Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

witajcie dziewczynki, odebralam wyniki badan histopatologicznych i chyba wszystko ok, napisane po lacinie, ale dzieki google przetlumaczylam i nic zlego nie wykryto :) ufff, kamien z serca :) ale teraz czekam na @, dzis 35dc i jeszcze nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - dziwny cykl masz, ale jakby co trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - Ty sie najezdzisz i po Polsce i za granica, ciagle sluzbowe wyjazdy? maz sie przyzwyczail do tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci no wlasnie dziwny ale mam dosc juz biegania po lekarzach co chwile nie wiem co zrobic :( martwi mnie to wszystko bo brzuch w ogole jak na okres nie boli tylko tak nagle dzisiaj sie to plamienie pojawilo zobacze czy bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Sykatynko a co Cię tak dołuje? Wygadaj się to może troszkę Ci ulży, pamietaj że w nas masz wsparcie bo wszystkie jedziemy na tym samym wózku :) Merci bardzo dobrze, że nic nie wykazały te badania :) a nie dostałaś jakieś luteiny??? wiesz zeby zbyt dlugo nie czekać na @ Beatko nie mam pojęcia co to u Ciebie za plamienia, ale jak to dzidzia to było by naprawdę super :) oczywiście życzę Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - luteiny jeszcze nie dostalam, po zabiegu @ powinna przyjsc do 6 tygodni, wiec czekam jeszcze, jak sie nie pojawi to pojde do lekarza swojego, na kontroli tez nie bylam bo w szpitalu kazali isc z wynikami ktore odebralam dopiero dzisiaj i po @, a na nia narazie czekam :) jestem szczesliwa ze nic badania nie wykazaly, ze to zaden nowotwor albo cos w tym stylu, ulga duza, naprawde, czyli nie bylo ani tez zadnego zapalenia, wirusa itd, czyli po prostu Maluszek jeszcze nie byl gotowy :) mam nadzieje, ze nastepnym razem juz bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakatynka może masz racje ale sprawdzenia to w Polsce i pójdę odrazy do specjalisty jeśli mi się nie uda. Merci to super ze wszystko dobrze. Mam nadzieje ze nie długo będziesz mogła się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziwna ta nowa str złości mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, co to za zmiany na forum, nie moge sie polapac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku ale dziwnie. Dziewczynki mam świetną wiadomość po kilku miesiącach leczenienia mam jajeczko .16.8 mm i endometrium 11.6. Mam jutro zrobić sobie normalny zastrzyk jeszcze żeby dojrzalo a w sobotę ovitrelle na pęknięcie. A w niedziele się starac. W moja rocznice ślubu .aż się kochane poplakalam że szczęścia. Sliczne to moje jajeczko mowie wam. Zaraz kolo torbieli ledwo go pani doktor zobaczyła. Mowie wam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - kochana! swietna wiadomosc! rany tak bardzo mocno trzymam kciuki teraz! no i jeszcze ta rocznica slubu! trzymam kciuki :) a w niedziele jeszcze dzien dziecka ;) no, no ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia - suuuuuper! No to teraz trzymam kciuki rąk i nóg za rocznicowe starania :) warto było się kłuć! :) Uniś - ja chyba nie pisałam, że jestem zdołowana.... :) zmęczona i zalatana owszem, ale humor nie jest zły :) Merci - przyzwyczaił się mąż, teraz przez jakiś czas był spokój, ale teraz dopiero się zacznie bo mamy chyba z siódemkę dzieci teraz i już zaczynamy z nimi pracę... i to od sasa do lasa, jedno w gdańsku, drugie w lublinie, trzecie gdzieś na śląsku :) ale nia narzekam, bo uwielbiam tę pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
ale nie podoba mi się nowa szata graficzna!!! Dooorcia ale się cieszę!!!! Super, super i jeszcze raz super!!! Widzisz warto było się kłuć.... Ja mam jutro 23dc i jade zrobić sobie poziom progesteronu, żeby sprawdzić czy aby na pewno była owulka (cały czas coś mnie kłuje w dole brzucha, mam nadzieje, że to nie torbiel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Cześć dziewczyny:) Faktycznie dziwna ta nowa szata graficzna! Jestem z wami dziewczyny, trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości:) U mnie właśnie zaczął się 15 tc dzidzia ma już 9cm, nóżki, rączki nawet żołądek, serduszko bije jak trzeba i z mózgiem też wszystko ok:) ale jakoś brzuszek jeszcze nie specjalnie widać najlepiej po południu. Generalnie badania dobre co dwa tygodnie badam progesteron, na szczęście nie spada:) biorę cały czas luteinę, tylko trochę problemy z ciśnieniem, ale miałam je już przed ciążą:( Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - super, ciesze sie ze wszystko ok :) sykatynka - to maz cierpliwy, ale najwazniejsze ze lubisz swoja prace, a przy okazji troche pozwiedzasz, jezdzisz samochodem wszedzie czy pociagami i autobusami? bo kilometry robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a jak ja się cieszę :-) trzymajcie kciuki pytanie do tych które miały zastrzyk na pęknięcie kiedy się starać po podaniu ? Uniś ja mam dużą torbiel ale nic jej nie czuje malinka to dobrze ze wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Bylam na pobraniu krwi, żeby sprawdzić ten progesteron. Wyniki dzis wieczorem, ale odbiorę dopiero jutro rano i rozwieje to trochę moje wątpliwości :) Przynajmniej będę wiedziała na 100% że była owulacja :) dużo czytałam o tym progesteronie i wiele lekarzy pomimo monitoringu zleca badanie jego poziomu ... Malinka jak ten czas szybko leci :) dopiero co nam napisałaś że się udało a tu już tyle czasu minęło :) na L4 jesteś? Dbaj o siebie teraz podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dzisiaj rano wstaje, patrze w lusterko a tu 2 nowe pryszcze!!! I jak tu ladnie wygladac Dopiero co mialam 4 na brodzie a dzisiaj 2 nowe... Wiek 28 lat a pryszczy jak u nastolatki... Chyba buzują mi hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Tak jestem już na zwolnieniu ponad miesiąc i dużo wypoczywam:) Mi też wyskoczyło pełno małych pryszczy ale na dekolcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Malinka to wnet poczujesz ruchy dzieciatka.... ja poczułam dokladnie pod koniec 16 tyg ale nie bylam pewna myslalam ze to w jelitach mi szura. A pewnosci nabrałam w polowie 17 tygodnia na przelomie 18 tyg tego juz nie dalo sie pomylic a teraz czuje kilka razy dziennie jego fikolki a wieczorem jak sie klade to wtedy szal az brzuszek faluje.... ja jestem w 25 tyg. Brxuszek zaczal rosnac tak szybko wlasnie od 16 do 20 tyg moment sie zrobil teraz wolniej rosnie ale rosnie bo j6z prawie nie mam dziurki pępka. To super ze ok wszystko.... wnet bedziesz znac plec mimpowiedzieli w 19 tyg ze to chlopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska89
Dorcia gratuluje i trzymam kciuki,zeby sie udalo:) ja dzis 30dc, piersi w ogole nie bola, ale wczoraj chcialam sobie zjesc batona czekoladowego i mnie zmulilo strasznie:/ potem w ogole mi sie jesc nie chcialo, cos tam poskubalam a wieczorem wypilam nagietka(podobno dobry na jajniki) i po jakiejs godzinie wyladowalam na kleczka przy kibelku:/ masakra. dzis tez mi niedobrze caly czas:\ nie wiem czy to ten nagietek tak zadzialal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Luśka a test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Dzięki edka już nie mogę się doczekać kiedy poczuję pierwsze ruchy:) ja mam przeczucie, że będzie chłopiec, ale zobaczymy co usg pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
dziewczyny własnie wróciłam z pracy i zrobiłam test, wyszła baaardzo bladziuchna druga kreseczka :) jutro rano zrobię jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - rany, super! jutro napewno bedzie ciemniejsza, zobaczysz! obowiazkowo zrob rano, rano jest najwiecej hormonu wykrywalnego przez testy, super!!!!! pogratuluje jak bedzie potwierdzone przez lekarza!! hip hip huuurrraa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Aż się boję cieszyć, żeby się nie rozczarować ;/ to był by 2 cykl z clo :) ale piersi mnie w ogóle nie bolą tylko brzuch momentami pobolewa no i mdli mnie cały czas. Dam znać jutro jak już zrobię ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×