Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Unis28
Edka trzymaj się Kochana :) informuj nas na bieżąco. Będzie dobrze i dobrze że Cię zostawili w szpitalu tam będziesz miała świadomość że w razie czego szybko udziela Ci pomocy (oby już nie było trzeba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
pisalam tu jakis czas temu zastanawiam sie czy moge byc w ciazy. okres mialam zawwsze co 27-35dni dzis juz 37 dc i boje sie rozczarowania boje sie zrobic test. postanowilam.poczekac az do 40DC I WTEDY ZATESTUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
edka ojej co sie stalo bylo wszytsko dobrze czy to po tym badaniu polowkowym zle sie poczula dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dzidzia caly czas sie czuje dobrze tylkl macica zaczela sie napinac zbyyt a to grozi ze rozkreci sie jak do porodu ale juz opanowali syyuacje i rozgonili to lekami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka to świetnie, że już jest ok :) Ile jeszcze będziesz w szpitalu? Dorciu a mnie to interesuje jak się czujesz przy tych zastrzykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - dobrze, ze juz sytuacja opanowana, obys do domku szybko wrocila jeszcze :) dorcia - no wlasnie, jak sie czujesz? kto Ci zastrzyki robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka cieszę się, że już lepiej u Ciebie :-) Bardzo mocno Cię przytulam :) U mnie wczoraj wieczorem pojawiło się delikatne brązowe plamienie, takie samo jak przy pierwszym duphastonie...:-( W nocy nic...Już pisałam do mojej lekarki i czekam na jakieś informacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Cześć dziewczyny,ten mój cykl w tym miesiącu jest jakiś dziwny; dzisiaj 7 dzień biorę Duphaston i nie bolą mnie piersi, nie boli mnie brzuch..... Za to roztargniona jestem strasznie, wczoraj stłukłam sobie mocno kolano, cały czas mi coś wypada z rąk, dzisiaj wylałam na siebie kawę... Wysypka mnie nie opuszcza, ale też się nie rozprzestrzenia, może mniej swędzi i są mniej zaczerwienione te krosty, ale są... Mąż mi codziennie robi pogadankę, żebym się nie nastawiała na dzidziusia :( On chyba widzi jak mocno pragnę tej fasolki i chyba wie co to będzie jak przyjdzie do mnie @.... No cóż już taki jego los :) Jeszcze wczoraj się dowiedziałam, że moja kuzynka jest w ciąży z drugim dzieckiem, cieszę się, ale... Nawet przyjęłam to bez późniejszego płaczu u męża na ramieniu... Chyba poprawia mi się trochę :) No właśnie Dorcia jak się czujesz??? Dajesz jeszcze radę z tymi zastrzykami?? Kiedy masz usg?? Czy w ogóle masz usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Edka trzymajcie się siebie bardzo mocno i szybko wracajcie do zdrowia. Długo nie pisałam, bo chciałam trochę zapomnieć i chociaż trochę spróbować się oderwać. Uniś i Dorcia dzieje się tak jak pisałam wcześniej :) a nie mówiłam :d Jeśli chodzi o mnie, to czekam z testem do soboty, jeśli oczywiście w czwartek albo w piątek nie przyjdzie @ :( ten cykl trochę się różni od poprzednich, ale się nie nakręcam i nie próbuje szukać na siłę, bo potem źle to się kończy :( moja znajoma nie miała żadnych objawów do 7 tyg prócz braku miesiączki więc nie ma się co doszukiwać wcześniej, no może chociaż przynajmniej do terminu @ :) Nie opuszczają mnie tylko myśli czy problem leży w samej owulacji czy w czymś innym, poczekam jeszcze na 3 cykl z clo, a potem wybłagam HSG i zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - wiem jak takie informacje o ciazy kogos znajomego przygnebiaja, ale i do nas los sie usmiechnie wreszcie :) lulka - i jak plamienie, rozkrecilo sie cos? Mantar - moze @ nie przyjdzie, trzymam kciuki, zeby wreszcie sie cos "ruszylo" pozytywnie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniajac temat, kupilam mlode ziemniaczki i swiezy koperek, uwielbiam takie obiady wiosenne :) zabieram sie za szykowanie obiadu :) *** zauwazylyscie jak ten czas leci? ze juz maj bedzie? ja sobie zdalam sprawe dzisiaj ze juz jestem tydzien po poronieniu :( czas leczy rany, musze myslec o przyszlosci i spelnianiu marzen, najgorzej bedzie w listopadzie, wtedy bym zostala mama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ale mi smaku narobiłaś ;-) Niestety plamienie nie rozkręca się :-( Rozmawiałam z ginekolg powiedziała mi, że mam to plamienie potraktować jak miesiączkę...od 16 do 25 dc mam wziać duphaston.18dc mam przyjechać do niej na usg.W tym miesiącu w ogóle nie będę brać ani clostilbegyt ani estrofemu.Na początku czerwaca będę miała robioną laparoskopię...czy któraś z Was miała robiony ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:-) zastrzyki robi mi codziennie maz o tej samej godzinie dziś był 3 zastrzyk. Mój maz ma dwa tygodnie zwolnienia lekarskiego to mi dobrze bo sama nie muszę. Tak mam USG w poniedziałek wzięła się za mnie bardzo się cieszę ze ona mnie leczy bo w poniedziałek jest u nas święto a ona dla mnie specjalnie przyjedzie. A w piątek mam drożność. Mam nadzieje ze ładnie reaguje na zastrzyki.trzymajcie kciuki. A jeśli chodzi o samopoczucie to jestem trochę zmęczona ale niewiem czy to przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka to dobrze ze juz lepiej ulzylo mi. Uniś maz nie robi źle niechce żebyś cierpiała. Mantar trzymaj mocno kciuki. Merci nie smuc się tak miało być Życie jest nie fair ale będzie dobrze będziesz mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki merci ja tez uwielbiam takie wiosenne jedzenie mniam, ja wczoraj piers z kurczaka ze szpinakiem robilam:) Moja mama przechodzi juz na przedemeryture i smutno mi bo obiecalam jej ze gdy juz bedzie na niej ja napewno zostane mama, bedzie mogla zajmowac sie maluszkiem gdy ja wroce do pracy a tu wciaz nie jestem mama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - nie smuc sie, jeszcze wszystko przed Toba, no i przed nami :) zostaniemy mamami! koniec kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Mnie dzisiaj mąż zabrał na dwa dni do Szczyrku :) Już Skrzyczne zdobyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kazda grilluje i przygotowuje sie do wielkiego odpoczynku :) mam nadzieje tylko, ze u edki wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej :) a jutro grilujemy ze znajomymi, :) zeby tylko pogoda byla,mam teraz 4 dni wolnego troche sobie odpoczne posprzatam w mieszkanku, i w ogole. Dzis bylam u fryzjera odswiezyc fryzurke , wlosy juz za ramiona zapuszczam teraz znow chce miec dlugie:) fryzjerka mi powiedziala ze wlosy mi sie bardzo poprawily i rosna nowe, fajnie to pewnie zasluga kwasu foliowego , ale zrobie sobie przerwe w jego braniu dokocze teraz tylko opakowanie i wroce do niego znow po wakacjach, No i w swojej dwiece wprowadzilam duzo warzyw i owocow:) Ja jestem juz w 17 dc szybko leci eh no i staranka oczywiscie sa ale nie jakies zaplanowane, a co z tego bedzie zobaczymy naraz nie planuje wizyty u pani doktor chyba ze z now bedzie cos nie tak ale mam nadzieje ze juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie!Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje!Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
ja jutro powinnam dostać @ i chyba nadejdzie, czuje się taka ociężała i mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja zaraz wyruszam z mezem na majowke :) mam nadzieje, ze pogoda bedzie piekna :) beatka - czemu odstawiasz kwas foliowy? przy planowanej ciazy powinno sie go brac caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci no wlasnie nie wiem jak to jest z tym kwasem lekarka mowila ze nie mozna go dlugo brac a ja juz kilka miesiecy biore zeby robic troche przerw i z now brac , ale powiem wam ze bardzo bardzo po kwasie foliowym dobrze sie czuje mam tyle energii nie jestem zmeczona skora ladna i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Hej dziewczynki :) ja dziś dostałam @, brzuch boli mnie przeokropnie :( od soboty rozpoczynam drugi cykl z clo :) pomyślałam sobie, że może zacznę teraz brać też ten oeparol, od którego do którego dnia cyklu powinno się go brać ?? Miłej majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska bardzo mi przykro :( Może ten drugi cykl będzie udany :) Ja czytałam , że ten oeparol bierze się od początku cyklu do owulacji. U mnie dziś 8 dc , niedługo zaczynamy staranka :D w poniedziałek usg zobaczyć jak tam sprawa wygląda :) Miłego długiego weekendu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×