Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

oj rozmawiam i to duzo z fasoleczka :) nawet moj maz zaczal :) szukam laboratorium ktore jest czynne popoludniami, wiesz, ze trudno znalezc? juz po roznych okolicznych miastach szukam ale nic, nie wiem jak w szpitalach ... z pracy nie moge sie zwolnic narazie, nic nikomu nie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalach jak chodziłam to pobieranie krwii bylo od 8.00 kiedy zaczynasz pracę? Jak byłam w polsce to wszystkie do popołudnia otwarte. A nie mozesz wyjść na pol godziny i powiedziec ze masz cos ważnego i wymysł jakiś powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy jestem juz po 7, mam trudny dojazd bo najpierw pociagiem a potem autobusem :) wiec wyskoczenie z pracy na chwile nawet nie wchodzi w gre :) ale cos pokombinuje, podzwonie jutro po laboratoriach i popytam, fakt, sa czynne do 15-16 ale wydawanie wynikow, a pobieranie glownie do 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek pojde drugi raz, najwyzej pojade (tylko 50km :P) do calodobowego :D jak mus to mus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie poki @ nie ma to szansa jest :) roznie w zyciu bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za wczesnie? moze jeszcze jak @ sie nie pojawi zatestuj jeszcze raz :) nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatestowalam dla swietego spokoju, jak zobaczylam ten brazowy sluz :) dalej 2 kreseczki, testowa ciemniejsza niz zawsze :) juz testy mi sie skonczyly wiec bede miec spokoj :) teraz czekam na bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hcg calkowite, takie mi zrobili, 126. Sprawdźcie mi proszę czy to dobrze :) jestem w pracy i nie mam neta, tylko w komórce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, będę pierwsza :) jesteś w ciąży! 2-3 tydzień normy od 101-4870! Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didona
dziewczyny u mnie dziś 14 dc i nic nie wskazuje na owulacje czy po clo zawsze owulacja jest ok 14 dc? jak to jest u was w praktyce bo w poprzednim cyklu miałam 14 d ( biorę clo od 5 -9 dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero z pracy wracam, padnięta jestem :( jutro robie drugie badanie, mam nadzieje ze ladny przyrost będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci nie pracuj tyle nie mozesz sie przemeczac teraz dzidzius potrzebuje twoich sil nie praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - wiem wiem, ale narazie nic nikomu nie mowie, pracuje jakby nigdy nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci kochana nasza Ty sie kobito oszczedzaj :) a jutro juz wtorek dziewczynki i moja wizyte ech to dobrze bo juz w stresie jestem, chcialabym juz byc po wizycie, jutro moj 18 dc strasznie strasznie szybko ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja juz powinnam mieć @ a nie mam niestety... Ja Merci jak zajde to tez nie mogę się przyznać bo zwolnia mnie odrazu ale chyba sama odejde bo juz mi kregoslup siada. A co u gosctoja i reszty? Dominika sakatynka mantar edka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczedzam sie dziewczynki, oszczedzam :) beatko - daj znac jutro jak po wizycie, czy pecherzyki ok, czy wszystko "działa" :) moze ze staran z tego cyklu cos bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - nie ma tak, ze jak jestes w ciazy to jestes chroniona przed zwolnieniem? ja nic nikomu nie mowie, wie tylko maz i Wy :) poki lekarz nie powie, ze wszystko ok to siedze cicho, szczegolnie w pracy, bo wiadomo jak z dyrekcja jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia u mnie 30dc czekam na @ ale czuję, że jest już blisko bo mnie tak brzuch boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja dzis 31 dzien @dalej nie ma martwię sie A test jest negatywny. Bo to juz 4 dzien od odstawienia zawsze miałam jakos tak od jednego góra do trzech dni od odstawienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×