze bedzie owul np 20 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe, ze owulacja sie przesunie, jam ialam teraz 18-19 dc, wiec spokonie po 20 tez moze byc, ale za to termin @ tez duzo pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
noi ten pecherzyk za kilka dni moze miec 20mm lub wiecej i wtedy sam peknie??nie powinnam dalej miec monitoringu i np pregnylu?? pecherzyki po clo same pekaja?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - nie zawsze po clo same pekaja, mi nie pekaly, dlatego mam zawsze zastrzyk, powinnas miec monitoring zeby sprawdzic czy pecherzyk pekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
wiem ale to usg robilam jeszcze dzis u tego konowala;) tez mi sie wydawalo ze powinnam przyjsc na usg za kilka dni i jaj by mial 20mm to oowinnam dostac zastrzyk w razie co. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - jak stwierdzi ze nie peknie to dopiero w nastepnym cyklu powinien dac Ci zastrzyk, niekoniecznie teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Karola - ale może również pęknąć sam :) ja miałam brać zastrzyk a tu się okazało, że sam pękł... ale powinnaś pójść na usg za parę dni, żeby zobaczyć czy pękł, jeśli pękł, to znaczy, że raczej nie masz z tym problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - w goracej wodzie kapana :D poleccie jakis fajny, ciekawy film ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko bardzo się cieszę , że Twoje wyniki w normie :) Ja czekam na @, w tym cyklu nie poszaleliśmy z mężem przez ten szpital więc na pewno przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Ja tez bardzo sie ciesze powiem szczerze nie czuje sie chora nie czuje ze w moim organizmie cos jest nie tak , odkad ostawilam te cholerna antykoncepcje skora sie poprawila cera po pol roku od odstawienia jest ladniejsza i wcale sie nie swieci tak mocno , moje wlosy znow sa geste i mocne nie wypada jamam piekne paznokcie , no i co najwaniejsze od jakis 2 3 miesiecy nie bolala mnie glowa,:) Mam nadzieje ze hormony sa ustabilizowane zobacze co mi pan doktor powie z tych dwoch wynikow wnioskuje ze nie mam pco sa w norme na usg tez pan doktor nie widzial obrazu policystycznych jajnikow mam nadzieje ze teraz uda nam sie bez clo no i czekam na wyniki meza pojedzie po nie w srode oby u niego tez bylo wszytsko wporzadku juz mu nawet zapowiedzialam ze powiem panu doktorowi zeby mu przepisal jakies witaminy dla facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia - jakiś thriller, takie lubię :) 50 twarzy nie czytalam ale slyszalam ze super, a Ty czytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci nie chce ci robic nadzieji ale mnie tez bolaly tak inaczej od strony pach piersi w tym cyklu co zaszlam. A ciebie boli brxuch przed@ czy nie? Moze to dobre oznaki kurcze tak bym chciala by sie wam udalo wymienialybysmy sie spostrzezeniami. Ja ide jutro do gina ciekawe czy zrobi mi usg! Ciekawe co u mego dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziwne , wlasnie nie kazal przyjsc na kolejne usg monitoring tylko powiedzial cytuje :" skoro jest 16mm w 16dc, ma pani cykle 30-33dni to owulacja moze byc 19-20 dc i niech pani od dzis zaczyna wspolzycie... a potem pani do mnie zadzwoni i sie umowimy jak pani okres dostanie na kolejna serie clo... i teraz pytanie do was: poszlybyscie dalej do niego? czy do nowego innego polecanego i ponoc bardziej w temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika I jak? Dla mnie super nie mogę doczekac sie filmu. Byłam napalona po niej bardzo hihi ::) moja siostra pracuje w banku I polecił jej ta książkę 65 letni klient. Merci to koniecznie obejrz sobie film niepokoj. Jest mega fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaginiona. Milczenie owiec czewony smok ocalony Muszę sobie przypomnieć bo dużo oglądałam tych filmów bo to moj ulubiony gatunek ale mam mało w głowie tera. No I TROCHE sf życie którego nie bylo megaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia książka przyjemna, pobudza fantazję, trochę zaskakuje. Na film też zamierzam się wybrać. Denerwowalo mnie to ciągłe przygryzanie wargi głównej bohaterki i przewracanie oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, u mnie 29dc, jutro zrobie chyba test, choć wiem, ze moze byc za wczesnie jeszcze, jak owu byla 18/19?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci mi test wyszedl juz 26dc czyli 12 dni od owulacji ale druga kreska nie byla tak intensywna jak ta testowa ale widac ja bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - mnie tez kusi test, ale jakos boje sie, ze sie nie uda a tak przynajmniej mam nadzieje :) glupie to ale prawdziwe ... :) jutro z rana zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci albo jedz na bete. Beta napewno juz by ci wyszla. Trzymam kciuki mega mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×