Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość cubanita
U mnie rozpoczęty 5 cykl z clo, nie tracę nadziei, choć staramy się już rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Cubanita a rosną Ci pęcherzyki po CLO? Masz monitoring? I oczywiście jaką bierzesz dawkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki żeby nie bolało :) Daj znać jak będziesz po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
U mnie rozkręca się @, na papierze zauważylam zabarwiony śluz. Niestety w tym I cyklu z Clo, Duphastonem nie udało się:((( Pociesza mnie tylko to, że @ przyszła co do dnia - dostaje regularnie. Nie wiem co było nie tak, pęcherzyk nie pękł? Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goralka to nie miałaś monitoringu? Warto prześledzić chociaż ten pierwszy cykl co się dzieje. Bo możesz np nie reagować na taką dawkę,mogą nie pękać to wtedy trzeba dac coś na wspomaganie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
miałam - byłam w 14 dc i był ładny pęcherz, ktory mial peknąć za 1-2:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia będzie dobrze :) trzymaj się Kochana to tylko dla twojego dobra. Mi na teście wszła 1 krecha, więc odstawiam Duphaston i czekam 2-3 dni na @ Goralko ja mialam 2 pęcherzyki i wiem, że 2 pękły i nic z tego nie wyszło.... Nic próbujemy kolejny cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Juz jestem w domku kochane! Wszystko dobrze dzidzius coraz bardziej fika w brzuszku.... Cudowne uczucie dodaje mi otuchy! Mam duzo lezec odpoczywac brac duzo magnezu i doraznie nospe gdyby sie cos dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja w pierwszym cyklu tez mialam owulacje i sie nie udalo! Lekarz mi tlumaczyl ze owulacja nie daje 100% na ciaze wplywaja na to inne czynniki np plemniki partnera ze rzaden nie da rady komorce jajowej albo zla komorka jajowa albo jakis stres jakas niedyspozycja organizmu i ze zdrowa kobieta ma tylko 50% szans na zajscie w prawidlowym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dzięki Edka :) pogodziłam się z faktem, że walczę w kolejnym cyklu, ale dopóki nie przyjdzie @ to cień nadziei zostaje :) Jakiś dziwny ten cykl mam tj. dalej nic mi nie dolega; ani piersi ani brzuch mnie nie boli... Mam nadzieję, że CLO nie rozregulowało mi cyklu... Dorcia zdaj nam relację po powrocie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moje. Bolalo w cholerę strasznie i teraz boli jak by okres. Ale da rade przeżyć. Na szczęście jajowody w super stanie drozne w niedziele mam USG zobaczymy jak moje jajeczka. Maz mi kupił tulipanki za to ze tak cierpiała i te zastrzyki. Cieszę się ze chociaż to w porządku. A wy dobrze? Edka cieszę się ze oki juz. Góralka nie przejmuje sie . zdowe kobiety nawet w pierwszym cyklu nie zachodzą spokojnie. Łuską dobre podejście. Dominika to bierz się ostro do pracy Merci ty jak tam? I reszta malinka mantar Uniś beatka chyba żadnej nie pominelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja wrocilam z wycieczki, zmienilismy plany i pojechalismy w gory, blizej domu, do Kudowy Zdroj a nie do krakowa, bo tam bysmy w korkach stali ze ho ho :) bylo cudnie, pogoda super :) odpoczelam, pochodzilam, pooglaalam i sie zrelaksowalam :) moja plamienie sie skonczylo, tak sie naczytalam ze po zabiegu mozna nawet caly miesiac krwawic a ja mialam 5 dni plamien, co za ulga :) czuje sie dobrze, mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie zagoi i wyniki badan tez beda ok i bede mogla szybko sie starac od nowa :) edka - dobrze ze juz w domu jestes i wszystko ok:) dooorcia - Slonko, dobrze ze wszystko ok i juz po bolu :) meza masz bardzo dobrego :) a to duzo! moj jak przychodzil do mnie do szpitala to widzialam wielkie zatroskanie o mnie :) mile to :) Unis - jak z @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki pogoda dzis straszna zimno brr... wczoraj zalapalam troche sloneczka , pogrilowalismy a dzis eh , taka pogoda sprawia ze mam nastroj do kitu, brat meza byl wczoraj z dzieciaczkami, tworza fajna rodzinke, tak sobie na nich patrzylam i tez bym chciala byc mama tak spedzac czas cala rodzina, strasznie tego pragne, zauwazylam ze juz nie ciesza mnie tak spotkania ze znajomymi i w ogole. Umnie dzis 19 dc i ogolnie czuje sie tak sobie, moze to wina pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wszystko da się przeżyć :) Cieszę się, że wyniki dobre :):) Widzę , że będziemy ten cykl przeżywać w podobnym czasie ? Ja idę w poniedziałek na usg to będzie mój 12dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia super, że masz drożne jajowody, to naprawdę dobra wiadomość :) może coś ruszy się na naszym forum ;) Ja bylam z mężem też 2 dni w górach a wczoraj pojechaliśmy sobie do ZOO a potem zrobiliśmy grila nad jeziorem :) bardzo odpoczęłam :) Dzisiaj siedzimy w domku bo u nas cały czas pada, ale za to mam czas na czytanie książki :) Merci tak narobiłaś mi smaka na mlode ziemniaki z koperkiem, że dzisiaj też robię ;) mniam mniam :) W ZOO bylo mnóstwo wózków, małych brzdąców, ogólnie dużo rodzin... Spodziewałam się tego, ale wiecie co sobie myślałam... Nie mam jeszcze @ i nic nie czuję żeby się zbliżała :) albo niech nie przychodzi wcale albo nie przyjdzie jak najszybciej żeby zacząć od nowa starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Jeszcze miałam Wam powiedzieć o mojej wysypce na szyi :) (jeszcze mam krostki tylko, że nie swędzą i są trochę mniejsze) wiem, że to nie jest wysypka hormonalna, bo dostał też ją mój tata... Ja i tata mamy taką samą skórę i takie same z nią problemy. Jesteśmy na coś uczuleni tylko, że nie wiemy na co bo z testów nic nam nie wyszło :) taka już nasza uroda, ale cierpimy tylko maj-czerwiec, potem mamy spokój. Zawsze "wysypywało" nam ręce, a w tym roku wyjątkowo usadowiło się to na szyi. Jestem dużo bardziej spokojniejsza, bo bałam się, żeby to nie było efektem ubocznym CLO. *** Dziewczyny myślicie, że jak napiszę prośbę o podanie jakie przeszłam szczepienia do mojej przychodni dziecięcej to udzielą mi odpowiedzi??? Mama nie pamięta czy byłam szczepiona obowiązkowo już przeciw różyczce, której de facto nigdy nie miałam... Oprócz różyczki też interesują mnie inne szczepienia tylko same wiecie jak u nas działa służba zdrowia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
unis napewno w przychodni gdzie bylas szczepiona podadza mi panie pilegniarki sprawdzily na co bylam szczepiona na wszystko oprocz ospy, ale ja przeszlam jakies 4 lata temu a na rozyczke zaszczepilam sie ponad rok temu powtornie. bo sprawdzenie jej przeciwcial kosztuje tyle samo co zastrzyk wiec stwierdzilam razem z pielegniarka ze lepiej juzsie zaszczepic bo w koncu juzte 26 lat mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczynki u mniep ogoda do bani :) caly dzien szaro buro i deszczowo :) unis - jak ziemniaczki mlode? ja dzisiaj mialam jeszcze mloda kapustke :) mniam :) uwielbiam takie "mlode" jedzonko :) beatka - mnie spotkania ze znajomymi dawno przestaly bawic, owszem, spotkam sie z nimi ale jakos czas mojego "wyszumienia" juz minal, teraz czas zajac sie rodzina, prawda? :) unis - a moze to uczulenie na rzepak? sykatynko - czemu od nas odeszlas? wroc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. Ja nie dawno wróciłam z pracy taki dzień dziś mialam. Jutro o 10 mam wizytę nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak moje jajeczka czy sa czy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia Słonko nie bój się bo napewno masz duże, wypasione pęcherzyki :) ja trzymam już kciuki żeby to był ten trafiony ;) No właśnie Sykatynko wróć do nas! A obiadek był pyszny :) Merci też uwielbiam takie młode jedzonko, wszystkie nowalijki, zaraz będą nasze truskawki hmm pychota :) Merci a czemu rzepak? Kwitnie teraz? Ja trochę podejrzewam bez bo co roku jak kwitnie mnie coś bierze... Tak naprawdę to nawet nie wiem czego mam unikać :) Mantar jak u Ciebie testowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Beatko mam nadzieję, że Panią pielęgniarką z mojej przychodni dziecięcej też będzie się chcialo jak tam pójdę podać jakie miałam szczepienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - rzepak u nas kwitnie, kolezanka ma uczulenie to wiem ze ma wysypke teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Czesc dziewczyny, Przyszła do mnie wczoraj @ spóźniona :( , więc zaczynam trzeci cykl z clo. Z mojego przeczucia nic nie wyszło i nie ma dzidzi z drugiego cyklu z clo. Za to mam wrażenie, że w moim przypadku jeszcze to potrwa :( Tobie Dorcia daje trzy cykle na dzidzie, też chciałabym wiedzieć czy jajowody mam drożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantar bardzo mi przykro :( a to nie możesz zasugerować swojej dr , żeby zrobić drożność ? Ja od razu na pierwszej wizycie dostałam skierowanie do szpitala na 3 dni porobić badania + hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Mantar - przykro mi ze @ przyszla, moze faktycznie droznosc warto sprawdzić, mi lekarz wcześniej tez sugerowal to badanie no ale potem zaszlam w ciaze to powiedział ze juz nie trzeba i co najmniej jeden drozny mam :) a moze jeszcze wszystko sie uda w nastepnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-( do d**y to wszystko jest mi przykro jak nie wiem. Wychodowalam cyste na jajniku lewym i zero jakiegokolwiek pęcherzyka. Mam brać jeszcze zastrzyki tydzień w zwiększonej dawce ale juz wiem ze nic z tego. A teraz non stop ta w ciąży ta planuje ta urodziła smutno mi :-( widzę ze jeszcze długa droga przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×