Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Dorciu - duphastonu nigdy nie bralam i nie wiem czy jest podjezykowa czy dopochwowa, a moze jest taka i taka, nie wiem, ale wiem ze to to samo, jedno i drugie to progesteron, i nie ma chyba zbytniej roznicy w przyjmowaniu, moja kolezanka co miesiac miala co innego, raz jej dawal luteine raz duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja juz po pracy jeszcze jutro i 1 tydzien spedze w domu wiec duzo bede wypoczywala, ja mam ciagle uczucie glodu ciagle mnie ssa w zeladku co zjem to zaraz jestem glodna, masakra wpracy zjadlam 2 daniowy obiad i jakas godzine temu tez i moglabym chyba jesc bez konca ,,, moja mam miala mdlosci w ciazy pozniej wiec cos czuje ze i do mnie przyjda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatka najedz sie zawczasu ja mialam mega mdlosci i wymioty do 16 tyg ciazy i byla to meka ale warto sie meczyc.... Potem przeszlo i tez mialam mega apetyt ale teraz mam diete cukrzycowa! dorcia ja bralam duphaston doustnie a luteine dopochwowo! To i to jest progesteron takze nie przeszkadza! A twoja gin ci nie wypisala? Przy bolach brzucha dobrze ze bralas progesteron bo to roznie bywa a progesteron podtrzymuje ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki.Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom. Niedługo nie będę do Was tu pasować bo czuję , że zostanę sama jak wszystkim się uda :P nie odzywałam się, bo nie mam się czym chwalić nowym bo jestem na tabl. anty przecież . Edka fajny wózek. Ale Ci już mało czasu zostało i już niedługo będziesz tulić dzidziusia :):) Dorcia ja mam luteinę 50 pod język. Nie wiem czy taka by Cię interesowała? Ja wzięłam chyba ze 2 tabl bo rzygałam po niej. Nie wiem musiałabym policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika nie mów tak jesteś wśród nas nasza ;-) kochana to napisze mi na facebooku szczegoly dziekuje . to ja proszę każda o byle co. Merci jak ci się uda to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia Duphaston i Luteina to to samo :) Czasami w ciąży przepisują kobietą obydwa te leki na przemiennie :) Jak coś to wezmę receptę i jak się namyślisz to wtedy ją wykupie :) Spokojnie :) Dominika nie martw się ja zostanę z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu :* napiszę na meila, bo pamiętasz na fb Ci nie dochodziły wiadomości. Unis myślę, że trafisz w dobre ręce teraz i to będzie kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Darcia jak sie czułaś po tych zastrzykach? Miałaś jakieś skutki uboczne? Coś Ci dolegało po nich? Brałaś rano czy wieczorem? Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominika wlaśnie nie wiem czy pójdzie tak szybko :( odebrałam dzisiaj wynik AMH i jest strasznie wysoki tj. 20 przy normach: <0,1 niepłodność <1,3 słaba płodność <3-7 faza prawidłowej płodności. Nie wiem co o tym myśleć... Trochę czytałam na necie i wszędzie pisali że przy wysokim poziomie AMH łatwo o przestymulowanie a na mnie tak duża dawka CLO nie działała. Nic z tego nie rozumiem?! Jutro na wizycie się dowiem o co tu chodzi. Z mężem się śmialiśmy jak zobaczyliśmy ten wynik, ze powinnam byc super płodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś to popros.tylko ze wtedy nie wiem w jakiej dawce mialabym brać. Albo o luteine popros jak da rade jakbedzie potrzeba zaplace twojej pani doktor jak za wizytę bo to ważne nie mogę przerwać od tak. Za pierwszym razem bralam o 8 rano ale nie chciało mi się na weekendzie wstawać wiec drugi cykl maz mi robił o 21. Czulam się dobrze tylko bol głowy miałam ale wolalam to niż napady duszności po clo. Przy takim wyniku zaczniesz od alej dawki wiec nie nastawiaj się. To działa kochana ale trzeba czasu. Dominika na którego emiala mi wyslalas dane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze faktycznie wysoko , to ja myślałam , że moje 4,5 jest wysokie :P kochana jutro się wszystkiego dowiesz także spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - jestes nasza i z nami i ani mi sie waz nie zagladac tu! :)) masz pisac z nami, o czymkolwiek, razem jest weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci oki. Przydadza mi się nawet 4 tabletki do wyjazdu bo bratowa męża ma mnie jutro umówić w pl do ginekologa. Nie denerwuj się będzie wszystko dobrze jak ze mną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci trzymam kciuki;) pamietam jak nwjpierw wyczekiwalam serduszka straesznie potem czekalam na bezpieczny 12 tydzien potem na badanie wazne w 13 tygodniu czy dzidzia prawidlowo sie rozwija a potem to wyczekiwalam pierwszych ruchow ktore poczulam koncem 17 tygodnia:) jeju tak szybko to zlecialo a dzis juz mam do polowy torbe do szpitala spakowana i piore i prasuje ciuszki dla malenstwa jejus jak to szybko zlecialo.....ah rozczulam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Wpadłam na chwilę, Dorcia wysłałam Ci tabl ,odezwę się do Ciebie wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tak w ogóle mam do wydania kwas foliowy ze 100 tabletek 3 opakowania zestawu witamin dla starających się kobiet i mam testy ciazowe do wydania jeden elektroniczny gdzie wyświetla tygodnie ciąży i z 10 zwykłych paskowych wykrywają ciążę od 10 i mam jeszcze żel conceive plus w ampulkach dla starających się chyba 5 ampulek która jak chce wyśle za darmo tylko pisać na e-maila dorota.nowak16@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka szybko leci wiem o tym ;-) ale najważniejsze jest to ze mamy to o czym marzylysmy ;-) Dominika odezwij się ;-) dziękuje you are me angel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci jak tam? Bo aż sie denerwuje za ciebie:) jakie wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×