Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

edka - slyszalam i czytalam w necie ze mozna strasznie szybko po lyzeczkowaniu zajsc w ciaze, ja narazie czekam na pierwsza @, potem do lekarza na kontrole i mam nadzieje, ze pozwoli sie szybko starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki a umnie dzis 27 dc a ja dostalam dzis jakies plamienie i pobolewa dol brzucha narazie takie brazowe z niteczkami krwi zobaczymy czy to okres nic sie zabardzo narazie nie rozkreca, brzuch tez mnnie jakos nie boli, ech jesli to okres bedzie to o tyle fajnie ze regularnie a z drugiej strony i w tym cyklu sie nie udalo jesli sie pojawi:(testeu narazie nie robie poczekam czy sie rozkreci czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dociazabcia moja lekarka powiedziala ze po clo tzreba uspokoic cykle, bo sie rozregulowaly, w marcu w cyklu bez clo okres w ogole nie wystapil i pani doktor wywolala w kwietniu luteina mialam tylko 7 dniowe plamienie (ktore okazalo sie okresem) a teraz wyglada na to ze cykle sie po tej luteinie reguluja bo dostalam prawie jak w zegargu po 26 dniach ( bo dzis tez plamie i pojawila sie krew wiec uznaje ze to okres przyszla ) troszke szkoda ze znow sie nie udalo:((( spojrzalam w kalendarz i to juz ponad pol roku jak sie stramy, no ale glowa do gory nie poddam sie :) czuje ze bede mama, tylko musze jeszcze troche sie postarac, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy, bedziemy, innej opcji nie biore pod uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej dziewczynki, zastrzyk wzięłam, staraliśmy się w tym cyklu ile wlezie... dzisiaj zaczynam brać duphaston i trzymać kciuki :) Dorcia, powodzenia jutro, na pewno będziesz miała miłą niespodziankę :) Merci - dobra wiadomość, coś czuję, że szybko uda ci się znowu zajść w ciążę i tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynko - to teraz trzymam mocno kciuki za Ciebie! obys miala racje co do mnie, bardzo bym chciala zeby szybko sie udalo i wszystko bylo ok :) teraz mam jeszcze wiesza chec bycia mama niz 2 miesiace temu :) Dorcia - bedzie ok, zobaczysz :) ***** dziewczynki, jakie macie plany na wakacje? cos juz planujecie czy macie zaplanowane? wlasnie przegladam oferty biur podrozy, chcialabym gdzies pojechac nawet na pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Mówie wam dziewczyny przepiękne to uczucie kiedy czuje ruchy synka.... moja kruszynka mnie tak cudownie kopie uwielbiam te momenty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - zazdroszcze :) ale mam nadzieje, ze tez tego doswiadcze :) dooorcia - tez zazdroszcze :) tej Malty :) wlasnie szukam i patrze co by tu zaplanowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
a ja mam jakas dziwna ta miesiaczke ta po luteine to mialam tylko takie brazowe plamienia, a ta teraz co prawda dzis 3 dzien brzuch leciutko boli jak na okres i skapa taka jakas malo krwi ledwie dwie podpaski dzis zuzylam... eh :( chyba sie wybiore wponiedzialek za tydzien do pani doktor moze cos mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci moja chęć zostania mamą też rośnie coraz bardziej :) A co do wakacji też dzisiaj z mężem rozmawialiśmy co i jak :) uzgodniliśmy, że jak nie będę w ciąży to lecimy gdzieś samolotem a jak uda nam się zaciążyć to gdzieś autem. Więc niby mamy coś zaplanowane a niby nie :) Edka super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - co do wakacji mam podobne plany jak Ty, tylko nie wiem jeszcze czy bede mogla sie starac tak szybko, ale mam nadzieje ze tak, i ze lipiec sierpien moze cos sie uda, jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ostatnio miałam taki skąpy okres i pytalam pani doktor i ona powiedziała ze czasem się tak zdarza. Tak ze bardzo się nie przejmuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci zostaniesz szybciutko mama zobaczysz jak tylko ci pozwola to pojdzie szybko takie mam przeczucia...... Przesyłam wam wszystkim moją ciążową pozytywną energie.........:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka kochana obys miala racje :) lapie Twoja energie ciążowa, dawaj, dawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Niestety u mnie tak jak było tak jest nic się nie zmieniło. Mam brać zastrzyki jeszcze 10 dni w dawce 100 miałam tez dziś badanie krwii na poziom prolaktyny ale dziś nie plakalam bo wiedziałam czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia, kochana, czyli co, nadal nie porosły? A jak długo możesz brać te zastrzyki bez uszczerbku na zdrowiu? Ja też mam już wakacje zaplanowane :) w sierpniu moi włoscy przyjaciele zaprosili nas na wesele do Kalabrii (na południu Włoch) i wykorzystamy to, żeby zrobić sobie tam wakacje :) jedziemy samochodem, to poodkrywamy troszkę dzikie plaże ;) mamy już zarezerwowany domek z ogródkiem i basenem, przez pierwszy tydzień będziemy tylko ja z mężusiem a potem na 4 dni dołączą moi przyjaciele, z którymi mieszkałam przez kilka lat jak mieszkałam we Włoszech :) spotkanie po latach z najcudowniejszą paczką, jaką mogłam sobie wymarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Ide jutro do pani ginekolog na 17.45 zobaczymy co mi powie zapytam ja o wszytsko moze mi troche pomoze wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
A my postanowilismy z mezem ze bierzemy urlop w lipcu pierwsze 2 tygodnie wsumie z weekendami bede miala 17 dni wiec troche odpoczne, jesli uda mi sie zajsc w ciaze nie pojedziemy nigdzie zostaniemy tu na miejscu a jesli do tego czasu sie nie uda pojedziemy do bułgari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze w tym roku wakacje zaleza od ciazy :) sykatynko - ale masz fajnie zaplanowane wakacje, jak dobrze przyjaciele to napewno bedzie supwe, no i Wlochy ... ach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja na razie tez biletów nie kupuje czekam na rozwój wypadków. Merci nie wiem czemu tak :-( sakatynka mogę brać długo te zastrzyki bo one sa naturalne nie tak jak clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia, to może jeszcze pomogą, może potrzebują czasu, żeby się rozkręcić, a lekarz coś mówi na ten temat? Dziewczyny, ja niestety już tak planowałam wakacje i wszystko pod kątem ewentualnej ciąży i w zeszłym roku i dwa lata temu :( niestety niepotrzebnie, więc ja planuję co chcę, a jak się uda zajść w ciążę, to będę się zastanawiać :) Mój mąż ma jutro zabieg na kolano... wiecie, jak to facet, nawet przeziębienie traktuje jak koniec świata, więc już nie wspomnę, co to dla niego operacja... naprawdę staram się być wspierająca bo rozumiem, że jest zdenerwowany.... ale już mnie do szału doprowadza, kłóci się ze mną o takie pierdoły, że normalnie mam ochotę trzasnąć drzwiami i wyjść... ale powtarzam sobie, cierpliwości, jutro po zabiegu będzie pewnie jak zbity piesek i ze smutnymi oczętami będzie chciał się przytulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinna
hej dziewczyny ja brała clo przez dwa cykle niestety nie pomogło w zajściu w ciąże w drugim cyklu brania miałam 3 pęcherzyki niestety nie pękły i lekarz kazał odstawić clo żeby się wchłonęły te pęcherzyki. po tym następny cykl długi bo 45 dni, prawdopodobnie bezowlacyjny i teraz plamienia trochę krwawienia i to trwa już tak 12 dzień nie wiem co o tym myśleć co to może być, czy któraś z was miała taki długi "okres"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinna
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×